Αντικουβεντοσφαίριση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Voreioelladistan
    Posts
    1

    Αντικουβεντοσφαίριση

    Παλαιό ελληνικής προέλευσης άθλημα. Ομαδικό και σε αρρωστημένες περιπτώσεις ατομικό.

    Κουβέντα επί παντός επιστητού. Δεν έχει σημασία να είσαι γνώστης. Έτσι κι αλλιώς κανείς δεν ακούει τι λες. Σημασία έχει εσύ να λες, να λες, να λες....κι ο άλλος να σε ακολουθεί.
    Το παιχνίδι τελειώνει όταν όλοι οι υπόλοιποι συνομιλητές σου έχουν αναγκαστεί να πιουν έστω και λίγο νερό.

    Όπως καταλαβαίνετε, σ' αυτό το παιχνίδι η ...Ρεάλ Μαδρίτης είναι η ....καμήλα.

    Μερικές (μόνον) Υποκατηγορίες :

    Ταβλομπινελίκωμα
    Καφροδιηγήσεις
    Γηπεδικοί αλαλαγμοί
    Επιστημονικά πλιάτσικα
    Οδηγοζαμάκωμα
    Κανεμουλιγάκιμμμμ
    Σουρεαλλιστικοί μονόλογοι, διάλογοι από άλογους, δοσίλογους, λεξιπλάστες και πλεξιγκλάς - τες.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Σοφιτα
    Posts
    29

    Αβάτζο δίνετε;

    Εχω να δηλώσω οτι ο Ιβαν Ντενίσοβιτς ηταν αδερφή και προτιμώ να περάσω μια μέρα με τον Τζόν Μάλκοβιτς. Εναλλακτικά με θα ήθελα να παίξω μη αντιστρέψιμο φιδάκι με την κ.Μόνικα Μπελούτσι και ακόμα εναλλακτικότερα τόμπολα μόνος μου. Αλλα προς το παρόν καλό κι αυτό το παιχνιδάκι.

    Ευχαριστώ,

    Μετά τιμής

    :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    Να δηλώσω κι εγώ με τη σειρά μου σε συνέχεια των όσων είπε ο κ. Πετρόπουλος ότι θα επιιθυμούσα μια νύχτα με τον κ. Τζον Μάλκοβιτς και πολλές νύχτες με κάποιον άλλο που δε ξέρετε

  4. #4
    Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    El Venizelos Gate A
    Posts
    82
    Εγώ πάλι γιατί δεν καταλαβαίνω?

    Αφ΄ενός δεν ξέρω τους εν λόγω κυρίους Ντενίσοβιτς, Μάλκοβιτς, Καποιον-αλλο-που-δεν-ξέρετε (όνομα κι αυτό!!), εφ ετέρου δεν καταλαβαίνω πως οι εν λόγω κύριοι παίζουν τις νύχτες "Αντικουβεντοσφαίρηση".

    Συγνώμη, δίψασα. Πάω να πιώ ένα ποτήρι νερό.....

    [Edited on 8/1/03 by Voyager]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    Tαξιδιώτη, ξεδίψασες? έχει νερό στο πιγάδι Πλάκα μου κάνεις που δε΄ξέρεις το Μάλκοβιτς? Το πιο παρανοικό και ερωτικό βλέμμα του παγκόσμιου κινηματογράφου!
    Κατά τα λοιπά, κουβέντα να γίνεται....

  6. #6
    Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Σοφιτα
    Posts
    29

    Γουρουνα...

    ...το δράμα σας (γενικώς, οχι ειδικά το δικό σας) είναι οτι έχετε εναν "μαγνήτη του αντιθέτου": η μία νυχτα με τον Μαλκοβιτς συχνά εξελίσσεται σε πολλές νύχτες με εναν που κάποτε, για μια νύχτα, ηταν ο Μάλκοβιτς και τωρα εγινε ο "παλι αυτος ο μαλάκας" γιτί του γμσατε το άρρωστο΄βλέμμα. Αντίθετα, οι πολλές νύχτες σας με "τον άλλον που δεν ξέρουμε", συχνά εξελίσσονται σε μια νύχτα σταντ με άρρωστο βλεμμα...το δικό σας...





    (Γιαυτο σου λέω Μπέτυ, να δείς αλλιώς την Καίτη...!)


  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    κ. Πετρόπουλε,

    δεν έχεις κι άδικο...


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •