Πρόσκληση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407

    Πρόσκληση

    Πρόκειται να τρέξει μέσα στο φθινόπωρο, μια εκπομπή, μάλλον μαγκαζίνο, στον ANT1.
    Από την δημοσιογραφική ομάδα της εκπομπής, ζητείται μια γυναίκα η οποία να αντιμετωπίζει μια κατάσταση παχυσαρκίας ώστε να συμμετέχει σε μια ανάλογη θεματική ενότητα της εκπομπής.
    Νομίζω ότι η εκπομπή -σαν δώρο προς την συμμετέχουσα- θα αναλάβει να βοηθήσει στο αδυνάτισμα της και σε μια συνολικότερη παρέμβαση/βελτίωση στην εμφάνιση της.

    Ωστόσο, επειδή δε γνωρίζω τι ακριβώς πρόκειται να γίνει και για να μην πω κάτι που δεν ισχύει, αν κάποιο μέλος του φόρουμ ενδιαφέρεται να συμμετέχει, ας στείλει e-mail στο [email protected] και στη συνέχεια θα προωθήσω τα στοιχεία της στην δημοσιογραφική ομάδα της εκπομπής, έτσι ώστε να γίνει μια απευθείας πρώτη διερευνητική επαφή.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    δεν θελω να σε στεναχωρησω καλο μου νιντο, αλλα μου φαινεται μια ΤΡΑΓΙΚΑ κακη ιδεα....
    απο την αλλη, αν το ατομο αυτο αντιμετωπιζει πολυ σοβαρο προβλημα παχυσαρκιας και χρειαζεται απαραιτητα επεμβαση, και ειναι διατεθιμενοι αυτοι να καλυψουν τα εξοδα του, ισως ειναι κατι που θα ειχε καποιος λογο να το σκεφτει σοβαρα....
    μονο που το ατομο αυτο θα χρειαζοταν ψυχολογικη στηριξη (κατα τη γνωμη μου παντα) για να αντιμετωπισει αυτη τη....σαρκοβορα (και λιγα λεω) εκθεση του......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Σουίτ, πραγματικά δε γνωρίζω λεπτομέρειες, ωστόσο δέχτηκα να μεσολαβήσω για να μπει η ανακοίνωση, γιατί μπορεί όντως κάποιον να τον ενδιαφέρει. Νομίζω πάντως ότι το αντάλλαγμα της συμμετοχής όντως έχει να κάνει με κάλυψης όλων των αναγκαίων εξόδων για τη διαδικασία αδυνατίσματος. Αλλά, επαναλαμβάνω, δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα σωστά.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •