Δικιά μου, δικιά σου...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 69
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128

    Δικιά μου, δικιά σου...

    Το περασμένο Σάββατο γνωρίσαμε 2 κοπέλες...πριν αποχαιρετηθούμε η μία (αςωτην πούμε Μαρία) έδωσε τον αριθμό της σε μένα και η άλλη (ας την πούμε Σοφία, αχ Σοφία) στον φίλο μου...Ολη τη βδομάδα μιλούσαμε για να κανονίσουμε να βγούμε οι τέσσερις. Βγήκαμε σήμερα για καφέ τελικά και συνεχίσαμε για μπύρα στο μαγαζί που δούλευε η Μαρία. Εμένα η Μαρία, αν και ωραία κοπλέλα, που δείχνει να γουστάρει κιόλας,δεν μου προκαλεί καμμία ερωτική έλξη. Η Σοφία αντιθέτως με τραβάει σα μαγνήτης... Αφού η Μαρία απείχε λόγω δουλειάς, ριχνόμουν στη Σοφία...ξεκίνησα και μια συζήτηση γύρω από το sex και τις σχέσεις των 2 φύλων και της έκανα αρκετα προκλητικές ερωτήσεις στις οποίες ανταποκρινόταν πολύ πρόθυμα. Εν τω μεταξύ ο φίλος μου ούτε που υπήρχε, καθόταν κι έτρωγε σιωπηλός...

    Το ξεκαθάρισα ότι γουστάρω τη Σοφία...

    Αυτός δεν ενδιαφέρεται και γενικά δεν κολλάει με την άλλη...

    Το θέμα είναι πώς θα γίνει τώρα που θα ξαναβγούμε το βράδυ και γενικά πώς θα εξέλιχθεί αυτή η ιστορία?

    Τι κάνω με τη μία και τη με την άλλη?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    επεξήγηση:το ξεκαθάρισα στον φίλο μου μόνο...



    το θέμα είναι να το ξεκαθαρίσω και στην άλλη???

  3. #3
    Σου πέρασε καθόλου απ\' το μυαλό ότι ο φίλος σου πειράχτηκε? Όταν λες \"ξεκαθάρισες\", εννοείς μαζί του?

  4. #4
    Οκ, τότε δεν έχεις κανένα πρόβλημα....Στην άλλη έδωσες καμία υπόσχεση?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    όχι! Αν και αρχικά και τυπικά είμαστε Μαρία-εγώ, Σοφία-φίλος Αλλά έστω κι αν η Σοφία γούσταρε μαζί μου, θα έκανε πουστιά στη Μαρία? Λέω εγώ (τα δικά μου)...


    ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Η ΣΟΦΙΑ :)

  6. #6
    Τότε προσπάθησε διακριτικά να ξεκαθαρίσεις τη θέση σου με τη Μαρία και μετά κάνε κίνηση με τη Σοφία. Όχι, τίποτε άλλο, να μη δημιουργήσεις πρόβλημα και στη σχέση τους....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    γαμησέ τα! :)

  8. #8
    Είναι δύσκολο, αλλά θα σου πω τι μπορείς να κάνεις.
    Ξεκίνησε μια σχέση μαζί τους, στην οποία θα λειτουργείτε απλά σαν παρέα και φίλοι. Άσε αυτές μεταξύ τους να το ξεκαθαρίσουν μένοντας ουδέτερος για να μη δημιουργήσεις πρόβλημα.
    Μετά από ένα λογικό διάστημα θα σου δώσουν οι ίδιες τη λύση σα να το σκέφτηκαν αυτές και εσύ δεν θα εκτεθείς στα μάτια κανενός.
    Λίγη υπομονή.....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    ο φίλος μου λέει να στήλω μνμ στη Σοαφία ποιόν από τους 2 γουστάρει...να το κάνω???


    ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΣ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    άκυρο! Δεν το κάνω με τίποτα!

    Θεοφανία είσαι πολυ :cool: ! ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...

    και κάτι ακόμα: NA ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΑΣ,
    κι αυτές το ιδιο θα κάνανε!!!:P

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by OneiroPauL
    και κάτι ακόμα: NA ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΑΣ,
    κι αυτές το ιδιο θα κάνανε!!!:P
    πολυ ωραια συμβουλη! προαγει πανω απ ολα τη φιλια! οχι βεβαια οτι δε συμβαινει! καθε αλλο θα ελεγα!

  12. #12
    Αν δεν περιστοιχιζόμαστε από κομπλεξικά και ανασφαλή άτομα, τότε δεν έχουμε πρόβλημα οι γυναίκες....

    Μη κάνεις αυτή τη χοντροκοπιά που σου λέει ο φίλος σου, έχασες το παιχνίδι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    Originally posted by Θεοφανία
    Αν δεν περιστοιχιζόμαστε από κομπλεξικά και ανασφαλή άτομα, τότε δεν έχουμε πρόβλημα οι γυναίκες....
    για τις φίλες μιλάς?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by susperia
    Originally posted by OneiroPauL
    και κάτι ακόμα: NA ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΑΣ,
    κι αυτές το ιδιο θα κάνανε!!!:P
    πολυ ωραια συμβουλη! προαγει πανω απ ολα τη φιλια! οχι βεβαια οτι δε συμβαινει! καθε αλλο θα ελεγα!
    Ωχ ναι..τρομερή συμβουλή!!!
    Δηλαδή αφού θα μας την κάνει που θα μας την κάνει η άλλη να την προλάβουμε εμείς πρώτες ε? :p

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    εγώ σε φίλο δε θα το έκανα...ποτέ(????????????)

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •