»»»»»»»ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΔΑΚΤΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ«««««««««« - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 73 of 73
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Λάκη αν ποτέ σε συναντήσω θα σου κάνω δώρο μία ζώνη! έτσι για γούρι δηλαδή! :-)))
    (ααα κι εσύ να μου πάρεις ένα μαγιώ άσπρο μπικίνι που είναι και ο καημός μου!)

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by bionic
    Λάκη αν ποτέ σε συναντήσω θα σου κάνω δώρο μία ζώνη! έτσι για γούρι δηλαδή! :-)))
    (ααα κι εσύ να μου πάρεις ένα μαγιώ άσπρο μπικίνι που είναι και ο καημός μου!)
    ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΖΩΝΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΙΚΙΝΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ .
    ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΟΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΚΙΛΑ ''ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ'''

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Μήπως; Nα ενημερώνεται ο κόσμος οτι με μια φρυγανιά πνίγεσαι; Κανεις δεν στα λέει αυτα τα πράγματα... Καλό είναι να ξέρει ο άλλος τι έχει να τραβήξει...

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΑΚΤΥΛΙΟΥ..

    ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΡΑΒΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΡΟΥΧΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ
    ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ,ΠΟΥ ΡΟΧΑΛΙΖΩ ,ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ,ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ,ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ?ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΙΣΘΟ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ?
    ΠΟΥ,ΠΟΥ,ΠΟΥ?ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΩ ΑΚΟΜΑ?
    ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ ΑΠΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΝΙΓΜΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ(ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΑΔΙΚΑ )
    ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
    ΑΠΟ ΤΟN ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ
    ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΤΡΩΣ ΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΒΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΘΑ ΛΑΧΤΑΡΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...
    ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ + 50% ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ..
    ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ..

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by sad
    Μήπως; Nα ενημερώνεται ο κόσμος οτι με μια φρυγανιά πνίγεσαι; Κανεις δεν στα λέει αυτα τα πράγματα... Καλό είναι να ξέρει ο άλλος τι έχει να τραβήξει...

    ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΑΣΗΣΕΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΜΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Originally posted by lakis
    Originally posted by sad
    Μήπως; Nα ενημερώνεται ο κόσμος οτι με μια φρυγανιά πνίγεσαι; Κανεις δεν στα λέει αυτα τα πράγματα... Καλό είναι να ξέρει ο άλλος τι έχει να τραβήξει...

    ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΑΣΗΣΕΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΜΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ
    Λάκη προφανώς το κοριτσάκι δεν έχει τι να κάνει και σπάει πλάκα.. από την αρχή φάνηκε πως δεν ενδιαφέρετε πραγματικά ούτε να μάθει ούτε τίποτα και τώρα ειρωνεύετε κι όλας ..εγώ δεν ξανασχολούμαι μαζί της.. είναι άξια της μοίρας της..

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Αχ ρε Λάκη, πόσο σε ζηλεύω που βρήκες τη δύναμη και το έκανες... Πόσα πράγματα με σταματάνε και πόσα πράγματα με ωθούν να το κάνω. Οι πόνοι και η εγχείρηση είναι το τελευταίο που με νοιάζει. Το μόνο είναι αυτό με τους εμετους... Και τον σιχαίνομαι τον εμετό. Ο πατέρας μου είχε καρκίνο στο στομάχι πριν πεθάνει και έκανε κάθε μέρα εμετους και μου χει μείνει ψυχολογικό με τους εμετους. Να σε ρωτήσω μηπως ξέρεις αν υπάρχει περίπτωση μετά τον δακτύλιο να σου δημιουργηθούν προβλήματα στο στομάχι ή μετα από χρόνια γενικότερα προβλήματα υγείας; Μηπως πρέπει απλά να το ράψω το ρημάδι το στόμα μου αντι να κάνω ένα τόσο μεγάλο διάβημα; Εν τω μεταξύ κάθε μέρα που ρωτάω όλο και πιο θεαματικά αποτελέσματα μου λένε οτι είχαν γνωστοι γνωστών που το έκαναν... Είναι μεγάλη ευτυχία... Οπως είναι και το moto μου, " I want my life back!!", ε αυτό αυτό ακριβώς κάνει. Αλλά μήπως και όχι; Μήπως σου δημιουργεί άλλους φόβους μετά να φας, ε καποια στιγμη άνθρωπος είσαι θα ξεχαστείς κάτι θα μασουλήσεις πιο λίγο και θα σου κάτσει, και αν είσαι στη δουλειά θα τρεχεις για εμετούς;


    ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ, τι διλημα!!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Bionic πως τολμας...

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    bionic επειδη τωρα τα πήρα παρα πολυ πες μου πως να κανονισουμε να βρεθούμε από κοντά να δεις οτι ειμαι κι εγω προβληματική, και απλά ΦΟΒΑΜΑΙ, πες που να στειλω το τηλ μου θελω να σου μιλήσω

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    ρωτάς τα ίδια και τα ίδια με αυτό το όλο αμφισβήτηση ύφος λες και έχουμε κανα όφελος να πας να κάνεις το ίδιο...
    ή να σου κρύψουμε την φοβερή αλήθεια.. ούτε είμαστε υποχρεωμένοι να απαντάμε στην κάθε κουταμάρα..
    περιστατικά εμέτων το παμε είναι πιθανά..ακόμα δεν "ενημερώθηκες" εσύ?
    το τηλέφωνο μου το δίνω μόνο σε ανθρώπους που κρίνω πως ενδιαφέρονται πραγματικά και σέβονται και τους
    άλλους που γράφουν.
    μακάρι να διαπιστώσω στο μέλλον πως είχα λάθος.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Δεν ζητησα το τηλ σου, ειπα που να στειλω το δικο μου (1ον)
    Και δευτερον αν θεωρεις κουταμαρες αυτα που ρωταω εγω ε τοτε τι να πω, συγνωμη που ειμαι κουτη, αλλα θελω να τα ρωτησω. Επισης ναι δεν εισαι υποχρεωμενη να απαντας στις δικες μου κουταμαρες αλλα εδω είναι forum και οι απαντησεις δεν απευθυνονται μόνο σε σενα... Επισης το να σεβαστεις οτι καποιος ανθρωπος ισως δεν ειναι τοσο δυνατος να το κανει και οτι αλλιως τα υπολογιζε και αλλιως τα βρισκει νομιζω θα ηταν καλο... η τουλαχιστον ανθρωπινο... γιατι εσυ, ειδικα ΕΣΥ ξερεις πως ειναι να εχεις ανασφαλειες για το παχος σου και για ολο σου το ειναι... Λοιπον λυπαμαι παρα πολυ που θεωρεις αυτα που ρωταω κουταμαρες, ειλικρινα λυπαμαι παρα πολυ... αλλα καποιος πρεπει να μου τα πει και μενα αυτα, στην πραγματικοτητα τα ρωταω για να με καθησυχασει καποιος αλλα αποτι φαινεται τα πραγματα δεν ειναι ετσι...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΗΡΕΜΙΑ .....

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •