Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459

    Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑ


  2. #2
    Λάκη νομίζω ότι αυτό που κάνεις είναι λάθος.
    Αρχικά παρεξηγηθήκατε πάνω σε μια κουβέντα που λίγο ο ένας λίγο ο άλλος χαλάσατε τις καρδιές σας. Αν σκεφτείτε λίγο πιο χαλαρά θα δείτε ότι δεν αξίζει τον κόπο.
    Ο κοινός στόχος που έχουμε παιδιά μας ενώνει εδώ. Ότι τρόπο και να χρησιμοποιεί ο καθένας σημασία έχει να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον να κρατηθούμε στην επιφάνεια.
    Επιπλέον ακόμα και αν πια έχεις χαλαστεί τόσο πολύ από το επεισόδιο εμείς οι υπόλοιποι δεν αξίζουμε μία?
    Σημείωση: Με το να σβήσεις τα ποστ δεν βγάζεις τίποτα....αντιθέτως χαλάς αυτό που εσύ ο ίδιος έφτιαξες όλο αυτό τον καιρό της επικοινωνίας....
    Ξανασκέψου το....

  3. #3
    Λάκη... Μην το κάνεις αυτό...

    Δεν ξέρω ποιοι είναι οι λόγοι που σε οδήγησαν να πάρεις μια τέτοια απόφαση, αλλά προσπάθησε να μην τους αφήσεις να σε πάρουν μακριά μας...

    Σε χρειαζόμαστε...

    Πριν από 2-3 χρόνια που είχα βρει αυτό το forum και αναζητούσα ανθρώπους που να μπορούν να με ενημερώσουν, δεν υπήρχε κανείς... Τώρα όμως υπάρχουν πολλοί!
    Είσαι η ψυχή αυτής της κοινότητας! Η διαγραφή των posts σου είναι ένα βήμα μακρυά από την ενημέρωση και την βοήθεια όλων όσων σε χρειάζονται...

    Μην το βάζεις στα πόδια για μια προσωπική διαφωνία. Σε έχουμε ανάγκη... Όλοι όσοι είμαστε εδώ, αλλά και όλοι όσοι θα έρθουν μελλοντικά...

    Μη μας φύγεις, Λάκη...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Λαααααακηηηηη;;;;;; Τί είναι αυτά;;; καλά εσύ τσακώθηκες με τη Bionic λύστε το πρόβλημα μεταξύ σας, εμείς τι φταίμε; Και εσύ και η Bionic είστε δύο ανθρωποι που μας βόηθούν περισσότερο εδώ μέσα, εεεεεελλλαααααα τωωωωωραααααα!!! Αφου σ'αγαπάαααααααμεε!!!! Μη φύγεις....!!!!! Εεεεελλλααααα!!!!!

  5. #5
    Λακη Bionic ειναι λαθος να μαλωσετε και οι δυο μας εχετε βοηθιση πολη και πρεπη
    να βοηθισετε και αλλα ατομα σαν εμας μια και ξερετε το προβλιμα απο πρωτο χερι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    30
    Originally posted by lakis
    ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

    ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΖΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ,ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ
    ΣΕ EMAIL ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.

    ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΕΝΝΟΩ .


    ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ .
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ
    LAKIS

    ΜΠΡΑΒΟ ΛΑΚΗ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ!!!!!

    Ειλικρινα πιστεύω πως θα κανεις πολλα άτομα να χαρούν σε αυτό το φόρουμ.

    Δεν ξερω για τους άλλους αλλά αν θες να το πιστέψεις τουλάχιστο σε μένα έδωσες πολύ δύναμη να πάρω αποφάσεις και να συνεχίσω να αγωνίζομαι!

    Είσαι η ψυχή σε αυτο εδώ το φόρουμ.

    Και σωμα χωρις ψυχή................ δεν υπάρχει!!!!!!!

    Συνέχισε να δίνεις τον αγώνα σου.

    Όχι μπορεί, αλλά φάνηκες χρήσιμος σε όλους .

    Ελπίζω και για πολύ καιρό ακόμα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    τραβάτε με κι ας κλαίω..
    τώρα το τοπικ πρέπει να μετονομασθεί "Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑ!"
    Και να γίνει σε συνέχειες σαν το Καλημέρα Ζωή

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182
    ρε παιδια ηρεμία.....'

    λάκη και bionic coolarete...

  10. #10
    viola νομιζω οτι εχεις μερες να μας ενιμεροσης πως πανε τα κιλα σου και γενικα η κατασταση σου μια και εισαι απο τους πρωτοπορους ???

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182

  12. #12
    Originally posted by lakis
    ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

    ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΖΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ,ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ
    ΣΕ EMAIL ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.

    ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΕΝΝΟΩ .

    ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ .
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ
    LAKIS
    Λάκη, πήρες την καλύτερη απόφαση!

    Μόνο που έχω να δω μέρες κάποιο post σου...
    Ελπίζω να μην έχει να κάνει με αυτό το γεγονός και να είσαι καλά...

  13. #13
    ΛΑΚΗ που χαθικες τοσες μερες ???
    δες ποσα κενουρια ατομα εχουν αναγκη τα φωτα σου .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •