διαγραφη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    Red face διαγραφη

    για σας παιδια κ παλι κ αυτη θα ειναι η τελευταια φορα που γραφω εδω... εχω παρατιρησει στον εαυτο μου οτι το φορουμ ειναι πολυ καλο κ βοηθαει τον κοσμο να παρει καποιες γνωμες για τα θεματα του κ να τα συζητησει με αλλα μελοι... αλλα μεχρι εκει. εμενα προσοπικα πιστευω οτι πλεον με πισωγυρναει κ δεν νιωθω καλα μαυτο... θελω να σας ευχαριστησω ολλους οσους μου αφηερωσατε τον χρονο σας... ευχωμαι να τα ξεπερασετε ολλα ολλοι... κ μην ξεχνατε το σημαντικοτερο αγαθο που μπορει να επιδιωξει καποιος στη ζωη του. ειναι ο εσωτερικος πλουτος... δλδ να εκμεταλευτει ολλες τις δυσκολες καταστασεις ωστε να ορημασει... γτ οπως ειχα ξαναπει καπου εδω μεσα... ολλοι θα θελαμε μια παραδεισενια ζωη γεματη αγαθα κ καλοσυνη αλλα πρεπει να φτασουμε να το αξιζουμε αυτο... κ μονον οι δυσκολιες στον κοσμο αυτον ειναι αυτες που θα μας κανουν να ορημασουμε κ θα μας κανουν πολυ πιο αξιους ανθρωπους... αυτο με λιγα λογια ειναι κ η διαδρομη της πνευματικης προοδου. ειναι η διαδρομη μεσα απολες τις δυσκολιες που μας ψυχοπλακωναν κ μεχρι τωρα αποφευγαμε... αντι να τις δεχτουμε να τις αντημετοπισουμε κ να τις βιωσουμε συναισθηματικα. προσπικα οσο απεφευγα τις δυσκολιες μου κ δεν εφευγαν αλλα κ βασανιζωμουν περισοτερο...αλλα οταν περασα μεσα απο αυτες κ εφυγαν μετα αλλα κ βγηκα πιο ορημος κ πιο συνειδητοποιημενος... κ οταν το κανετε αυτο κ ολλα τα υπολυπα στη ζωη θα σας φενωνται πιο ευκολα κ θα τα πραγματοποιειται πιο αναλαφρα κ αβιαστα... ετσι οπως πραγματικα πρεπει... γτ πολυ απλα κ θα ειστε κ αλλοι ανθρωποι πλεον αλλα κ θα εκπαιμπεται πιο υσχηρη αυρα γυρο σας... κ θα ειναι σαν να μαγνητηζεται πολυ περισοτερο αυτα κ αυτους που θελετε... δεν λεω οτι θα ειστε παντα με το χαμογελο γτ αυτο ειναι ψεμα αλλα θα ειστε καλυτερα γενικα... εγω πλεον εχω καταλαβει οτι στη ζωη οτι οσους ανθρωπους κ ναχω κ οσα φραγκακ ναχω...θαμαι μονος κ φτοχος μπορστα στην ζωη την ιδια( η οποια δεν εχω ιδεα τι μου επιφυλασει για αυριο κ για καθε αυριο)...αλλα κ ποσο δυναμη εχω ακομα κ μονος κ ακομα κ αν δεν εχω μια στη τζεπη. διοτη ακομα κ ετσι εχω την δυναμη να εχω οσους κ οσα θελησω αφου εχω γινει εσωτερικα το καταληλο ατομο κ εξωτερικα εχω προσπαθησει... αν κ θεωρω τα χριστουγεννα μερες εμποριου... κ λαμπακια για φαντασμενους... ευχωμαι σε ολλους καλες γιορτες αυτες τις μερες... κ ακομα κ αν ειστε μονοι καντε κατι για σας...κ μην ακουτε τη κοινονια που λεει... ειναι χρηστουγενα οποτε πρεπει να εχω ανθρωπους κ πρεπει να ειμαι χαρουμενος/νη.... αυτα ειναι μαλακιες...

    aeon θα σε παρακαλουσα να σβησεις το προφιλ μου αλλα αν μπορεις ασε τα οσα εγραφα... ξερω γω? μπαναρεμε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Τα ξεπερασες τα ψυχολογικα σου και εισαι καλα τωρα?

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

Similar Threads

  1. Διαγραφή
    By Guest17012017 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-2017, 13:18
  2. Διαγραφη
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 09-05-2014, 20:48
  3. διαγραφη
    By stefanos14587 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 31-01-2013, 19:35
  4. Διαγραφή!!!
    By nikiii in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 01-11-2012, 21:19
  5. Διαγραφη !!!
    By xrhstos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 14
    Last Post: 25-04-2012, 21:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •