ικα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2

Thread: ικα

  1. #1

    ικα

    εγω πιτσιρικας με πηγε η μητερα μου στο ικα. ο γιατρος περιμενε με γουρλομενα ματια πισω απο το γραφειο σε μια φαση μου λεει ενα λεπτο βγαζει απο το γραφειο του τεσερα πεντε κουτακια φαρμακα αδειαζει απο το καθενα 3-4 φαρμακα στην χουφτα του και τα καταπινει επαθα πλακα λεω μανα μου φενεται ο γιατρος δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση χιχιχιχι

    παντως φιλοι μου μην σας φενεται περιεργο εναι πολυ λιγοι αυτοι που θελουνε να γινουμε καλα ολοι την πελατια θελουνε και τιποτα αλλο.και να σας πω μουχουνε παρει ενα καρο λευτα να και αυτο να και εκεινο. μονο ενας στο κολονακι μου ειπε παρε αυτο και αμα αιστανθεις κατι τηλεφωνησε μου μην ξαναερθεις του δωσα 150 ευρω αλλα δεν ξαναπηγα

    κοιταζα και δω το σαιτ ειναι χρησιμο ομως στο κεντρικο πολλοι ψυχιατροι και δεν ξερω αν ειμαστε πειραματοζωα η ενδεχομενη πελατειακη σχεση σορρυ κιολας αλλα ετσι αιστανθηκα οταν μερικα που λεμε εδω μεσα εμφανιζονται στο κεντρικο σαιτ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    κοιταζα και δω το σαιτ ειναι χρησιμο ομως στο κεντρικο πολλοι ψυχιατροι και δεν ξερω αν ειμαστε πειραματοζωα η ενδεχομενη πελατειακη σχεση σορρυ κιολας αλλα ετσι αιστανθηκα οταν μερικα που λεμε εδω μεσα εμφανιζονται στο κεντρικο σαιτ
    Πειραματοζωα και πρασινα αλογα...νομιζω τους φτανουν αυτοι που συναντανε real life δεν χρειαζονται πειραματοζωα.
    Εγω δεν ειμαι γιατρος αλλα τι συναντω και αντιμετωπιζω που και που εκει εξω δεν λεγεται:P
    Χεχε και μενα μου εχει τυχει πολλες φορες με τους γιατρους αυτο...να πηγαινω στο ωρυλα και να του λεω ποναει το αυτι μου...ασε και εμενα μου λεει με εχει ταραξει lol...τι να κανουμε ολοι ανθρωποι ειμαστε:D
    Πελατειακη σχεση? Δεν νομιζω κανεις δεν διαφημιζει την παρτη του ανοιχτα στο site αλλα αν καποιος μπορει με τα γραφομενα του να βοηθησει κοσμο και ταυτοχρονα να προσελκυσει και πελατες με γεια του με χαρα του.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •