πρωτα σημαδια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    32

    πρωτα σημαδια...

    ρε παιδια, εχω εναν συναδελφο που με προβληματιζει....
    δεν μπορω να σκεφτω ελληνικη λεξη για να μεταφρασω το weirdo που μου ρχεται στο μυαλο καθε φορα που τον βλεπω.....

    η κατασταση του, οσο παει και χειροτερευει....

    στην αρχη, φορουσε ολο κοκκινα. μετα στο πι σι εβαζε κοκκινο background. οποτε τολμουσα να φορεσω κοκκινα με κοιτουσε με γυαλινο ματι.

    τωρα τελευταια, κοιταζει το απειρο και κανει ντουπ ντουπ με τα δακτυλα ωρες ολοκληρες στο γραφειο του....

    μετα παει και βαζει τα πραγματα το ενα πανω στο αλλο....

    πχ η αριθμομηχανη κατω, τα χαρτακια πανω της, το συρραπτικο πανω απο τα χαρτακια, ενα λαστιχακι πανω απο το συρραπτικο...
    μετα χαλαει τον πυργο που εφτιαξε και φτιαχνει εναν καινουργιο...

    παει στην τουαλετα και δεν ξερω τι ακριβως κανει, αλλα χαλαει μισο βιλανοβα, και βγαινουν αφροι απο το ρουμπινε του μπανιου...

    εχει εκρηξεις θυμου χωρις λογο....

    τον ξυπναμε για να φυγει απο το καταστημα. μερικες φορες τον εχουμε ξεχασει στον πανω οροφο και εχουμε γυρισει πισω να του ανοιξουμε....

    να σημειωσω οτι, ο ανθρωπος αυτος ειναι 46 ετων, ζει με την μανα του και τον ακαματη αδερφο του και δεν εχει σχεσεις απο οτι ξερω με γυναικες...

    την τελευταια φορα που λεγαμε ανεκδοτα, ηρθε γελωντας και μου κανε τετοιο κεφαλοκλειδωμα που δεν μπορουσα να παρω ανασα....

    οτι ειναι weird ειναι. απο κει και περα, αν χειροτερεψει, υπαρχει περιπτωση να αρπαξει κανεναν απο εμας και να τον τιναζει κατω, δεδομενου οτι ειναι ιδιαιτερα μεγαλοσωμος?????


    :o:o:o

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    To πρώτο βήμα παντως είναι να φύγει από τη μαμά του. Δε μπορείτε να φανταστείτε πόσο ΜΕΓΑΛΗ ζημιά κάνουν οι γονείς. Και το κακό είναι ότι δεν το αντιλαμβανόμαστε εγκαίρως και όταν το αντιληφθουμε είναι αργά...

    Τωρα για τη περίπτωση του τύπου δε μπορώ να σου πω τιποτα. Ας μιλήσουν οι ειδικοί.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Αστρα, από το τεράστιο φάσμα των ψυχικών παθήσεων, υπάρχουν μόλις 2-3 που χαρακτηρίζονται, εν μέσω άλλων και από αρκετή επιθετικότητα.
    Αν έπεσες στην περίπτωση......

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Colombia-Palenque
    Posts
    166
    Απ' ό,τι έχω ακούσει, η σχιζοφρέναι νιντο είναι μια απο αυτές μάλλον ε?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Originally posted by latin pig
    Απ' ό,τι έχω ακούσει, η σχιζοφρέναι νιντο είναι μια απο αυτές μάλλον ε?
    Τα πράγματα δεν είναι ξεκάθαρα.

    Κατ' εμέ η σχιζοφρένεια κρύβει όση επιθετικότητα κρύβει και ο "φυσιολογικός" πληθυσμός!

    Η επιθετικότητα στη σχιζοφρένεια είναι μύθος, καλοσυντηρούμενος από το χόλλυγουντ, την άγνοια των ανθρώπων και άλλους παράγοντες που κάνουν τους "φυσιολογικούς" να τρομάζουν στη διαφορετικότητα.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    32
    εγω ειμαι σιγουρη οτι μια μερα αυτον θα τον δουμε στις ειδησεις των 7.30. αλιμονο στα θυματα....

    μιλαμε για ΤΟ γυαλινο ματι...
    :o:o:o

  7. #7
    Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Torino
    Posts
    22
    Ειμαστε σιγουροι οτι δεν τον εχει φαει η μαλακια???Οπως ξερουμε βαραει στο κεφαλι. Επειτα τοσο Villanova τι αλλο να το κανει???:D:D

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182
    εκτός αν είναι οπαδός του ΚΚΕ ή του ολυμιακού και δεν θέλει κανένας άλλος να φόράει τα χρώματα του κόμματος του ή της ομάδας του....



    (Αν είναι ΚΚΕ την ημέρα που πήγες με κόκκινα στο γραφείο θα είπε απο μέσα του:Ωπ μια συντρόφισσα εδω?):D:D:D:D:D:P:P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by astradenei
    εγω ειμαι σιγουρη οτι μια μερα αυτον θα τον δουμε στις ειδησεις των 7.30. αλιμονο στα θυματα....

    μιλαμε για ΤΟ γυαλινο ματι...
    :o:o:o
    ή αυτό, η που θα φορτώσει μια μέρα την δόλια μάνα στον ακαμάτη αδερφό να πορευτούνε μόνοι τους και θα τον δεις (παλι στην τηλεόραση) σε κανένα gay parade της ολλανδιας ντυμένο κολομπίνα:D:P:P

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    19
    An xreiastei pantos gia ton en logo kirio exo ta mesa sto dromokaiteio!! :P

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by nouarra
    An xreiastei pantos gia ton en logo kirio exo ta mesa sto dromokaiteio!! :P
    εχμ.....τωρα αυτό να το πάρουμε ως καλό????:o

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    19
    kale me pareksigisate! o aderfos mias filis doulevei apla ekei! :P:P

  13. #13
    gourounitsa
    Guest
    μηπος ρε παιδια ειναι ο ζουρλομανδιας που παιζει στο prison break?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    τι του βρισκεται του prison break? χαλια μαυρα... πολυ φασαρια για το τιποτα... οπως και το λοστ....
    σεναρια της πλακας....

    εγω προτιμω niptuck. χιχι!

  15. #15
    gourounitsa
    Guest
    ειναι τελειο εχει κ ωραια πλοκη κ ωραιους ανδρες.κ μην μου βγαζεις γλωσσα εμενα.η φατσουλα στην δια8εση μ βγαζει γλωσσα αχαχαχχ

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •