ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΗΜΕΡΕΣ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459

    ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΗΜΕΡΕΣ..

    ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΙΝ 30 ΛΕΠΤΑ
    ΕΦΑΓΑ ΦΡΥΓΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΚΑΦΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ
    ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΕ.
    ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΣΗΣΑ ΚΑΛΑ
    ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ
    ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΑΝΑΠΝΟΗ
    ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΝΕΡΟ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ
    ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ
    ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΑΜΕΣΩΣ
    ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣΑΩ ΚΑΛΑ
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    191
    lipame laki pou den prosexes pires ton giatro na tou to peis alla den pistebo na egine tipota giati kai egw eixa fai paksimadi ke den to masisa kala all den epatha tipota

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    ωωωχχχ ! πως είσαι τώρα?? γρατζουνάει η άτιμη και δεν πάει ούτε μπρος ούτε πίσω!
    καλά έκανες και είπιες νερό αν και σε άλλες περιπτώσεις είναι καλύτερα να περιμένεις να τσουλήσει προς τα κάτω
    κάνοντας περπάτημα μέσα στο σπίτι.. βοηθά το περπάτημα όταν αισθανθείς πως κάτι κολλάει
    και δεν προχωράει..

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2003
    Location
    Larnaca - Cyprus
    Posts
    33
    εγώ πάλι όταν πιω νερό ή οποιοδήποτε υγρό γενικά μαζί με το φαγητό, πεθαίνω απ΄ τον πόνο. Κάποιες φορές αν δεν κάνω εμετό δεν περνάει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    εσύ Οριάννα χρειάζεσε κατα την γνώμη μου ξεσφίξιμο κι άλλο..
    για να μπορείς να τρως κανονικό φαγητό κι όχι να τρως σοκολάτες για να σταθείς στα πόδια σου..
    ο γιατρός σου τι σου λέει? δεν σου λέει πως θες ..λύσιμο κι όχι σφίξιμο αυτή τη στιγμή?
    το βράδυ θα γράψω τους βασικούς κανόνες..όταν κάποιος κάνει εμετούς τόσο συχνά
    πάει στο γιατρό .. πόσο καιρό συμβαίνει αυτό?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182
    στο είπα οτι θα συνεβαινε και αυτό...δεν είναι τίποτα προχωρας παρακάτω....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
    ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 10 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΩΣ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ!
    ΗΤΑΝ ΠΟΝΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ.
    ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ..
    ΑΠΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..

    1.ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΩΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΕΑΝ ΞΕΧΑΣΤΩ,
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΙΡΟΥΝΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ

    2.ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΡΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ

    3.ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

    4.ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΟΨΙΜΟ (Π.Χ. ΠΙΤΣΑ) ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΩΩ ΕΝΑ ΕΝΑ

    5.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΩΝ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΛΟΓΟ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ.
    ΕΚΕΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΗΤΑΝ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΝΑ 0,5 ΩΣΤΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΟΚ
    Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..
    ΔΗΛΑΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ 0,5 Η 1CC ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΑΝ ΧΑΝΩ ..
    ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΕΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Λάκη είχες μια ατυχία σήμερα, αλλά μαθαίνουμε από τα λάθη μας.. φαντάζομαι καλέ μου πόσο έχεις τρομάξει..
    this shall pass
    ακολουθώ και τα 4 που έγραψες όμως δεν θα λεγα να αρχίσεις μόνο με 1 cc βάλε 2 δεν είναι πολλά..
    και μετά ανα 1 cc. μην καθυστερείς την διαδικασία για μια άτυχη στιγμή..
    επίσης συμβουλή:
    ΜΗΝ τρως και πίνεις νερό ταυτόχρονα.. γιατί τότε "ξεπλένεις" το φαγητό στο στομάχι σου και φεύγει
    και πεινάς γρηγορότερα.. πίνε μισή ώρα πριν και μισή ώρα μετά το φαγητό. ΠΟΤΕ κατά την διάρκεια..
    είναι και αυτός ένας από τους βασικούς κανόνες για επιτυχή χρήση του δακτυλίου!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by bionic
    Λάκη είχες μια ατυχία σήμερα, αλλά μαθαίνουμε από τα λάθη μας.. φαντάζομαι καλέ μου πόσο έχεις τρομάξει..
    this shall pass
    ακολουθώ και τα 4 που έγραψες όμως δεν θα λεγα να αρχίσεις μόνο με 1 cc βάλε 2 δεν είναι πολλά..
    και μετά ανα 1 cc. μην καθυστερείς την διαδικασία για μια άτυχη στιγμή..
    επίσης συμβουλή:
    ΜΗΝ τρως και πίνεις νερό ταυτόχρονα.. γιατί τότε "ξεπλένεις" το φαγητό στο στομάχι σου και φεύγει
    και πεινάς γρηγορότερα.. πίνε μισή ώρα πριν και μισή ώρα μετά το φαγητό. ΠΟΤΕ κατά την διάρκεια..
    είναι και αυτός ένας από τους βασικούς κανόνες για επιτυχή χρήση του δακτυλίου!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
    ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ
    ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
    ΤΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΜΑΖΙ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    ((( Λάκης )))
    στείλε μου μήνυμα το τηλέφωνο σου γιατί ήθελα να σε πάρω σήμερα και είδα πως το χάσει!
    (επίσης δεν έκανα διάδρομο σήμερα, είχα δουλειές)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by bionic
    ((( Λάκης )))
    στείλε μου μήνυμα το τηλέφωνο σου γιατί ήθελα να σε πάρω σήμερα και είδα πως το χάσει!
    (επίσης δεν έκανα διάδρομο σήμερα, είχα δουλειές)

    ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΙΣΑ ΑΡΓΑ ,ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΩΡΕΣ ΟΡΘΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΑΣΤΟ ΑΥΡΙΟ
    ΣΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΤΗΛ.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    δεν έλαβα τίποτα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΓΙΑ ΤΣΕΚ

  14. #14
    Member
    Join Date
    May 2003
    Location
    Larnaca - Cyprus
    Posts
    33
    bionik είμαι βέβαιη πως έχεις δίκιο. Πήρα χτες τον γιατρό, αλλά δεν απάντησε, θα ξαναπάρω σήμερα.
    Πριν βάλω το δακτύλιο είχα χάσει 24 κιλά, αλλά έπινα πολύ μα πολύ νερό και έτρωγα πολλές ίνες. Μετά από την εγχείρηση είχα πάθει κατάθλιψη και ένιωθα πως μου στερούν το πιο αγαπημένο μου πράγμα-το φαγητό. Ίσως επειδή δεν έχασα τίποτα το έσφιξε τόσο πολύ ώστε να πάψω να τρώω, για λίγο, αλλα αυτό δεν είναι λύση. Γιατί πόνο ξεπόνο πάλι τρώω απλά αυτά που περνάνε και αυτά δεν είναι και τόσο καλά.
    Επίσης λόγω της κατάθλιψης, σταμάτησα να κάνω το περπάτημα μου. Βλακεία μου.

    Κουράστηκα να παλευω με το αλλο μου κομμάτι που αντιστέκεται στην απώλεια βάρους.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •