Originally posted by Σιμα
Γεια σας ολοι!

Λατιν Πιγ- Τι ωραια που εμεινες στην χωρα Ολλανδιας! Γιατι ηρθες εδω? Με τι σκοπο δηλαδη? Και δεν σ΄ενοχλησε ο κρθος?
Αν ερθεις Ολλανδια φετως, να μου το γραψεις! Μενω στην Ουτρεχτη! Πρεπει να΄χεις ξανα΄κουσεις απο΄αυτη την πολη...
Να σε ρωτισω και κατι αλλο... εχεις και εσυ ανορεξια η βουλιμια?
Eίχα έρθει στα πλαίσια του προγράμματος ανταλλαγής φοιτητών Εράσμους με το πανεπιστήμιο Θεσ/κης προκειμένου να κάνω κάποια μαθήματα στο πανεπιστήμιο του Χρόνινγκεν. Χμ τελικά εκπαιδεύτηκα στη χορολογία μουσικολογία και ποτολογία χε χε, αλλά ήταν μια υπέροχη εμπειρία γιατί πέρα από τους Ολλανδούς γνώρισα παιδιά απ 'ολο το κόσμο.
Εχω πάει στην Ουτρέχτη, πολύ γραφική και όμορφη πόλη, είσαι τυχερή. Οσο για τα προβλήματα διατροφής, όχι δεν αντιμετωπίζω τέτοια προβλήματα, αντιμετωπίζω το πρόβλημα του ότι είμαι πολύ εξαρτημένη από τη γυμναστική (αν αυτό είναι πρόβλημα). Παλιότερα πάντως είχα κάνει κι εγώ δίαιτες και τέτοια, αλλά απλά τώρα προσέχω τι τρώω, χωρίς υπερβολές, για να διατηρηθώ στα κιλά που έχω.

Καλή διαμονή στο φορουμ και να' σαι σίγουρη ότι τα παιδιά εδώ είναι πολύ καλά!

Να' σαι καλά!

Αν έρθω Ολλανδία, θα τα πούμε!


ΥΓ. ο καιρός με ψιλοενόχλησε αλλά με το ποδήλατο ζεσταινόμουν. Επίσης έχετε καταπληκτική θέρμανση, οπότε δεν είχα πρόβλημα. Από την άλλη είναι τόσο όμορφα διαμορφωμένα τα πράγματα στην Ολλανδία, οι δρόμοι, το κυκλοφοριακό που δεν έχετε, που η βροχή και το κρύο δεν είναι ενοχλητικά όπως είναι στην Ελλάδα που με τη παραμικρή βροχή πνιγόμαστε :mad::o

[Edited on 10/2/2003 by latin pig]