Για την απώλεια βάρους - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599

    Βιόλα:))))

    Κάπου σε πήρε ο μάτης μου εδώ γύρω....πως είσαι καλό μου?

  2. #17
    Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Torino
    Posts
    22
    Καλη αναρωση και απο μενα αν και λιγο αργα...Ισως πηρες την καλυτερη αποφαση που θα μπορουσες να παρεις.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στον κάμπ&
    Posts
    6
    Originally posted by nido
    Ποια μέθοδο έχετε χρησιμοποιήσει για να χάσετε βάρος? Εάν έχετε χρησιμοποιήσει περισσότερες από μία μεθόδους, ψηφίστε αυτήν που θεωρείτε ότι υπήρξε περισσότερο αποτελεσματική και αν θέλετε γράψτε και δυο λόγια για την πορεία που είχατε.
    Στην εφηβεία είχα 5 κιλά πάνω από το κανονικό μου βάρος. Στα 18 πήρα άλλα 5 επιπλέον και τα έκανα 10 τα επιπλέον. Προσπάθειες για δίαιτα έγιναν και είχαν ένα συμπαθητικό αποτέλεσμα. Όμως μετά από ένα χρόνο έβαλα τα κιλά που έχασα συν άλλα 8. Επισκέφθηκα τα WW και έχασα τα περισσότερα από τα κιλά αλλά όχι όλα γιατί με ξαναπρόλαβε η ανιούσα...

    Για να μη πολυλογώ... έχω τώρα 45 κιλά πάνω από το κανονικό. Στις δίαιτες που έκανα αν και δεν ήταν αυτό που λέμε αυστηρές αλλά μάλλον ισορροπημένες, και παρόλο που ήμουν συνεπής κατά 70 με 80% και είχαν πραγματικά αποτελέσματα σε συνδυασμό με γυμναστική, υδρογυμναστική, μασσάζ , έφτανε μια μικρή στεναχώρια σε καιρό αδυναμίας και θλίψης για να με κάνει να σταματήσω και να "ξανακυλήσω".

    Τώρα προσπαθώ να ισορροπήσω τον εαυτό μου με ψυχοθεραπεία, ελπίζοντας πως θα μπορέσω να αντιμετωπίσω καλύτερα στο μέλλον παρόμοιες καταστάσεις που με οδηγούν εκτός ελέγχου συναισθηματικά και μου καταστρέφουν τις προσπάθειες μου.

    Επίσης έχω να πω το εξής: όταν είμαι χαρούμενη αν και δεν αλλάζω το διαιτολόγιό μου, έχω παρατηρήσει ότι σε διάστημα 2 - 3 εβδομάδων χάνω πάνω κάτω 2 με 4 κιλά.

    Συνεπώς φίλοι μου απαραίτητο φάρμακο αδυνατίσματος η χαρά!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •