η Sonia που είναι?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804

    η Sonia που είναι?

    καλέ που εξαφανίστηκε αυτό το κορίτσι?

  2. #2
    Originally posted by bionic
    καλέ που εξαφανίστηκε αυτό το κορίτσι?
    Καλησπέρα σε όλους και ειδικά σε σένα που με σκέφτηκες bionic...Η Σόνια λοιπόν είναι εδώ...μην βλέπεις που δεν μιλάω πολύ...μπαίνω κάθε μέρα..διαβάζω τα νέα όλων και ειδικά του Λάκη...και προσπαθώ να αποφασίσω τι θα κάνω...Δεν έχω κανονίσει εκείνο το ραντεβού που λέγαμε ακόμα...αλλά νομίζω ότι είμαι πολύ κοντά! Φιλιά πολλά!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Σόνια καλά κάνεις και σκέφτεσαι.. χρειάζεται χρόνο μια τέτοια απόφαση! μην αγχώνεσαι!
    ο Λάκης είναι τρομερός! με τα πόστ του είναι σαν να ξαναζώ την δική μου επέμβαση step by step!
    αλλά γιατί μας κρύβει πόσα έχει χάσει μέχρι τώρα?? έλα βρε Λάκη! πεεεες μου! θα σκάσω από περιέργεια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by bionic
    Σόνια καλά κάνεις και σκέφτεσαι.. χρειάζεται χρόνο μια τέτοια απόφαση! μην αγχώνεσαι!
    ο Λάκης είναι τρομερός! με τα πόστ του είναι σαν να ξαναζώ την δική μου επέμβαση step by step!
    αλλά γιατί μας κρύβει πόσα έχει χάσει μέχρι τώρα?? έλα βρε Λάκη! πεεεες μου! θα σκάσω από περιέργεια

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ H BIONIC ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...΄
    ΞΕΚΙΝΑΜΕ ...ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ SONIA ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ Who is online ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ, ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.. ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ...
    ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ Η ΟΧΙ?

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η BIONIC ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ.!
    ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΔΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΑΝ ΒΑΛΩ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ
    ΜΟΝΟ ΕΣΥ BIONIC ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟ EMAIL ΜΟΥ ΕΡΙΧΝΕΣ ΦΩΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΞΑΝ ΒΡΑΔΙΕΣ ΜΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ MSN ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 04:00 ΟΤΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!
    ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!

  5. #5
    Originally posted by lakis
    Originally posted by bionic
    Σόνια καλά κάνεις και σκέφτεσαι.. χρειάζεται χρόνο μια τέτοια απόφαση! μην αγχώνεσαι!
    ο Λάκης είναι τρομερός! με τα πόστ του είναι σαν να ξαναζώ την δική μου επέμβαση step by step!
    αλλά γιατί μας κρύβει πόσα έχει χάσει μέχρι τώρα?? έλα βρε Λάκη! πεεεες μου! θα σκάσω από περιέργεια

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ H BIONIC ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...΄
    ΞΕΚΙΝΑΜΕ ...ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ SONIA ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ Who is online ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΙ, ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.. ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ...
    ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ Η ΟΧΙ?

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η BIONIC ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΙΠΟΤΑ.!
    ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΔΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΑΝ ΒΑΛΩ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ
    ΜΟΝΟ ΕΣΥ BIONIC ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟ EMAIL ΜΟΥ ΕΡΙΧΝΕΣ ΦΩΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΞΑΝ ΒΡΑΔΙΕΣ ΜΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ MSN ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 04:00 ΟΤΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!
    ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!
    Λάκη είμαι σίγουρη ότι θα έχεις κάνει μια καλή αρχή....και καλή θα είναι και η συνέχεια...Δεν έχω ραντεβού ακόμα με γιατρό αλλά είμαι πολύ κοντά νομίζω στο να το κάνω. Θα επισκεφτώ και τον δικό σας γιατρό παιδιά και τον Γαβριήλ.. Θα δω τι θα μου πουν. Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι θέλω πια να απαλλαγώ...αρκετά ταλαιπωρήθηκα όλα αυτά τα χρόνια και δεν έχω ζήσει ΠΑΡΑ πολλά πράγματα!! Καιρός για να ζήσω!!

  6. #6
    Λάκη να σε ρωτήσω κάτι που δεν θυμάμαι αν σε έχω δει να το απαντάς...με ολική νάρκωση το έκανες? Το ιατρείο του Σαχπατζίδη που είναι? Thanks

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by sonia
    Λάκη να σε ρωτήσω κάτι που δεν θυμάμαι αν σε έχω δει να το απαντάς...με ολική νάρκωση το έκανες? Το ιατρείο του Σαχπατζίδη που είναι? Thanks
    ΚΑΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΛΩΣ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΦΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ,ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΥΠΑΡΞΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗΣ .
    Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΜΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΚΡΗ ΔΟΣΗ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.
    ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΜΙΑ ΜΑΣΚΑ 2-3 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΚΑΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΝΙΩΣΑ 1 ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΗΤΑΝ.
    ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ

    ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΣΑΧΠΑΖΙΔΗ ΕΙΝΑΙ
    Λ.ΚΑΤΕΧΑΚΗ 63Α
    Τηλ.: 210-6915007
    Κινητό: 6937-076034
    http://www.paxysarkia.gr/

  8. #8
    Λάκη πρέπει να πω κάτι πάντως που αισθάνομαι...αν δεν είχα μπει σε αυτό το φόρουμ σίγουρα δεν θα είχα αρχίσει να βλέπω τα πράγματα τελείως διαφορετικά... όσο το δουλεύω μέσα μου τόσο ξεφοβάμαι... Σας ευχαριστώ που μου δώσατε μια άλλη οπτική να βλέπω τα πράγματα....
    Ερώτηση: Το έχετε πει στον κύκλο σας ότι κάνατε δακτύλιο??

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by sonia
    Λάκη πρέπει να πω κάτι πάντως που αισθάνομαι...αν δεν είχα μπει σε αυτό το φόρουμ σίγουρα δεν θα είχα αρχίσει να βλέπω τα πράγματα τελείως διαφορετικά... όσο το δουλεύω μέσα μου τόσο ξεφοβάμαι... Σας ευχαριστώ που μου δώσατε μια άλλη οπτική να βλέπω τα πράγματα....
    Ερώτηση: Το έχετε πει στον κύκλο σας ότι κάνατε δακτύλιο??
    ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΛΥΣΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.
    ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΠΡΙΝ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.

    ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ,ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ...
    ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΥΓΓΕΝΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΘΑΝΕ ΟΛΟΙ ...ΕΔΩ ΘΕΛΕΙ ΣΚΕΨΗ...

  10. #10
    Κάπως έτσι έχω αρχίσει και εγώ και το σκέφτομαι..Σήμερα το συζήταγα με τον άντρα μου και ενώ πριν σκεφτόμουν την ιδέα του χειρουργείου με τρόμο τώρα αισθάνομαι ότι έχω αρχίσει και δεν φοβάμαι τόσο πολύ. Και εγώ νομίζω ότι δεν θα θέλω να το πω από δω και από εκεί. Νομίζω ότι θα το κρατήσω για μένα και 2-3 ανθρώπους πολύ δικούς μου.
    Προσπάθησα να σου στείλω μήνυμα στον messenger αλλά δεν τα κατάφερα...

  11. #11
    Κάπως έτσι έχω αρχίσει και εγώ και το σκέφτομαι..Σήμερα το συζήταγα με τον άντρα μου και ενώ πριν σκεφτόμουν την ιδέα του χειρουργείου με τρόμο τώρα αισθάνομαι ότι έχω αρχίσει και δεν φοβάμαι τόσο πολύ. Και εγώ νομίζω ότι δεν θα θέλω να το πω από δω και από εκεί. Νομίζω ότι θα το κρατήσω για μένα και 2-3 ανθρώπους πολύ δικούς μου.
    Προσπάθησα να σου στείλω μήνυμα στον messenger αλλά δεν τα κατάφερα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    112
    Γειά σου Σόνια


    Νομίζω ότι θα το κρατήσω για μένα και 2-3 ανθρώπους πολύ δικούς μου.
    Εγώ έχω προγραμματίσει την εγχείρηση για τις 2 Μαρτίου και επέλεξα να ενημερώσω μόνο τους πολύ δικούς μου ανθρώπους.

    Δεν βλέπω για ποιο λόγο να γίνω θέμα συζήτησης σε διάφορους γνωστούς "φίλους" και συνεργάτες.

    Θεωρώ ότι είναι κάτι αυστηρά προσωπικό και αφορά μόνο τους οικείους μας.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Παιδιά καλησπέρα,

    εγώ το έχω πει παντου! Δηλαδη δεν ξέρω το βλέπω ως εξής:
    Αν δεν το πω και τηρήσω άκρα μυστικότητα ίσως μου δημιουργηθεί κανα είδος κόμπλεξ και δεν θέλώ, ούτως η άλλως δεν ντρέπομαι, αντίθετα θέλω να παίρνω πολλές γνώμες μήπως και κάτι μού έχει ξεφύγει. Θα μου πεις κοπελια, είναι προσωπικό θέμα κλπ κλπ. Ε, εγώ γενικότερα δεν είμαι κλειστός άνθρωπος και δεν μπορώ να κρατήσω μυστικά και τετοια, είμαι λίγο αφθόρμητη... :P

    Αnyway
    Kαλή τύχη σου έυχομαι flirim και ο Θεός να δώσει δύναμη και σε μας...

  14. #14
    Originally posted by flirim
    Γειά σου Σόνια


    Νομίζω ότι θα το κρατήσω για μένα και 2-3 ανθρώπους πολύ δικούς μου.
    Εγώ έχω προγραμματίσει την εγχείρηση για τις 2 Μαρτίου και επέλεξα να ενημερώσω μόνο τους πολύ δικούς μου ανθρώπους.

    Δεν βλέπω για ποιο λόγο να γίνω θέμα συζήτησης σε διάφορους γνωστούς "φίλους" και συνεργάτες.

    Θεωρώ ότι είναι κάτι αυστηρά προσωπικό και αφορά μόνο τους οικείους μας.
    ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ...Εγώ νομίζω ότι δεν θα το πω...και παιδιά ξέρουμε όλοι πάρα πολύ καλά... ότι ο κόσμος πολύ εύκολα μπορεί να γίνει κακός...δεν θέλω να ακούσω πίσω από την πλάτη μου δεν μπορούσε να το ράψει και το έδεσε...ωραίο ποιηματάκι κάνει αυτό....γιατί κανείς δεν ξέρει τι έχω πληρώσει εγώ για να είμαι εδώ και ποιοι είναι οι λόγοι......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    και εγώ είμαι από αυτούς που ΔΕΝ το είπαν και ούτε πρόκειται! είναι αυστηρά προσωπικό θέμα.
    άσε που θα με άγχωνε να ακούω ερωτήσεις .. και άντε πόσο έχασες? μόνο τόσο? αυτό μήπως
    δεν έπρεπε να το φας? έχω δηλώσει πως γενικά κάνω μια δίαιτα ..

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •