Μην παρακαλατε τις γκομενες!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 20 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 295
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197

    Μην παρακαλατε τις γκομενες!

    Ελειψα για λιγο καιρο και παρατηρω μεγαλη μιζερια εδω μεσα απο την πλευρα των αντρων... Επιτελους, ποτε θα καταλαβετε οτι ειστε ανωτεροι σε σωμα και πνευμα? Μην τις παρακαλατε αλλο, η Αθηνα ευτυχως ειναι η ευρωπαικη πρωτευουσα του πληρωμενου ερωτα. Υπαρχουν ενα καρο κοπελες εκει εξω που ειναι προθυμες να σας χαρισουν αξεχαστες στιγμες με 20 ευρω. Εμπρος λοιπον, κερδιστε ξανα την αξιοπρεπεια σας και αφηστε εκεινες να σας παρακαλουν :-)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εκτος απο το σεξ , υπάρχει και η σχέση ....... αυτό δεν μπορείς να το πληρώσεις ........

    Δεν βλέπω πάντως το λόγο να \'\'παρακαλέσει\'\' κάποιος ....... ισως η λέξη \'\'διεκδικήσει\'\' να ταιριάζει καλύτερα ....... για όσους μπορούν να το κάνουν !!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by picker
    Ελειψα για λιγο καιρο και παρατηρω μεγαλη μιζερια εδω μεσα απο την πλευρα των αντρων... Επιτελους, ποτε θα καταλαβετε οτι ειστε ανωτεροι σε σωμα και πνευμα? .
    .. . .
    Αναρωτιέμαι αν εσκεμένα δεν αναφέρεις κάτι για την καρδιά, για την ψυχή....
    been good, been bad. WILL GO ON

  4. #4
    Originally posted by picker
    Ελειψα για λιγο καιρο και παρατηρω μεγαλη μιζερια εδω μεσα απο την πλευρα των αντρων... Επιτελους, ποτε θα καταλαβετε οτι ειστε ανωτεροι σε σωμα και πνευμα? Μην τις παρακαλατε αλλο, η Αθηνα ευτυχως ειναι η ευρωπαικη πρωτευουσα του πληρωμενου ερωτα. Υπαρχουν ενα καρο κοπελες εκει εξω που ειναι προθυμες να σας χαρισουν αξεχαστες στιγμες με 20 ευρω. Εμπρος λοιπον, κερδιστε ξανα την αξιοπρεπεια σας και αφηστε εκεινες να σας παρακαλουν :-)

    Ο καλύτερος πελάτης.....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by picker
    Ελειψα για λιγο καιρο και παρατηρω μεγαλη μιζερια εδω μεσα απο την πλευρα των αντρων... Επιτελους, ποτε θα καταλαβετε οτι ειστε ανωτεροι σε σωμα και πνευμα? Μην τις παρακαλατε αλλο, η Αθηνα ευτυχως ειναι η ευρωπαικη πρωτευουσα του πληρωμενου ερωτα. Υπαρχουν ενα καρο κοπελες εκει εξω που ειναι προθυμες να σας χαρισουν αξεχαστες στιγμες με 20 ευρω. Εμπρος λοιπον, κερδιστε ξανα την αξιοπρεπεια σας και αφηστε εκεινες να σας παρακαλουν :-)
    τράβα, πλήρωσε για να έχεις την αξιοπρέπεια σου και μη μας πρήζεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    δε θα φανω υποκριτης, αλλα ισως να ειχες δικιο φιλε picker, αν μαζι με στιγμες ηδονης δε χαριζανε και ωραια αφροδισια νοσηματα.

    εντιτ: καλα αυτο το ανωτεροι σε σωμα-πνευμα ας μην το αναλυσω, δεν ειναι αξιο σχολιασμου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by susperia
    δε θα φανω υποκριτης, αλλα ισως να ειχες δικιο φιλε picker, αν μαζι με στιγμες ηδονης δε χαριζανε και ωραια αφροδισια νοσηματα.

    εντιτ: καλα αυτο το ανωτεροι σε σωμα-πνευμα ας μην το αναλυσω, δεν ειναι αξιο σχολιασμου...

    ντάξει μωρέ υπάρχουν και τα κόντομ.πίκερ είναι αυτός.κάτι μου θυμίζει και δεν θα συνεχίσω.

  8. #8
    Σε ένα άλλο τόπικ που συζητούσαμε για πορνεία σας έγραφα ότι τη συντηρούν οι αποτυχημένοι....
    Ούτε δυο μέρες δεν πέρασαν...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by Θεοφανία
    Σε ένα άλλο τόπικ που συζητούσαμε για πορνεία σας έγραφα ότι τη συντηρούν οι αποτυχημένοι....
    Ούτε δυο μέρες δεν πέρασαν...

    :D

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    θεοφανια η πορνεια ειναι ολοκληρο ζητημα και δε σημαινει οτι οποιος την ακολουθει ειναι αποτυχημενος. Προσωπικα εγω δε θα πηγαινα ποτε μου σε οικο ανοχης κι ουτε σκοπευω αλλα για εντελως διαφορετικους λογους απο το οτι θα θεωρουσα τον εαυτο μου αποτυχημενο.

  11. #11
    Για μένα αυτοί που πληρώνουν για να νιωσουν πράγματα ειναι αποτυχημένοι γιατι δεν έχουν τη δύναμη να τα έχουν με την αξία τους, σαν άνθρωποι και προσωπικοτητες.
    Για σένα είναι φυσιολογικο αυτό?
    Δεν σου βγάζει πολυ μιζέρια και λίγο από ....τίποτα?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Θεοφανία σήμερα πλήρωσα για να δώ μία κασσέτα και να γελάσω λίγο.
    Όντως δε μπορώ να το καταφέρω από μόνος μου.
    Αποτυχημένο δε με λέω.

    (θα άρχιζα να βάφω μαύρα χρώματα ΑΝ εκμεταλευόμουν κάποιον άλλον άνθρωπο για να χαρώ. Το δε ρήμα που χρησιμοποιώ είναι σκόπιμα διαφορετικό από το απλό πληρώνω. Γιατί ακόμα και σε διάφορες μορφές πορνείας το πληρώνω δε σημαίνει πάντα εκμεταλλεύομαι την ανάγκη του άλλου)
    been good, been bad. WILL GO ON

  13. #13
    justme...παίζουμε με τις λέξεις?
    Είναι άλλο πληρώνω για να δω ταινία, και άλλο πληρώνω για να νιώσω ότι έχω την παραμικρή αξία...Δεν θα αναλύουμε και τα αυτονόητα....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Θεοφανία
    Για μένα αυτοί που πληρώνουν για να νιωσουν πράγματα ειναι αποτυχημένοι γιατι δεν έχουν τη δύναμη να τα έχουν με την αξία τους, σαν άνθρωποι και προσωπικοτητες.
    Για σένα είναι φυσιολογικο αυτό?
    Δεν σου βγάζει πολυ μιζέρια και λίγο από ....τίποτα?
    εχω γνωρισει ατομα που διαχωριζουν το σεξ απ τις σχεσεις τις αγαπες κι απ ολα, κατι που το κανουμε ολοι οι αντρες λιγο πολυ, και πολυ απλα πηγαινουν να κανουν σεξ, να ικανοποιησουν τις ορμες τους. Σκεψου οτι αλλα ατομα θα ξελογιασουν μια κοπελα, θα τη πληγωσουν, μονο και μονο για ενα πηδημα. Προτιμω λοιπον τους πρωτους και τους θεωρω πιο ειλικρινεις απο τους δευτερους. Ειναι απλα μια συναλλαγη, ενα παρε δωσε στιγμιαιο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Θεοφανία
    justme...παίζουμε με τις λέξεις?
    Είναι άλλο πληρώνω για να δω ταινία, και άλλο πληρώνω για να νιώσω ότι έχω την παραμικρή αξία...Δεν θα αναλύουμε και τα αυτονόητα....
    Kι εσενα θα σε πληρωνα μωρο μου... ή μηπως οχι? Κακο πραγμα η υποκρισια.

Page 1 of 20 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •