Το καλό το παληκάρι, ξέρει κι άλλο μονοπάτι! - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς ήρθες κι από μένα,nasiaser!
    Το δύσκολο πέρασε...ʼλλο 92 κι άλλο 78!
    Είσαι στα μισά του δρόμου σου και δεν είναι λίγο...
    Πάρε δύναμη από την απώλεια αυτή και συνέχισε!
    Μην πανικοβάλεσαι και μη βάζεις ανέφικτους χρονικά στόχους.
    Και προπαντός μη καταφύγεις σε δίαιτες απειλητικές για την υγεία σου!
    Είσαι μητέρα, είσαι εργαζόμενη,το σώμα σου έχει αυξημένες ανάγκες για ν'ανταπεξέλεθει...
    ʼσε που με τις δίαιτες αυτές συνήθως κατάλήγεις με περισσότερα κιλά στο τέλος...
    Μικροί στόχοι,ισορροπημένη διατροφή,λίγη άσκηση,ψυχραιμία και όλα θα πάνε μιά χαρά!
    Μακάρι να είχαν βρεθεί οι θαυματουργές μέθοδοι να έχουμε ό,τι λαχταρούμε στη στιγμή...
    Έχω μερικές επιθυμίες υπόψιν μου κι εγώ!Αν δει κανείς το τζίνι,ας βάλει μια φωνή!Επείγομαι!

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    κι εγω το πολυ 2 κιλα να χασω ενω αλλοι κατεβαινουν 7 κατω(δεν λεω χανουν γιατι ολοι ξερουμε οτι αυτα που χανονται μονο κιλα δεν ειναι)τι ακριβως εκανες? εκανες ολο το 7ημερο?

  3. #78
    Και στο κάτω κάτω nasiaser πες ότι παίρνεις την μπούργκα...μωρέ πώς θα πηγαίνεις τουαλέτα???????????
    Μη λέμε βλακείες,μια χαρούλα είσαι!!!!

  4. #79
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1
    παιδια καλησπερα σας!!ειμαι καινουρια στο forum και αντιμετωπιζω και εγω προβλημα με τα κιλα μου.Στο δημοτικο δεν ημουν χοντρη απλα ειχα 2-3 κιλα παραπανισια.Στην πρωτη λυκειου με υψος 1.65 ειχα φτασει τα 74 kg και αποφασισα οτι έπρεπε να τα χασω.Με σωστη διατροφη και γυμναστικη εχασα 20 kg σε ενα χρονο.Αλλα δυστυχως απο βλακεια μ μετα τα ξαναπηρα.Εκτοτε, προσπαθησα και εχανα κατα καιρους αλλα μεσολαβησαν και οι πανελληνιες και εκει πηρα παρα πολλα κιλα.Εφτασα και τα 80.Από τότε έχουν περάσει 2 χρονια και εχασα 10 kg αλλα ακομα δεν τα εχω χασει ολα.Προσπαθω αλλα εκει π το παιρνω αποφαση ξαναπεφτω στο φαγητο.Πλεον το πηρα αποφαση και θα ακολουθησω μια χημικη διαιτα που δινει μια κοπελα στην πρωτη σελιδα του topic για ενα μηνα και μετα θα ακολουθησω σωστη διατροφη και θα ξεκινησω και γυμναστηριο.Παιδια ελπίζω να τα καταφερω!!!!!Θελω πολυ να σας δωσω τη βοηθεια μ σε οτι μπορω και να παρω δυναμη απο εσας....!!!!ΣΤΟΧΟΣ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΟΟΟΟ!!!!!!!

  5. #80
    Member
    Join Date
    May 2009
    Location
    λαρισα
    Posts
    46
    hop η διαιτα σου μου αρεσε πολυ! Ειναι ευκολη και απλη .. Την αρχιζω απο αυριο....

  6. #81
    Member
    Join Date
    May 2009
    Location
    λαρισα
    Posts
    46
    Χτες αρχισα την διαιτα και τα πηγα θαυμασια! Σημερα ειναι η 2η μερα για να δουμε τι θα κανουμε....Παντως απο ψυχολογια ειμαι καλα....

  7. #82
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    9
    OH DEAR HOP!! THANK YOU SOOOOOOOOOOOOOOOO MUCH!!!

    ξεκινησα κ εγω την χημικη διαιτα που εγραψες...

    την πρωτη εβδομαδα εχασα 7 κιλα !!!κ τωρα ειμαι στη δευτερη...

    με τη διαιτα δεν εχω εξαντληθει καθολου , ενω καθημερινα πινω τσαι η μεντα η λουιζα χωρις να επηρεαστει το αποτελεσμα...

    κανω την διαιτα για να χασω καποια κιλα να παρω κουραγιο κ να συνεχισω μετα με διατροφη απο διαιτολογο...

  8. #83
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΧΗΜΙΚΗ ΔΙΑΤΑ ΤΗΣ HOP. O ΚΑΦΕΣ (ΣΚΕΤΟΣ) ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ? ΑΝ ΠΙΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΧΑΛΑΕΙ Η ΔΙΑΙΤΑ?????

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •