Νέα ποστ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: Νέα ποστ

  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2003
    Location
    Larnaca - Cyprus
    Posts
    33

    Νέα ποστ

    Αναρωτιόμουν αν υπαρχει η δυνατότητα να βλέπουμε πέρα από τα σημερινά μυνήματα, εκείνα τα μυνήματα που γράφτηκαν από την τελευταία φορά που έχουμε να μπούμε.
    Το έχω δει σε άλλα φόρουμς και το βρήκα πολύ βοηθητικό.

    Ευχαριστώ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    βρε καλως το παιδι
    νομιζω, οτι αν δεν κοιτας τα "σημερινα μηνυματα" αλλα ολοκληρο το φορουμ, τα ποστ που εχεις αδιαβαστα μηνυματα εχουν μπροστα κοκκινο φακελακι...
    και τα σημερινα να κοιτας, παλι τα αδιαβαστα σου εχουν κοκκινο φακελακι..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Oriana, θα εγκαταστήσω κάτι σχετικό με αυτό που λες, με την πρώτη ευκαιρία. Ουσιαστικά θα είναι μια επιλογή εντός των σημερινών μηνυμάτων, όπου θα μπορείς να επιλέγεις πόσων ημερών τα μηνύματα θέλεις να διαβάσεις. Ελπίζω μέσα στο Σαββατοκύριακο να μπορέσω να το περάσω.

    Μια ζεστή καλημέρα και στις δυο σας!!! Χαίρομαι που τα ξαναλέμε μετά από τόσο καιρό.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Nido, θα μπορούσαμε να έχουμε ένα πριβέ ποστ έτσι ώστε να μην είναι ορατό απο τους απλους επισκέπτες; Θέλουμε να οργανώσουμε ένα meeting και η ώρα και το μέρος θα ήταν σωστό να μην είναι ορατό από τους απλούς επισκέπτες.... Καμιά ιδέα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Εμένα πάλι αυτά που διαβάζω συνεχίζουν να έχουν κόκκινο φακελάκι μπροστά.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    1. Δε ξεχνώ την υπόσχεση μου για να εμφανίζονται μηνύματα προηγούμενων ημερών. Θα προσπαθήσω να εγκατασταθεί αυτό το συντομότερο δυνατό (μάλλον σήμερα)

    2. Sad, λυπάμαι, αλλά δε μπορεί να γίνει αυτό. Χρησιμοποιήστε τα u2u (private μυνήματα)

    3. Αυτό με τα κόκκινα φακελάκια, το έχω προσέξει και γω, δεν έχω ιδέα τι φταίει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    με προλαβε ο νιντος...
    μπορειτε να στειλετε προσκλησεις με υ2υ σε οσους θελετε να ερθουν, η να εχετε ραντεβου στο τσατ για να συνεννοηθειτε..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Επίσης ωραία θα ήταν μια επιλογή <<Mark all topics as read >>.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Στα σημερινά μηνύματα, στο κάτω μέρος της σελίδας, μπορείτε να επιλέξετε να δείτε μηνύματα όσων ημερών επιθυμείτε.
    Αν υπάρξει οποιοδήποτε πρόβλημα στη λειτουργία αυτής της επιλογής, παρακαλώ ενημερώστε με σε αυτό το thread.

    Ευχαριστώ.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •