Διαγραφή του λογαριασμού μου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 106
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350

    Διαγραφή του λογαριασμού μου.

    Παρακαλώ τη διαχείριση να σβήσει το λογαριασμό μου.

    Δε με βοήθησε ιδιαίτερα το φόρουμ και δε θέλω να φάω άλλο χρόνο εδώ μέσα.

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Παρακαλώ πολύ και το δικό μου να διαγραφεί.

    Ευχαριστώ.

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνετε,και μακάρι να λυθούν οι όποιες δυσκολίες σας.
    Τώρα για ποιόν λόγο θέλετε να φύγετε,εσείς ξέρετε.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    Quote Originally Posted by icecream View Post
    Παρακαλώ τη διαχείριση να σβήσει το λογαριασμό μου.

    Δε με βοήθησε ιδιαίτερα το φόρουμ και δε θέλω να φάω άλλο χρόνο εδώ μέσα.

    Ευχαριστώ.

    ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΛΟΣ ΖΗΤΗΣΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by icecream View Post
    Παρακαλώ τη διαχείριση να σβήσει το λογαριασμό μου.

    Δε με βοήθησε ιδιαίτερα το φόρουμ και δε θέλω να φάω άλλο χρόνο εδώ μέσα.

    Ευχαριστώ.
    οκ φαε κανενα δειπνο αν το βρισκεις προτημοτερο η κανε σε κανεναν το τραπεζι..

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και αυτο το ονομα δεν ειναι τυχαιο σ αρεσουν τα παγωτα χωνακια? ειδες που το βρηκα? για να λες φαω κατι σχετικο θα σκεφτοσουν

  7. #7
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    και αυτο το ονομα δεν ειναι τυχαιο σ αρεσουν τα παγωτα χωνακια? ειδες που το βρηκα? για να λες φαω κατι σχετικο θα σκεφτοσουν
    Πω πω ρε Αλ(ι)έκο,μυθικός συλλογισμός.
    Πες μου ότι έχεις σπουδάσει ψυχολογία ή φιλοσοφία κιόλας.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πραγματικο ταλεντο ειχα στις ανακαλυψεις η ψυχολογια ηταν κατι αναποφεκτο για μενα

    καπιες φορες σκεφτομαι να παρω ενα μικροφωνο να τα πω για να τριξουν τα τζαμια

  9. #9
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    πραγματικο ταλεντο ειχα στις ανακαλυψεις η ψυχολογια ηταν κατι αναποφεκτο για μενα

    καπιες φορες σκεφτομαι να παρω ενα μικροφωνο να τα πω για να τριξουν τα τζαμια
    Σοβαρά έχεις σπουδάσει ψυχολογία Αλ(ι)έκο?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν καπιοι τι βρισκουν να μαζευουν χαρτια ας τα κανουν συλογη εμενα αυτο δε με ενδιαφερει απλα λογο εμπιρειας επειδη παρατηρω πολα χρονια συγκεκριμενους ανθρωπους κατι ξερω παραπανω σε καπια θεματα σε αλλα μου ειναι αδιαφορα.

  11. #11
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αν καπιοι τι βρισκουν να μαζευουν χαρτια ας τα κανουν συλογη εμενα αυτο δε με ενδιαφερει απλα λογο εμπιρειας επειδη παρατηρω πολα χρονια συγκεκριμενους ανθρωπους κατι ξερω παραπανω σε καπια θεματα σε αλλα μου ειναι αδιαφορα.
    Wtf???????

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Γουάι εγώ όταν μιλάω ακαταλαβιστικα η Ναταλία μου λέει τι σημαίνει εσύ σπουδασεισ κ δεν μπορείς να καταλάβεις οπότε αυτό είναι το θέμα σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    αυτο με τις διαγραφες πρεπει να σταματησει. κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να διαγραψει καποιο μελος εκτος ισως αν καποιος νεος θελει να παρει το ψευδονυμο του.
    οσο για τα μηνυματα στα σιγουρα δεν πρεπει να σβηνονται γιατι ετσι οσοι διαβαζουν μελλοντικα τα σχολια δεν θα καταλαβαινουν τι γραφεται

    δεν υπαρχει κανεις λογος να γινει αχουρι το φορουμ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by icecream View Post

    ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΛΟΣ ΖΗΤΗΣΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ
    Για το προφιλ σου πιθανον να γινεται να διαγραφεις, οι δημοσιευσεις ομως μενουν οτι και να γινει.
    Ειχα ζητησει σε πμ απο τη διαχειρηση να διαγραψει τα θεματα που ειχα ανοιξει με προσωπικο περιεχομενο και επεμεινα, το συζητησα λεπτομερως, αλλα δεν καταφερα τιποτα. Λενε οτι θα βοηθησουν τα θεματα ατομα με παρομοια προβληματα και κατι τετοια...το οτι ειναι προσωπικα μου θεματα και προσωπικες μου εμπειριες, με προσωπικες πληροφοριες και βιωματα ουδεμια σημασια εχει. Η προσωπικη μου ζωη ανοικει στο φορουμ τωρα...καταλαβαινω οτι σκοπος του φορουμ ειναι να μοιραζομαστε εμπειριες και να αλληλοβοηθιομαστε για αυτο και μοιραστηκα οτι εχω μοιραστει εδω, αλλα το θεωρω ασχημο να μη μπορεις να ανακαλεσεις καποια πραγματα που εχεις μοιραστει για την προσωπικη σου ηρεμια και προστασια ανα πασα στιγμη. Θα επρεπε να ειναι προσωπικη αποφαση το τι θα αφησεις για να βοηθηθουν αλλοι και τι δεν θελεις να μεινει μονιμα δημοσιευμενο, και ας σε βοηθησε καποια στιγμη, και ας βοηθησε και άλλους την οποια περιοδο υπηρξε δημοσιευμενο. Θα επρεπε να αρκει και θα επρεπε να εγκειται στην κριση του καθενα του τι θέλει να συνεισφερει μονιμα για να βοηθηθουν τριτοι και τι θελει να κρατησει τελικα για τη παρτη του για τον εναν η τον αλλον λογο.
    Τεσπα, με συγχωρεις που παιρνω αφορμη απο το μηνυμα σου και ξεφευγω, αλλα με τσιγκλησε κι εμενα το θεμα με τις δημοσιευσεις...

    Παρακαλω αν τελικα διαγραφουν δημοσιευσεις οποιουδηποτε μελους να διαγραφουν και οι δημόσιευσεις οποιουδηποτε αλλου μελους που το ζηταει.

    Και να προτεινω και μια ιδεα:

    Πολλα ατομα που εχουν προβληματα δισταζουν μοιραστουν το προβλημα τους η να μοιραστουν λεπτομερειες για αυτον ακριβως τον λογο, πως οτι γραφουμε, μενει. Και δεν αισθανονται ανετα να μενουν προσωπικα τους βιωματα (εστω και ανωνυμα) για παντα δημοσιευμενα. Και ετσι ειτε αρκετοι μονο διαβαζουν και δεν μιλανε παροτι ισως θα θελανε να συμμετεχουν, ειτε δινουν ελλειπεις πληροφοριες και καθομαστε τα μελη που απανταμε στο θεμα και μαντευουμε και ψυχανεμιζομαστε τι εννοουν...
    Γιατι λοιπον δεν δημιουργειτε μια ενοτητα στην οποια ολα τα θεματα και ολα τα μηνυματα θα διαγραφονται μετα απο ορισμενο χρονικο διαστημα; Μετα απο μια-δυο εβδομαδες για παραδειγμα...ετσι και μπορει να συζητηθει κατι εκτεταμμενα και αναλυτικα (σε αντιθεση με ενα τσατ πχ), και δεν χρειαζεται να νιωθει κανεις εκτεθειμενος, και δεν χρειαζεται να ψαχνετε οι διαχειριστες μηνυματακι-μηνυματακι τι ειναι σωστο να μεινει και τι ειναι σωστο να φυγει, παιρνετε τα θεματα της εβδομαδας στη συγκεκριμενη ενοτητα οπως ειναι και τα διαγραφετε. Αν καποιο θεμα ειναι τοσο πια μαργαριταρι και θα βοηθησει γενεες των γενεων και θα λυσει το κυπριακο και θα οδηγησει στη παγκοσμια ειρηνη μπορειτε απλα να το μεταφερετε σε μονιμη ενοτητα μετα απο συγκαταθεση του θεματοθετη.

  15. #15
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γουάι εγώ όταν μιλάω ακαταλαβιστικα η Ναταλία μου λέει τι σημαίνει εσύ σπουδασεισ κ δεν μπορείς να καταλάβεις οπότε αυτό είναι το θέμα σου
    Η γνώμη σου μου είναι αδιάφορη.

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Διαγραφή του λογαριασμού μου.
    By DL010117a in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 04-11-2017, 06:02
  2. διαγραφη λογαριασμου...
    By den_katalavenw... in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 31-08-2016, 22:16
  3. Διαγραφή λογαριασμού
    By deleted-member1511161 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 22
    Last Post: 26-06-2015, 13:30
  4. διαγραφη λογαριασμου
    By cherrybanana in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-2015, 01:00
  5. Διαγραφή λογαριασμού
    By Μουχλαλούδα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 24-09-2011, 16:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •