Πόνοι στον ώμο!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    64

    Πόνοι στον ώμο!!!!

    Καλη Σαρακοστή σε ΟΛΟΥΣ
    Λοιπον το χειρουργείο τελικα δεν ειναι τιποτα παιδια νομιζω οτι συμφωνειται ολοι σας !!!!!!!!
    αυτο που με εχει πεθαναι πραγματικα ειναι ο πονος στον ώμο ο οποιος σημερα ειναι η 7η ημερα απο το χειρουρουργειο και καθε ημερα ειναι και χειροτερος.............................. .bionic ποσες ημερας σου κρατησε?????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Καλή Σαρακοστή Domenica!
    Συμφωνώ πως το χειρουργείο το περίμενα πιο δύσκολο, οι πόνοι στον ώμο μου κράτησαν 4-5 μέρες με..
    φθίνουσα πορεία..τι παυσίπονο πέρνεις? το μεσουλίτ που δίνουν εμένα δεν μού κάνει τίποτα!
    με αναβράζον ντεπόν μου πέρναγε! Domenica κράτα γερά και δυνατά! τον έφαγες το γάιδαρο!
    η ουρά έμεινε! είσαι ήδη μια βδομάδα post op γι αυτό μην ξαφνιαστείς αν αύριο το πρωί ξυπνήσεις και
    έχουν περάσει τελείως και οι πόνοι στον ώμο.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    64
    Καλημέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση .......
    Περνω mesulide πρωι και βραδυ και ενδιαμεσα περνω depon μονο ετσι αντεχω ........η αληθεια ειναι οτι σημερα ειμαι καλύτερα και το ευχάριστο είναι οτι είμαι ήδη - 5,5 κιλα !!!!!!!!!!
    Απο εχθες άρχισα πολτοποιημένα ..........τι χάλι είναι αυτό.......μοσχαρι πολτοποιημένο ......μπιαχ!!!!!!
    Νομιζω οτι μόνο πουρες πατατας θα κατεβαινει..........και κρεμουλες ...........
    πες μου καμμια άλλη ιδεα γιατι θελω να σταματησω τις κρεμες που έχουν ζαχαρη.............
    γιαουρτι δεν μπορω να φαω με τιποτα .......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •