Ιστορία της μιας σειράς - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 71
  1. #46
    Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    El Venizelos Gate A
    Posts
    82
    Η χιονάτη εβγαζε φλόγες... Υψωσε τα χέρια της προς στον ουρανό και άπελπις εκλιπάρησε "Κύριοι, γ@...σθε με επιτέλους".....

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    ωωωωωωωω,

    όχι, ακούστηκε μια φωνή από ψηλά.
    Μόνο αν πείσεις και την Σταχτοπούτα...

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Froutopia
    Posts
    6
    ...na pame oles mazi oi filenades sto Hondos Center na dokimasoume tis nees ydatikes wow!!

  4. #49
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Σοφιτα
    Posts
    29

    Τοτε η Χιονάτη εβγαλε το κινητο...

    ...και κάλεσε. Ντριννννν....
    -Ελα ρε συ Σταχτούλα!
    -Ναι?
    -Να σου πω, τι κάνεις το βραδυ? Γιατι είναι εδω ενας μ@λ@κ@ς πλήν καλοκουρδισμένος που αν δε βγούμε μαζί κι οι τρείς λέει, δεν θα με γ@μσει, θέλει λέει δίδυμο, αλλιώς θα τρώει όλη νύχτα κιτ-κατ...

    [Παλιογουρνο, εσυ είσαι διεστραμμένη (μέχρι το καλσόν όμως), εγω μια χαρά είμαι (μουχει φύγει ενας πόντος μόνο, αλλά τον ψάχνω)]


  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    ... - Επιτέλους,
    ακούστηκε από την άλλη άκρη της γραμμής η λαχανιασμένη φωνή της Σταχτούλας.
    ...έπιασε το δώρο που μου' ταξε ο Αγιος Βασίλης την παραμονή της πρωτοχρονιάς, είναι τουλάχιστον κάνας καλός Χιόνυ?

    -Τι να σου πω ρε Στάχτυ, το μόνο που καταλαβαίνω είναι ότι απολαμβάνει ηδονικά τις κιτ-κατ (αυτό κάτι λέει σίγουρα) και ότι θέλει να πάμε στο Χοντο, αυτό το τελευταίο δείχνει τουλάχιστον ότι δε πάει με μπάζα

    - Οκ Χιόνυ, πες του ότι θα πάρω το πρώτο μέσον που θα βρώ εύκαιρο, ακόμη και πατίνι που λέει ο λόγος, και ωτοστόπ θα κάνω και θα πεταχτώ μέχρι τη Κακκαβιά.. α και πες του να σταματήσει να τρώει κιτ-κατι γιατί μετά δε θα μπορεί.... ......

  6. #51
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Froutopia
    Posts
    6
    Text den tha mporei na mpei sta pantelonia tou o faklanas!!!!!

    (asxetows tha perasw photo sto profile mou?exw mia tou nido me pampers)

  7. #52
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    seaside
    Posts
    18
    ... κι άντε μετά να τον τρέχουμε σε ψυχοθεραπευτικά sites να τον αδυνατίσουμε!

    Αααα τώρα που το θυμήθηκα! Τι μου είπε η Κοκκινοσκουφίτσα τις προάλλες....


  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    .... Τι σου είπε? Ζει αλήθεια αυτή η ψυχή? Δως της χαιρετίσματα. Α και να μη το ξεχάσω, έχετε όλες χαιρετίσματα και απο τον παπουτσομένο γάτο ο οποίος επιτέλους αγόρασε ένα ζευγάρι παπούτσια κοψοχρονιά απο το Μοναστηράκι και βρήκε την υγεία του.


    (Ρε σεις, να αναστήσουμε και τη Θεία Λένα?)

  9. #54
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Σοφιτα
    Posts
    29
    ...και μετά συνάντησε στους Αέρηδες 3 γατούλες με οίστρο και το γύρισε στην παπουτσωμένη παρτούζα με μποφορ...


    (Σιγα μη μου ξεφύγει η εστίαση -δε μιλάω για φαί γουρουνα!)

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166

    - καλά, φτάνει με το παπουτσωμένο γάτο, είναι πολύ ανώμαλος, Χιόνυ μου, να δουμε τι θα κάνουμε τώρα με τον κ. Κιτ Κατ
    - εντάξει Στάχτυ έλα από δω και θα τα βρούμε....

    και ξαφνικά η Χιονάτη σταμάτησε την αναπόληση και βρέθηκε πάλι στο παρόν με το σεντούκι και το βιντεογκειμ των νάνων κοιτάζοντας εκείνο το δαχτυλίδι..

    (άντε γιατι το παραχ..με, βαρέθηκα τα φλας μπακ καί θέλω και λίγη δράση, να το πάρουμε από εκεί που το αφήσαμε...)

  11. #56
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    seaside
    Posts
    18
    Χωρίς πατίνι και χωρίς ομορφιά όφειλε να παραδεχτεί πως η ζωή δέν θα ήταν εύκολη απο δώ και στο εξής... επρεπε να αναλάβει δράση επιτέλους! Μα γιατί αργούσε η Σταχτοπούτα; Οι δυό τους μαζί θα τα καταφέρναν, ήταν σίγουρη!



    (μα, καλά, άλλη δουλειά δέν έχω πρωϊ, πρωί;;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    .... Αύριο ξημερώνει μια άλλη μέρα, είπε και θυμήθηκε τη φοβερή αυτή ατάκα της Σκάρλετ από το "οσα παίρνει ο άνεμος"


    (βαριέμαι, δεν έχω έμπνευση είμαι ψιλοντάουν και βολευτείτε με αυτή τη ταπεινή σειρά....)

  13. #58
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Σοφιτα
    Posts
    29
    ..τότε τρεις μαιμουδες με στολές καλόγριας, μαζορετας και δεσμοφυλακα πέρασαν απέναντι, αλλά τα μάτια της καρθώθηκαν στον αντρα που περπατούσε πίσω τους. Εκπληκτη είπε...

    -Αααααααααααααααααψού!!!!!!! ...

  14. #59
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    seaside
    Posts
    18
    Οι μαϊμούδες ενθουσιάστηκαν με την αντίδρασή της και προσφέρθηκαν να βρούν το πατίνι της! Οσο για την ομορφιά της την συμβούλεψαν ...

  15. #60
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Σοφιτα
    Posts
    29
    ...να μην προσέχει και πολύ τις ιώσεις γιατί ο τύπος που τις ακολουθούσε ήταν γιατρός, γριπίατρος...

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •