2018!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: 2018!

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961

    2018!

    Σε πολλά μέρη του κόσμου τώρα, το ημερολόγιο γράφει 1η Ιανουαρίου 2018! Εγκυκλοπαιδικά, πρώτο το Κιριμπάτι γιορτάζει κάθε χρόνο την έλευση του νέου έτους.

    Σε λίγες ώρες και στην Ελλάδα, στους υπολογιστές μας, στα κινητά μας, στους ημεροδείκτες μας και στα ημερολόγιά μας, θα λέει 1η Ιανουαρίου 2018.

    Θέλω να ευχηθώ σε όλα τα μέλη-ανεξαιρέτως-και σε αυτά που είναι ενεργά και δραστήρια και σε αυτά που ήρθαν περιστασιακά και είναι ανενεργά, καλή χρόνια και του χρόνου να μη λείψει κανείς μας! Στο μέτρημα, να βγούμε ίσοι και περισσότεροι και εδώ, αλλά και στο περιβάλλον του καθενός μας.

    Αυτό το τελευταίο, όσο κυνικό και μακάβριο και αν ακούγεται για κάποιους, είναι η πιο καλή ευχή που μπορείς να κάνεις σε κάποιον. Δείχνεις ότι τον νοιάζεσαι και ότι θες να τον έχεις δίπλα σου, όσος καιρός και αν περάσει...
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  2. #2
    Καλη χρονια να εχουμε! Καινουργιο μελος εδω!
    Προσωπικα δεν μου φαινεται καθολου μακαβριο!!
    Μακαρι το 2018 να φερει μονο ομορφες στιγμες

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Καλώς όρισες και καλώς σε βρήκαμε. Να είσαι πάντα καλά!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Καλη χρονια να εχουμε..με υγεια ευτηχια και εργασια...ο καινουργιος χρονος να φερει στο καθενα απο μας αυτο που ποθει(αρκει να ειναι για καλο του)
    Στο καθενας μας λοιπον να φερει αυτο που ποθει και σε εμενα με τη γυναικα μου ενα υγιεστατο μορακι να μας κανει ναζακια και να μας κανει ευτηχημενους...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλη χρονια να εχουμε..με υγεια ευτηχια και εργασια...ο καινουργιος χρονος να φερει στο καθενα απο μας αυτο που ποθει(αρκει να ειναι για καλο του)
    Στο καθενας μας λοιπον να φερει αυτο που ποθει και σε εμενα με τη γυναικα μου ενα υγιεστατο μορακι να μας κανει ναζακια και να μας κανει ευτηχημενους...
    Μακάρι! Καλή χρονιά!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Καλή χρονιά χρόνια πολλά με υγεία πάνω από όλα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Υγιαινετε δεσποινησ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •