μου ειπαν ισως να εχω ασπεργκερ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 89
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Πάντως η μπροκεν μακάρι να έχει βρει πλούσιο και να του τα μασάει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by teras View Post
    αυτοι που με ενοχλουν ειναι αυτοι π αλλα λενε κ αλλα εχουν στο νιυ τους. αλλα εγω και οι αντρες...φιλικα τα παμε καλα ερωτικα καθολου. εχω πανω απο δεκα χρονια να βγω ραντεβου η να μου κανει κλικ καποιος
    Τωρα συγνωμη που ρωταω κιολας, αν θελεις απαντας, αλλα επειδη το εχω διαβασει και απο αλλες, αυτη την αποχη 10 ετων στο ερωτικο σχεσιακο κομματι, φανταζομαι δεν εννοεις και το σεξ? Το βλεπεις σαν ξεχωριστο κομματι το σεξ απο μια σχεση ρομαντική?

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Τωρα συγνωμη που ρωταω κιολας, αν θελεις απαντας, αλλα επειδη το εχω διαβασει και απο αλλες, αυτη την αποχη 10 ετων στο ερωτικο σχεσιακο κομματι, φανταζομαι δεν εννοεις και το σεξ? Το βλεπεις σαν ξεχωριστο κομματι το σεξ απο μια σχεση ρομαντική?
    ναι εννοω και απτο σεξ. δεν μπορω να κανω σεξ με καποιον αν δεν τον θελω. και δεν θελω καποιον συχνα. δεν νιωθω την αναγκη να εχω σχεση και ιδιαιτερα.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    Quote Originally Posted by teras View Post
    οι ανθρωποι δεν ειμαστε ποτε ικανοποιημενοι...καλα εγω δεν ειμαι ποτε χαχα. μονο οταν πεφτω για υπνο! ειναι μεγαλο ατου να μπορεις απλα να πας να αγκαλιασεις τους γονεις σου. ζηστο οσο σε περνει!
    η ψυχιατρος μου μου ειπε να προσπαθω να κανω κουβεντουλα κτλ στη δουλεια...τωρα στο λεω για να γελασεις... πηγα στον ανωτερο μου λοιπον, που με αντιπαθει και με θεωρει κουλη..και για να σπασω τον παγο αρχισα να του μιλαω για κατι μπουρδελα που ειχα διπλα στο ξενοδοχειο που εμενα οταν επισκευτηκα την αυστρια...γλυκουλα???
    χαχαχα..Μια χαρά σε βρίσκω! Εμείς στην επιχείρηση δεν έχουμε ανώτερο τύπου προϊστάμενο,είμαστε όλοι το ίδιο και λογοδοτούμε στην διευθύντρια απευθείας. Αλλά τι νομίζεις και εμείς ότι συζητάμε? Μάλιστα με κάποιους συναδέλφους έχουμε πάει και μπ..τσαρκα :p ανεξάρτητα που δεν μπιπ αλλά είχε πλάκα η όλη φάση.

  5. #50
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    χαχαχα..Μια χαρά σε βρίσκω! Εμείς στην επιχείρηση δεν έχουμε ανώτερο τύπου προϊστάμενο,είμαστε όλοι το ίδιο και λογοδοτούμε στην διευθύντρια απευθείας. Αλλά τι νομίζεις και εμείς ότι συζητάμε? Μάλιστα με κάποιους συναδέλφους έχουμε πάει και μπ..τσαρκα :p ανεξάρτητα που δεν μπιπ αλλά είχε πλάκα η όλη φάση.
    δεν αντεχω τους προισταμενους...δεν ειχα ποτε προισταμενο που να συμπαθησα. επισης αν θεωρω πως δεν πληροι τις προυποθεσεις να ηγειται μιας ομαδας, τοτε μπορει και δημοσια να τον υποτιμαω. δεν μπορο να ειμαι διπλωματισα. ο συγκεκριμενος που εχω ειναι ειναι ενας ανοητος που ολο λειπει για τσιγαρο και τα φορτωνει ολα σε εμας..και θελουν να του δωσουν και προαγωγη. αυτα ειναι που με βγαζουν απτα ρουχα μου και απορω γιατι να παρει προαγωγη αυτος και ο καθε αυτος..αφου δεν ειναι καλος σε αυτο που κανει. ποια ειναι τα κριτηρια? και μετα σιγα σιγα ετοιμαζω την παραιτηση μου

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    βρε τερας στο λεξικο διπλα στη λεξη αυτοσαμποταζ εχει τη φωτογραφια σου.
    Α! Επισης, ο Καπουτζιδης σε εχει κανει πρωταγωνιστικο χαρακτηρα σε μια απο τις σειρες του, το εχεις υποψην? :P :)
    https://www.youtube.com/watch?v=-QTUEoHUoCk
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  7. #52
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    βρε τερας στο λεξικο διπλα στη λεξη αυτοσαμποταζ εχει τη φωτογραφια σου.
    Α! Επισης, ο Καπουτζιδης σε εχει κανει πρωταγωνιστικο χαρακτηρα σε μια απο τις σειρες του, το εχεις υποψην? :P :)
    https://www.youtube.com/watch?v=-QTUEoHUoCk
    μπαχαχαχα. το μαλλι και το υψος ιδιο.
    ναι εχεις λιγο δικιο. το κανω αυτο. διοτι εχω συνηθισει σε αυτο το μοτιβο. παντα νιωθω πως απογοητευω τους γυρω οποτε το τελειωνω μια ωρα αρχιτερα το οποιο θεμα τρεχει :P

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    μπαχαχαχα. το μαλλι και το υψος ιδιο.
    ναι εχεις λιγο δικιο. το κανω αυτο. διοτι εχω συνηθισει σε αυτο το μοτιβο. παντα νιωθω πως απογοητευω τους γυρω οποτε το τελειωνω μια ωρα αρχιτερα το οποιο θεμα τρεχει :P
    Το τελειωνεις πολλες ωρες αρχιτερα, μη σου πω και μερες και μηνες και χρονια :P
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  9. #54
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Το τελειωνεις πολλες ωρες αρχιτερα, μη σου πω και μερες και μηνες και χρονια :P
    το βλεπω θετικα ομως..το βλεπω ως ταλεντο :P
    θωρακιζω τον εαυτο μου ετσι, και τους αλλους λιγακι

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    το βλεπω θετικα ομως..το βλεπω ως ταλεντο :P
    θωρακιζω τον εαυτο μου ετσι, και τους αλλους λιγακι
    Αυτα ελα ξαναπεστα μου οταν δεις τις πρωτες ασπρες τριχες.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gm2dNF6xl3Y
    κλαμαααααααα
    https://www.youtube.com/playlist?lis...uaD8cVZamizL9y

    Ψαχνω ενα σημειο που την εδειχνε και καλα μικρο κοριτσακι στο σχολειο, αλλα δεν το βρισκω.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Αυτα ελα ξαναπεστα μου οταν δεις τις πρωτες ασπρες τριχες.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gm2dNF6xl3Y
    κλαμαααααααα
    https://www.youtube.com/playlist?lis...uaD8cVZamizL9y

    Ψαχνω ενα σημειο που την εδειχνε και καλα μικρο κοριτσακι στο σχολειο, αλλα δεν το βρισκω.
    νομιζω ανετα ειμαι η αγγελα. δεν το ειχα δει ποτε το σιριαλ..αλλα ετσι ειμαι χαχα ειδικα εκει στη τουλουμπα που λεει παραιτουμαι...ετσι παραιτουμαι και εγω. γκραντε. και ετσι νευριαζω επισης. χαχα. και το μαλλι μου ειναι ολο ασπρο ηδη εχω να σου πω, και το ψηνω να το βαψω ολο γκρι γιατι βαρεθηκα να το βαφω

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ε και γκρι να το βαψεις, παλι δε θα το βαφεις μετα? Καντο ενα μωβ, ενα πετρολ, ενα λαχανι!

    Σε καποιο επεισοδιο η Αγγελα ελεγε οτι στο σχολειο την κοροιδευαν και τη φωναζαν "ορφανο ορφανο" και αυτη πηγαινε και τους κατουρουσε μεσα στις τσαντες :P
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  13. #58
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Ε και γκρι να το βαψεις, παλι δε θα το βαφεις μετα? Καντο ενα μωβ, ενα πετρολ, ενα λαχανι!

    Σε καποιο επεισοδιο η Αγγελα ελεγε οτι στο σχολειο την κοροιδευαν και τη φωναζαν "ορφανο ορφανο" και αυτη πηγαινε και τους κατουρουσε μεσα στις τσαντες :P
    χαχα. μεχρι εκει δεν ειχα φτασει...αλλα με ειχαν παει πολλες φορες στο διευθυντη γιατι προσεβαλλα τα παιδια. ... και καλα....απλα μιλουσα ρεαλιστικα, δλδ αν ηταν καποια αργοστροφη απλα της το λεγα. σκατοψυχη. γενικα δεν μιλουσα με κανεναν. και μου ειπαν πως ουτε καν χαμογελουσα. εκτος απο 1-2 ατομα με τα οποια λιγακι ειχα μια επαφη. επισης μου ειπαν πως με φοβοταν, και με πειραξε λιγο. διοτι ειμαι 1.50. πως φοβουνται ενα παιδι 1.50?

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    στο 3:06 μπαινει η Αγγελα
    https://www.youtube.com/watch?v=550gTiQgH3o
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    χαχα. μεχρι εκει δεν ειχα φτασει...αλλα με ειχαν παει πολλες φορες στο διευθυντη γιατι προσεβαλλα τα παιδια. ... και καλα....απλα μιλουσα ρεαλιστικα, δλδ αν ηταν καποια αργοστροφη απλα της το λεγα. σκατοψυχη. γενικα δεν μιλουσα με κανεναν. και μου ειπαν πως ουτε καν χαμογελουσα. εκτος απο 1-2 ατομα με τα οποια λιγακι ειχα μια επαφη. επισης μου ειπαν πως με φοβοταν, και με πειραξε λιγο. διοτι ειμαι 1.50. πως φοβουνται ενα παιδι 1.50?
    Ε αμα τους κοιτας με ματι που σταζει αιμα, σκιαζονται. Και τα τσιουαουα κοντα ειναι αλλα οι δονταρες τους σπανε κοκαλα.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Similar Threads

  1. Σύνδρομο Ασπεργκερ
    By καθρεπτης in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 41
    Last Post: 04-06-2018, 20:19
  2. σου ειπαν ψεμματα .....
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 26
    Last Post: 13-02-2017, 13:28
  3. Σύνδρομο Άσπεργκερ
    By marirena in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 24
    Last Post: 07-07-2016, 01:08
  4. Replies: 134
    Last Post: 30-07-2011, 22:33
  5. Είπαν ...
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 26-04-2006, 00:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •