ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 140
  1. #1

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
    Σκεφτόμουν ότι για τους περισσότερους δεν ξέρω πολλά πράγματα. Για την ακρίβεια ξέρω μόνο πράγματα που έχουν να κάνουν γύρω από το βάρος τους και σκέφτηκα ότι δεν θα ήταν κακή ιδέα να γράψουμε λίγα πράγματα για τον εαυτό μας.... Έτσι η εικόνα μας θα είναι πιο ξεκάθαρη...Κάνω εγώ λοιπόν την αρχή!

    Με λένε Σόνια λοιπόν σε περίπτωση που νομίζατε ότι χρησιμοποιώ ψευδόνυμο!!! Γεννηθείς 8-9-71 (Ευτυχής μέρα για τους γονείς μου...χιχιχι). Είπα να κρύψω 2-3 χρονάκια αλλά εδώ λέμε τα κιλά μας στην ηλικία θα κολώσουμε....
    Μεγάλωσα στο Παγκράτι και τώρα μένω στον Υμηττό.
    Για 10 χρόνια περίπου δούλευα γραμματέας και αυτό το συνεχίζω ακόμα και τώρα από το σπίτι με δακτυλογραφήσεις.
    Η βασική ενασχόληση όμως είναι η μουσική. Για πολλά χρόνια ασχολούμαι με την μουσική. Από μικρή έχω κάνει μαθήματα κιθάρας και πιάνου. Επίσης γύρω στα 22 ξεκίνησα τραγούδι και το αποτέλεσμα ήταν να πάρω πτυχίο και εδώ και 3 χρόνια να διδάσκω φωνητική σε 2 ωδεία. Αγαπάω την μουσική και είναι από τα λίγα πράγματα που με ηρεμούν. Νομίζω ότι αν αδυνάτιζα κάποια στιγμή θα έκανα περισσότερα πράγματα......
    Παντρεύτηκα πριν 2 χρόνια τον Πέτρο μου τον οποίο τον γνώρισα μέσω ιντερνετ.....μεγάλη ιστορία.
    Έχω αρκετούς φίλους με τους οποίους είμαστε μαζί πάρα πολλά χρόνια. Είμαι άνθρωπος που δένομαι με τους ανθρώπους και επενδύω σε αυτούς. Πολλές φορές βέβαια απογοητεύομαι αλλά πάλι μπρος στην δόξα τραβά.
    Νομίζω ότι έδωσα μια γενική εικόνα για μένα...αν έχετε απορίες με ρωτάτε....φιλάκια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Kαλη ιδεα..

    Λεγομαι Γιαννης ειμαι γεννημενος στις 15/05/1981 (ισως κ ο μικροτερος της παρεας).
    Μεγαλωσα στην Πειραικη του Πειραια, αλλα τελυταια 7 χρονια μενω στην Γλυφαδα. Εχω τελειωσει μια ιδιωτικη σχολη με τιτλο Bachelor's στα Ναυτιλιακα κ δουλευω σε μια ναυτιλιακη στην Βουλα.
    Χομπυ εχω τους υπολογιστες. Ασχολουμαι με τα μηχανακια αυτα απο Τριτη δημοτικου οπου ξεκινησα προγραμματισμο (απλα πραγματα βεβαια).

    Ειμαι απλος ανθρωπος και δεν ζηταω πολλα. Μεσω του σεβασμου που δειχνω σε πολλους, εχω κερδισει παρα πολλους φιλους. Σχεσεις...χμμμμ δεν θα ελεγα και πολλες. Λογω παχυσαρκιας, οσο να ναι οι νεες κοπελες απωθουνται απο εναν χοντρο ανθρωπο, αλλα παλι καλα που υπαρχουν ανθρωποι που βλεπουν μονο τον εσωτερικο κοσμο (κ δεν εννοω το στομαχι μου ).

    Aυτα τα ολιγα απο εμενα ....

  3. #3
    Nice topic Σόνια!
    Όντως κάτι που έλλειπε...
    Και μαζί με το chat που σκεφτόμουν χθες, πέρασε και από το μυαλό μου η ιδέα της δημιουργίας ενός section ακόμα που να είναι γενικού ενδιαφέροντος. Νομίζω πως θα μας κρατούσε ακόμα πιο πολύ στο forum, αλλά θα μας έδενε ακόμα πιο πολύ μεταξύ μας.


    Edit:

    Για προσωπικούς λόγους αφαιρέθησαν τα προσωπικά μου στοιχεία.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    με λένε Bionic, είναι το ψευδώνυμο μου, είμαι 37 ετών,
    είμαι παντρεμένη, δεν έχω παιδιά, η εργασία μου σχετίζετε με τους
    υπολογιστές, κατάγομαι από την Μύκονο και για παρόμοιους σχεδόν
    λόγους με αυτούς που ανέφερε η Weeping Mood δεν γράφω περισσότερα
    στοιχεία για μένα. ο κόσμος είναι πολύ μικρός και σχετικά με τον δακτύλιο
    δεν το χω πει σε κανένα και ούτε πρόκειτε να το πω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Originally posted by bionic
    με λένε Bionic
    και είμαι καλά! λολ

  6. #6
    Originally posted by bionic
    με λένε Bionic, είναι το ψευδώνυμο μου, είμαι 37 ετών,
    είμαι παντρεμένη, δεν έχω παιδιά, η εργασία μου σχετίζετε με τους
    υπολογιστές, κατάγομαι από την Μύκονο και για παρόμοιους σχεδόν
    λόγους με αυτούς που ανέφερε η Weeping Mood δεν γράφω περισσότερα
    στοιχεία για μένα. ο κόσμος είναι πολύ μικρός και σχετικά με τον δακτύλιο
    δεν το χω πει σε κανένα και ούτε πρόκειτε να το πω.
    Πράγματι ο κόσμος είναι πολύ μικρός και με πολύ θάρρος αποφάσισα να κάνω το παραπάνω post μου, ελπίζοντας πως δεν θα γίνω αντιληπτή από άτομα που δεν θα ήθελα...
    Λες να το σβήσω...; :X

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Πολύ θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ μαζί σας το ποια είμαι αλλά δεν θέλω γιατι δεν ξέρω ποιος μπορέι να διαβάζει...
    Συγνώμη...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Οταν κάνουμε το chat όμως θα σας τα πω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    134
    καλησπέρα!

    με λένε lollipop και δεν είμαι καλά!

    κατάγομαι από Τήνο!

    bionic είμαστε απέναντι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    lollipop το αγαπημένο μου παγωτάκι της Δέλτα! και μόνο 86 θερμίδες!
    φιλιά στην Τήνο

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182
    και ομως δεν είσαι ο μικρότερος....με λένε κωστή είμαι απο λάρισα και εχω γεννηθει 17/05/1983 ....εχω δακτύλιο και by-pass εδω και περίπου 3 χρόνια.....19/3 συμπληρώνω 3 χρόνια!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    30
    Είμαι η HOP απο Θεσσαλονική, τωρα όμως μένω πιο λίγο μακρυα (...????) ευτυχώς όχι για πολύ.

    To καλοκαίρι ξαναγυρνάμε Θεσσαλονίκη με την οικογένεια μου.

    Είμαι 36 χρονών παντρεμένη με δύο παιδάκια.

    Είμαι μαθηματικός και λατεύω τη δουλειά μου και τα παιδιά γενικά.

    Πιστεύω πως σαν άνθρωπος είμαι δυνατή. Εχω καταφέρει να κάνω πολλά πράγματα στη ζωή μου και να κατακτήσω ότι στόχο έβαζα στο κεφάλι μου. Το μόνο πραγμα το οποίο στέκεται απένατί μου σαν βράχος είναι τα κιλά μου.

    Μέσα από αυτό εδώ το φόρουμ βρίσκω απαντησεις σε ερωτηματικά που με απασχολούν και ευχαριστώ όλους σας γι αυτό (Λακη , Νικη, bionic,...........)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    Originally posted by hop
    Πιστεύω πως σαν άνθρωπος είμαι δυνατή. Εχω καταφέρει να κάνω πολλά πράγματα στη ζωή μου και να κατακτήσω ότι στόχο έβαζα στο κεφάλι μου. Το μόνο πραγμα το οποίο στέκεται απένατί μου σαν βράχος είναι τα κιλά μου.

    Μέσα από αυτό εδώ το φόρουμ βρίσκω απαντησεις σε ερωτηματικά που με απασχολούν και ευχαριστώ όλους σας γι αυτό (Λακη , Νικη, bionic,...........)
    hop! οι βράχοι γκρεμίζονται! και με λίγη
    βοήθεια από το σιλικονούχο εργαλείο μπορείς
    να τον γκρεμίσεις κι αυτόν και να χαρείς όπως θες εσύ
    τα παιδάκια σου! με -32 κιλά επιτέλους μπορώ να παίζω
    ποδόσφαιρο με τα ανηψάκια μου χωρίς να μου βγαίνει
    η γλώσσα έξω! να βγάζω βόλτα το σκύλο και να κυνηγιόμαστε! πριν ένα χρόνο δεν μπορούσα να το κάνω αυτό..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    134
    μακάρι παιδιά κάποια στιγμή να μπορώ να γράψω και εγώ για τα 20 κιλά που έχω χάσει

  15. #15
    lollipop εμείς πάντως είμαστε εδώ να σε ακούσουμε....

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •