Domenica
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 67

Thread: Domenica

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804

    Domenica

    Καλησπέρα! κανα νέο από Domenica? Σήμερα ήταν το χειρουργείο! ελπίζω να μπει σύντομα να μας πει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Εγώ πάντως παίδες οταν θα κάνω το χειρουργείο μη με περιμένετε.... Αμα δεν σταματήσουν οι πόνοι εντελώς σιγά μη μπαίνω net... Για να μην ανησυχείτε κιόλας σας το λέω...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by bionic
    Καλησπέρα! κανα νέο από Domenica? Σήμερα ήταν το χειρουργείο! ελπίζω να μπει σύντομα να μας πει.

    ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ Η ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    112
    Ακόμη κανένα νέο από Domenica?

    Λογικά πρέπει να είναι σε φάση ανάρρωσης.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Νίκη αύριο ε? ξέρω ίσως η αδρεναλίνη να χει φτάσει στα ύψη.. ανησυχία, άγχος..
    αν ήξερα πως ήταν τόσο απλό θα χα κοιμηθεί το προηγούμενο βράδυ.. δεν θα στριφογύρναγα
    στο κρεββάτι μου.. να το θυμάσαι αυτό απόψε.. χαλάρωσε όσο μπορείς και κοιμήσου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    112
    Νίκη αύριο ε? ξέρω ίσως η αδρεναλίνη να χει φτάσει στα ύψη.. ανησυχία, άγχος..
    αν ήξερα πως ήταν τόσο απλό θα χα κοιμηθεί το προηγούμενο βράδυ.. δεν θα στριφογύρναγα
    στο κρεββάτι μου.. να το θυμάσαι αυτό απόψε.. χαλάρωσε όσο μπορείς και κοιμήσου!
    Δεν έχω και πάρα πολύ άγχος. Πιο πολύ με αγχώνει που δεν θα μπορώ να πιώ νερό από τις 12 το βράδυ σήμερα και μέχρι το χειρουργείο.
    Πάντως σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Να 'σαι καλά.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    191
    μιν φοβασε για αυριο ολα θα πανε καλα. καλη διναμει για αυριο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
    ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΠΑΝΩ

  9. #9
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    64
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ PC ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!
    ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ !!!!!!!!!
    ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Συγχαρητήρια Domenica! χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!
    πάρε κανα αναβράζον ντεπόν για τον πόνο στον ώμο..
    εμένα με ντεπόν μου πέρναγε! ενοχλητικός αυτός ο πόνος .. I know...
    αλλά σε λίγες μέρες φεύγει, όλα θα πάνε καλά!

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    64
    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ BIONIC ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!!!!
    ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΕ 2/3 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ...............ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ !!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    198
    Σιδερένια και αδύνατη Domenica!!! Κι εγώ πρόκειται να την κάνω πολύ σύντομα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Περαστικά Domenica, το καλοκαιρι πιπινάκι σου εύχομαι!! Οποτε περάσουν οι πόνοι μπες να μας πεις πως είσαι καλύτερα να πάρουμε κι εμείς θάρρος....:Ρ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by DOMENICA
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ PC ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!
    ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ !!!!!!!!!
    ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ !!
    ΜΠΡΑΒΟ ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΛΑ
    ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΣ...
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΡΥΘΜΟ..

  15. #15
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    64
    Originally posted by lakis
    Originally posted by DOMENICA
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟ PC ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!
    ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ !!!!!!!!!
    ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ !!
    ΜΠΡΑΒΟ ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΛΑ
    ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΣ...
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΡΥΘΜΟ..

    laki να΄σαι καλά και ελπιζω και σε εσενα να πηγαινουν ολα ρολοι......εσενα δεν σε ποναγε το χερι σου ??????
    εμενα ρε παιδια με εχει πεθανει και γενικα ειμαι πολυ ανθεκτικη στον πονο......ουτε depon ουτε mesulid κανει τιποτα

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •