Εχετε γεια!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599

    Εχετε γεια!!

    Καλα μου παιδια
    αυριο λεω να παρω το κορμι μου και να την κανω για καμια 15 μερες εις τας νησους...
    ως εκ τουτου θα σας ξαναδιαβασω και θα σας ξαναγραψω οταν επιστρεψω, εξον κι αν βρω κανενα ξεμπαρκο πισι στην αγονη γραμμη και δεν ντραπω να το χειριστω

    να περασετε ομορφα οτι κι αν κανετε στο μεταξυ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Καλό ταξίδι και με το καλό να γυρίσεις ανανεωμένη...Συνέχισε να είσαι λαλίστατη και εις τας νήσους!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    112
    ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ SWEET!
    ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΥΡΝΑΩ ΝΑ "ΠΛΥΘΩ"ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΟΔΙΑΣΤΩ ΑΠΟ ΤΟ CAMPING ΠΟΥ ΜΕΝΩ....
    Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE.
    ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    να μαι κι εγωωωωωω

    χαιρομαι που σας ξαναβρισκω Κλεονικη μου και Κλεανθακο, οι ευχες σας επιασαν τοπο...περασα πολυ ομορφα..

    κι εγω Κλεονικη, μολις βγηκα απο το κωμα ενος τριωρου υπνου, η πρωτη μου δουλεια ηταν να μπω εδω (χθες εγιναν αυτα, αλλα δεν ειχα δυναμη να μιλησω κιολας)

    οι διακοπες πετυχαν, ξεχασα και τ ονομα μου....δυστυχως ξεχασα και κατι λογαριασμους που εχω να τακτοποιησω αμεσα και θα με φανε σε λιγο

    για το φλεγον τωρα.....

    ΔΕΝ ακολουθησα το προγραμμα μου......δεν πιεστηκα γι αυτο και τελικα δεν το εκανα...εφαγα ΚΑι παχυντικα, αλλα παρατηρησα οτι δεν εκανα καμια τρομερη υπερβολη χωρις οστοσο να μου το εχω απαγορευσει...για παραδειγμα, δεν εφαγα ουτε ενα γλυκο...ουτε ενα ομως...ενω δεν ειχα προβλημα να φαω, απλα δεν το επιθυμησα ουτε μια φορα, κι ετσι δεν το εκανα...δεν εφαγα αρκετα φρουτα, κι εφαγα πολυ περισσοτερο ψωμι απ οτι επρεπε...ΔΕΝ κινηθηκα αρκετα γιατι με ειχε πιασει βιοχλαπατσα και σερνομουν στις αμμουδιες σαν το φιδι, κολυμπουσα αλλα οχι με τρελα, και δεν περπατησα πολυ....

    σε γενικες γραμμες το προγραμμα του φαγητου ηταν:
    ΠΟΛΥ πρωινο(5-6 φρυγανιες με τυρι-κρεμα και μπριζολα-αλλαντικο, η με βιταμ και μελι......+καφε)
    1 γευμα το βραδακι μετα τα μπανια που ηταν συνηθως 2 μεριδες...δλδ η μια μεριδα φαγητο και μια σαλατα, η μια μεριδα φαγητο και 1 μεριδα ορεκτικο(ειμαι ανορεχτο το καημενο...)

    το φαγητο ηταν πολλες φορες ψαρι σχαρας, αλλα ηταν και καποιες φορες μαγειρευτο με σαλτσες και ψωμια, η με γαρνιτουρα πατατες τηγανητες (ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΗΣΑ).....οπως και η δευτερη μεριδα, οταν δεν ηταν χωριατικη(με φετες λαδια κι απ ολα, ηταν ΚΑΙ κολοκυθοκεφτεδες και διαφορα αλλα παχυντικα...)

    αυτα εχω να εξομολογηθω στο εκκλησιασμα, οπως επισης κι οτι φοβαμαι για το αποτελεσμα...

    δεν εχω ζυγιστει ακομα γιατι αδιαθετησα σημερα, και θα το κανω μαλλον αυριο κι οτι βρεξει ας κατεΒασει... δηλωνω οτι, οτι κι αν εχει γινει θα συνεχισω απο εκει που σταματησα..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    κι ομως εχασα αλλο ενα κιλακι παρα τα τυρια και τα ψωμια...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Όλα είναι θέμα ψυχολογίας τελικά!Ακόμα και με μικρές ατασθαλίες μπορείς να συνεχίζεις ν' αλλάζεις...Καλή συνέχειααααααααα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Καλώς έφυγες και καλώς μας ξανάρθες σουίτ!
    (δίνω όλες τις ευχές, μια και καλή).

    Να ευχηθώ γλυκό καλοκαίρι σε όλους, ανέμελο, χαλαρό.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    καλως σε βρηκα και σενα πιγκουινι

    αχ ναι... χαλαρο κι ανεμελο...αν ειναι και ερωτικο , ακομα καλυτερα...το ευχομαι σε ολους μας..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Ε αφού είπαμε είσαι 2sweet2b4go10 οπότε μάλλον θα είναι και ερωτικό το καλοκαίρι!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Νεα μερα καλημερα
    εχασα ενα κιλακι ακομα, χαζα-χαζα....
    νοιωθω χαρουμενη που το απλο μου προγραμμα λειτουργει προς το παρον...μακαρι να συνεχισει..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Μολις συνειδητοποιησα κατι πολυ ευχαριστο...
    ξεχασα τα κιλα μου και με ξεχασαν κι αυτα
    ειχα να ζυγιστω απο το παραπανω ποστ γιατι απλα το ξεχασα....
    και σημερα που το σκεφτηκα ειδα οτι εχω χασει εναμισυ κιλο...
    γραφω το ενα γιατι το μισο δεν το παιρνει..
    δεν ειναι πολυ γρηγορα, αλλα ειναι με ΟΣΟ φαγητο θελω και ποτε λιγοτερο, με σωστο φαγητο και με καμια ταλαιπωρια...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •