Διαφήμιση Δακτυλίου-Μπαλονιού
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    3

    Διαφήμιση Δακτυλίου-Μπαλονιού

    Καλημέρα σε όλους
    έχω μπει από χτες για πρώτη φορά στο forum και έχω διαβάσει όσα πρόλαβα........ή αλήθεια είναι ότι έχει πολύ υλικό εδώ.
    Θέλω να κάνω μία παρατήρηση με διάθεση περισσότερο απορίας και όχι κριτικής.
    Νιώθω σαν να πήγα σε κέντρο αδυνατίσματος και να με έβαλαν από κάτω οι πωληταράδες για να μου πουλήσουν τις υπηρεσίες τους (στη συγκεκριμένη περίπτωση τον δακτύλιο, μπαλόνι κτλ)
    Απλά θα ήθελα να με βοηθήσετε μιάς και είμαι σε απόγνωση, έχοντας αγοράσει με δική μου πρωτοβουλία (στο παρελθόν είχα χάσει με την βοήθεια τους 10 κιλά) τα reductil μπας και μπορέσω να σταματήσω την ανηφόρα που έχω πάρει.
    Μου φαίνονται πάρα πολλά τα χρήματα για την επέμβαση και αν και έχω ασφάλεια ΙΚΑ δεν το βρίσκω ασφαλές να κάνω την επέμβαση σε δημόσιο νοσοκομείο (εκτός και υπάρχει κάτι που δεν ξέρω). Θα ήθελα να συζητήσω για πληροφορίες με όποιον έχει διάθεση.
    Σας ευχαριστώ και καλή συνέχεια στην προσπάθεια σε όλους!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Πρωτα απ'ολα πέτα τα rerductil στα σκουπιδια. Κοβουν μεν την ορεξη, αλλα εγω ειχα πεσει σε απιστευτη καταθλιψη. Μετα απο 4 μηνες που τα επαιρνα, καποια στιγμη συνυδειτοποιησα οτι ειχα να βγω εξω για καφε/ποτο 2μση μηνες!

    Τωρα για το δημοσιο νοσοκομειο θα σου απαντησουν οι αλλοι, μιας κ εγω εκανα πιο ιδιαιτερη επεμβαση κ σε ιδιωτικο.

    Καλη τυχη παντως σε οτι και να κανεις !!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Greece
    Posts
    804
    καλημέρα Μαρίκα, σχετικά με τα Reductil κάνε μια αναζήτηση στο κουμπάκι αναζήτηση πάνω αριστερά
    και θα βρεις αρκετά που έχουμε γράψει για αυτά..

    μάλλον είναι λίγο βιαστική η διαπίστωση περί διαφήμισης αλλά καλύτερα να διαβάσεις τα παλιότερα
    θέματα να το διαπιστώσεις κι εσύ. απλώς μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας.

    απορία: γιατί δεν είναι ασφαλές να κάνεις την επέμβαση σε δημόσιο νοσοκομείο?

    φιλάκια και καλως ήρθες στο eating disorders!

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    45
    Μαρίκα μου, όποιο γιατρό κι αν ρωτήσεις θα σου πει ότι η επέμβαση σε δημόσιο νοσοκομείο είναι η πιο ασφαλής. Καλώς όρισες!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    3
    από που μπορώ να πάρω πληροφορίες για γιατρούς που κάνουν την επέμβαση σε δημόσιο νοσοκομείο στην θεσ/νικη?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    καλωσορισες μαρικα
    υπαρχουν πολλες αποψεις και επιλογες στο φορουμ κι αν κανεις μια βολτα θα το δεις

    προσωπικα δεν ενδιαφερομαι για επεμβαση οπως και αρκετοι αλλοι, αλλα αυτο δεν ειναι παρα μια προσωπικη επιλογη..ωστοσο επειδη απ οτι βλεπω σε ενδιαφερουν οι επεμβασεις, σου λεω οτι υπαρχουν παρα πολλες πληροφοριες εδω μεσα γι αυτες και θα βρεις οτι θελεις ψαχνοντας παλιοτερα ποστ...και για γιατρους σε θεσσαλονικη...

    για τα ρεντουκτιλ που ρωτας, αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο χαπια, εδω εχουν ειπωθει τα χειροτερα απο ολους ανεξαιρετως οσους τα δοκιμασαν γι αυτο παρατα τα καλυτερα..

    καλη συνεχεια σε οτι αποφασισεις

  7. #7
    γεια σου μαρικα....

    Δυστυχως, στη Θεσ/νικη δεν την κανουν την επεμβαση σε δημοσια νοσοκομεια!!!!!
    Τα ρεντουκτιλ τα δινει μια ιατρικη ομαδα για διαιτα που υπαρχει στο Ιπποκρατειο νοσοκομειο...κατι φιλοι πηγαν εκει και ειδαν λαμπρα αποτελεσματα....βεβαια θελανε να χασουν μονο 20 κιλα....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •