Φοβίες... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Φοβίες...

  1. #16
    gourounitsa
    Guest
    εμ μα πουλοφοβια???αχχχααχαχχααχ

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    37
    γνωμη μ ειναι οτι τους φοβους μας πρεπει να τους αντιμετωπιζουμε! εγω απο μικρη φοβαμουνα τα υψη! θυμαμαι χαρακτηριστικά οτι ήμουνα με τους δικούς μου στον ισθμό της κορινθου και εγώ έκλαιγα δεν ήθελα να κοιτάξω κάτω καν!!!ετρεμα ολόκληρη!! σοκ!

    στα λουνα παρκ πηγαιναμε και εγω φοβομουνα να ανεβω σχεδον παντου!! ακομα και απο τον 2 οροφο δεν κοιτουσα κατω!

    μεχρι που ειπα τελος θα το αντιμετωπισω!!

    αρχισα να κοιταω κατω απο τον 5 οροφο..στην αΡΧΗ θυμαμαι ζαλιζομουνα, εχανα το κοσμο γυρω μου..αΛΛΑ μετα συνηθίσα! ανεβηκα και στο μηλο στο λουνα παρκ!
    μεχρι που πέρυσι Αντιμετώπισα το μεγαλύτερο φόβο μου! εκανα bungee jumping! απίστευτη εμπειρία!!!!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    Ποιο πολυ θα φοβομουνα αν συναντουσα δυο αγνωστους παρα σκυλια...
    Με τα σκυλια δεν ειχα ποτε πρόβλημα μεχρι και τα ποιο αγρια...
    Πρεπει να γνωριζεις πως θα τα προσεγγιζεις ... πιστεψε με αυτα φοβουνται πολυ περισσοτερο απο εσενα...
    Την επομενη φορα σκυψε στο υψος τους πες τους γλυκολογα δωστους λιγο φαγακι και θα δεις πως θα αλλαξουν και θα κουνανε τις ουριτσες.
    Σου γαυγισαν γιατι μυρισαν τον φοβο σου και τα τρομαξες και αυτα.... δυστυχως τα σκυλια ως τροπο επικοινωνιας εχουν το γαυγισμα.... και εκει ειναι η περιοχη τους.
    Δεν υπαρχουν ποιο παρεξηγημενα πλασματα απο τα αδεσποτα στην Ελλαδα...

  4. #19
    Εντάξει κορίτσια, αργήσατε 9 χρονάκια να απαντήσετε στην κοπέλα αλλά τουλάχιστον απαντήσατε:duh:
    Καλε που τα ξεθάβετε ήθελα να 'ξερα! :lol:

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    Αντε γεια μου... ουτε που κοιταξα την ημερομηνια... ειδα οτι εγραφε για σκυλια (ο τομέας μου) και ειπα να απαντήσω..

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    37
    χαχα εγω χθες κοιτούσα τις συζητήσεις και απάντησα σε αυτη!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    259
    Μια που λέτε για φοβίες να σας πω και εγώ την δική μου..όχι για τα σκυλιά γιατί τα λατρέυω αλλά για το σκοτάδι!
    Το ξέρω ακούγεται πολύ παιδικό αλλά δεν το μπορώ!!
    Δεν ξέρω γιατί και απο που άρχισε αλλά όταν είμαι κάπου που δεν έχει φως,ακούω θορύβους και τέτοια...αχχχ είμαι τρελή!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ειναι παλιο θεμα αλλα να πω οτι τα σκυλια δεν γαυγιζουν απαραιτητα για να δειξουν εχθρα.Γαυγιζουν για επικοινωνια γιατι αυτη ειναι η γλωσσα τους το γαυγισμα κ για να τους δωσουμε προσοχη η φαι η χαδι.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •