Την Τεταρτη βγαζω το μπαλονακι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    δωδεκανησα
    Posts
    32

    Την Τεταρτη βγαζω το μπαλονακι

    Αντε λοιπον.Αλλη μια απογοητευση.Αλλη μια μαχη ξεκινα.Εχω κουραστει να προσπαθω χωρις αποτελεσμα .Αντε παλι απ'την αρχη.Ο Γιατρος προτεινει μπα'ι' πας 'η δακτυλιο.Δεν ξερω.Δεν θ'αντεξω αλλη απογοητευση.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Δυσκολο το μπαλονακι. Ειδικα στα κιλα σου. Το ειχα στα 192 κιλα που ειμουν κ δεν εκανε τπτ. Ασε που σε 6 μηνες ποσα να χασεις? 20? 30??? Μετα πρεπει να βγει αναγκαστικα. Θα βαλεις κ δευτερο? Η θα ξαναγυρισεις το στομαχι στα αρχικα?

    Δυσκολο. Αν οχι bypass, δαχτυλιδι ειναι το πιο λογικο !!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by γιαννης200
    Αντε λοιπον.Αλλη μια απογοητευση.Αλλη μια μαχη ξεκινα.Εχω κουραστει να προσπαθω χωρις αποτελεσμα .Αντε παλι απ'την αρχη.Ο Γιατρος προτεινει μπα'ι' πας 'η δακτυλιο.Δεν ξερω.Δεν θ'αντεξω αλλη απογοητευση.
    δεν ειμαι γιατρος γιαυτο μπορει να λεω βλακεια, αλλα αν ειναι πιθανον να κανεις καποια επεμβαση στη συνεχεια, οπως το μπαι πας η ο δαχτυλιος η και τα δυο μαζι, γιατι δεν βγαζεις το μπαλονακι στην διαρκεια της επεμβασης αυτης, να μην επιβαρυνεσαι με ναρκωσεις?

    οπως και να χει ευχομαι να πανε ολα καλα την τεταρτη και κυριως να πανε ολα ΚΑΛΑ στην συνεχεια ...

  4. #4
    Και εγώ επίσης θα σου έλεγα πριν κάνεις το επόμενο βήμα να το ψάξεις και να δεις πραγματικά ποιο είναι το καλό να κάνεις στην περίπτωσή σου για να μπορέσεις να δεις κάποιο αποτέλεσμα και να πιάσουν τόπο και τα λεφτά σου και η ταλαιπωρία σου!!!

    Ελπίζω να είναι η τελευταία απογοήτευση!!

    *** Πάντως από ότι έχω ακούσει γενικά για το μπαλονάκι δεν δουλεύει οπότε μην το παίρνεις προσωπικά!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    8
    δηλαδη γιαννη δεν εισαι ικανοποιηενος με το μπαλονακι??? ποσα κιλα και υψος εχεις???

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    δωδεκανησα
    Posts
    32
    Originally posted by ξενια
    δηλαδη γιαννη δεν εισαι ικανοποιηενος με το μπαλονακι??? ποσα κιλα και υψος εχεις???
    Ευχαριστω για την ανταποκριση και για τα καλα σας λογια.
    Ξενια,ειμαι 1,80υψος 193κιλα.
    Βρηκα μια ακρη να κανω μπα'ι' πας στην Πατρα.θΑ ξερω τη
    δευτερα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    289
    Αντε με το καλο και για την παρακαμψη...Ολα θα πανε καλα! θα δεις !!!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    8
    ΓΙΑΝΝΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΣΑΙ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...
    ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Ε??

  9. #9
    Γιάννη, καλή σου επιτυχία και κουράγιο!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •