Μικροπρόβλημα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    5

    Μικροπρόβλημα..

    Καλησπέρα...Ξέρω ότι ίσως να μη βρίσκομαι στο σωστό μέρος αλλά...ειλικρινά έχω αγχωθεί πολύ..Ξέρω πως αυτό που συνέβη ήταν ίσως θέμα ανωριμότητας,βλακείας και πάνω από όλα χαζομάρας αλλά τώρα έγινε και δε ξέρω τι να κάνω..Συγγνώμη αν αυτό που θα διαβάσετε παρακάτω είναι κάτι το οποίο έχετε βαρεθεί να βλέπετε και γνωρίζω πως θα με κακοχαρακτηρίσετε όμως δε μπορώ να μένω με αυτήν την σκέψη..Πριν περίπου 5 μέρες βρισκόμουν με το αγόρι μου και κάναμε προκαταρκτικά..Εκείνος κάποια στιγμή ενώ ακούμπησε το πέος του(είχε κάποια προσπερματικά υγρά) με το χέρι του,το τοποθέτησε(το χέρι του) πάνω στο αιδοίο μου για πολύ μικρό χρονικό διάστημα μέχρι που του το πήρα γιατί κατάλαβα τι είχε κάνει με αυτό.(δε το τοποθέτησε μέσα στον κόλπο μου).Από εκείνη τη στιγμή και μετά το άγχος έχει φτάσει στα ύψη..Πόση πιθανότητα υπάρχει να είμαι έγκυος;Γνωρίζω πως τα προσπερματικά δεν έχουν σπέρμα εκτός και αν περιέχουν από κάποια προηγούμενη εκσπερμάτιση(δεν είχε προηγούμενη)..Δυστυχώς δε ξέρω τις γόνιμες μέρες μου γιατί έχω άστατο κύκλο...Επειδή θα με ρωτήσετε,όχι δεν έχουμε προχωρήσει ακόμα κανονικά και είμαι 17,5 χρονών...Οποιαδήποτε απάντηση δεκτή..Ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    για τωρα την γλυτωσες.
    για την επομενη κανεις δεν ξερει.

    παντως υπαρχει και ενα χαπι που το λενε της επομενης μερας κτλ βεβαια τωρα ειναι λιγο αργα για αυτο

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    5
    τι εννοείς την γλύτωσα;δεν υπάρχει πιθανότητα;επίσης,από όσο ξέρω αυτό το χάπι το παίρνουμε μόνο με συνταγή γιατρού και σε εξαιρετικά δύσκολες περιπτώσεις όπως σπάσιμο προφυλακτικού κτλ,έτσι δεν είναι;εγώ μιλάω για ένα απλό άγγιγμα κάποιων δευτερολέπτων.Και ξαναρωτώ οι πιθανότητες είναι μεγάλες;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Υπαρχει ενα ανεκδοτο που λεει αμα μεινεις εγκυος να το ονομασεις Μαγκαιβερ.
    Στο περιστατικο που μας λες πιο πολυ να ανησυχεις για καναν ιο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Εισαι ακομα παρθενα, δεν εισαι εγκυος.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    5
    κατάλαβα..το πρόβλημα είναι πως επειδή το σκεφτόμαστε συνέχεια νιώθω λες και είμαι έγκυος χωρίς λόγο(νιώθω πρήξιμο στο στήθος,πονοκέφαλο,δε μπορώ να αναπνεύσω κτλ..)

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    5
    savatage καταλαβα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Αυτα ειναι συμπτωματα και πριν την περιοδο.. Πηγαινε σε μια γυναικολογο και πες της οοοοοοοοοοολες τις αποριες σου σχετικα με το σεξ, χωρις να ντρεπεσαι καθολου, θα σε θαυμασει που εισαι τοσο υπευθυνη και εξυπνη και που εσπευσες να ενημερωθεις πριν προχωρησεις. Ταλαιπωρεισαι πολυ απο το φοβο και την ημιμαθια, μαθε, πραξε και αρχισε να χαιρεσαι τα νιατα σου! Η ηλικια σου ειναι μια χαρα για σεξ, απλα χρειαζεστε ενημερωση και εσυ και ο φιλος σου.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    5
    savatage ευχαριστώ πολύ!γνωρίζετε αν την επίσκεψη στο γυναικολόγο μπορώ να την κάνω χωρίς γονέα;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Earth - Milky Way
    Posts
    105
    Φυσικά και μπορείς να την κάνεις χωρίς γονέα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by mitka View Post
    savatage ευχαριστώ πολύ!γνωρίζετε αν την επίσκεψη στο γυναικολόγο μπορώ να την κάνω χωρίς γονέα;
    Ουπς τωρα το ειδα. Ναι φυσικα και μπορεις. Παιρνεις τηλ και κλεινεις ραντεβου και πας μονη σου ή και με το αγορι σου.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  12. #12
    Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    42
    Καλησπέρα! Μάλλον έχεις καταλάβει πλέον ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Θα ήθελα να πω όμως ότι το χάπι της επόμενης μέρας είναι μια λύση αλλά θα πρέπει να λαμβάνεται ύστερα από υπεύθυνη σκέψη. Νομίζω ότι λόγω της σύστασής του δεν είναι σωστό μια γυναίκα να το πάρει πολλές φορές. Αυτό εμένα μου λέει ότι δεν είναι και καραμελίτσα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •