οι Γιατροί!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804

    οι Γιατροί!

    πολύ συχνά ρωτάτε για γιατρούς που κάνουν αυτή την επέμβαση στην Ελλάδα.
    Βρέθηκα κι εγώ σ΄αυτή τη θέση όταν αποφάσισα να βάλω δακτύλιο.. σκέφτηκα λοιπόν να γράψω λίγα λόγια για τους λόγους που αποφάσισα να κάνω την εγχείρηση σε αυτόν
    και όχι σε κάποιον άλλο.

    Κατ' αρχήν θέλω να σας πω πως νοιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη για το γιατρό μου.. όχι μόνο για τον τρόπο
    που με αντιμετώπισε από την πρώτη στιγμή που μπήκα στο ιατρείο του αλλά κυρίως για την φροντίδα και το ενδιαφέρον
    που μου έδειξε μετά την εγχείρηση..
    ο σύζυγος μου που είναι χειρουργός σε άλλη ειδικότητα
    ήθελε να είναι παρών σε όλα τα ραντεβού μου με τους γιατρούς.. πρώτα συναντηθηκαμε με 2 γιατρούς στην Κεντρική κλινική.. ο ένας μας μίλησε για μπαλόνι και είναι ένας κορυφαίος γαστρεντερολόγος και ο άλλος για δακτύλιο!
    εμένα μου άρεσαν και οι δύο αλλά του άντρα μου δεν του άρεσε αυτός με το δακτύλιο.. του φάνηκε λίγο φαφλατάς
    και πολύ "εμπορικά" μιλούσε για τον δακτύλιο..
    μετά μέσω ενός φίλου έμαθα για τον Σαχπατζίδη..

    κλείσαμε ραντεβού και πήγαμε.. η απλότητα και η ευγένεια αυτού του ανθρώπου με κατάκτησε! ο άντρας μου σαν γιατρός μπορούσε να καταλάβει αν είναι καλός στην δουλειά του.. μου είπε επί λέξη όταν βγήκαμε από το ιατρείο..
    -Είναι κορυφή ο άνθρωπος! εγώ δεν είμαι γιατρός να ξέρω..
    αλλά με ικανοποίησε ο αριθμός των επεμβάσεων που έχει κάνει, η εκπαίδευση για τον δακτύλιο στην Αμερική, αλλά κυρίως η σεμνότητα του, χωρίς ίχνος έπαρσης..

    Στην εγχείρηση όλα πήγαν καλά! έφυγα την ίδια μέρα για το σπίτι μου, μας πήρε τηλέφωνο και την άλλη μέρα, και την παράλλη. μετά από μια βδομάδα πήγα και είδε τα ράμματα,
    κάθησε και μου μίλησε πως να τρώω, τι να τρώω, τι να προσέχω.. κτλ.
    μετά ένα μήνα πήγα και το έκλεισα λίγο ακόμα, γενικά είμαι υπερευχαριστημένη για το after sales service

    Εύχομαι να πηγαίνουν όλα καλά στη ζωή αυτού του ανθρώπου και τον ευχαριστώ που μου έδωσε μια ευκαιρία
    ακόμα στη ζωή!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
    ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΔΑΚΤΥΛΙΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΙΣΕ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ !!!
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΠΑΓΩΤΟ-ΤΟΥΡΤΑ-ΠΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΚΟΟΛ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΔΙΚΑ ....
    ΕΙΠΑ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!
    ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΔΕ ΤΙ ΚΑΝΩ...ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ....
    ΝΑΙ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ 10 ΜΕ ΤΟΝΟ!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •