ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    5

    ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?

    ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΝΕΒΑΣΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ TOPIC, ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    diveflag τι θέμα είχε το topic που ανέβασες?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Αν εννοείς το scuba diving, το μετέφερα από το "φόρουμ υποδοχής" στο φόρουμ "θέματα πέρα από τα όρια της ψυχολογίας".

    Και το παρόν θέμα θα το μεταφέρω από το "φόρουμ υποδοχής" στο "Σχόλια προτάσεις, προβλήματα". Το φόρουμ υποδοχής είναι ΜΟΝΟ για καλωσορίσματα.

    Θερμή παράκληση, ρίχνε μια ματιά στο που πρέπει να ανοίγεις ένα θέμα.
    Η καλή ταξινόμηση, βοηθά όλα τα μέλη και τους επισκέπτες να βρίσκουν ανά πάσα στιγμή, εύκολα και γρήγορα αυτό που ψάχνουν.

    Ευχαριστώ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Κολλαω την ερωτηση,για να μην ανοιγω αλλο topic,αφου μπορει να καλυφθει εδω.Στο "Διαφορα"μου δειχνει τελευταια απαντηση ενος αλλου μελους,ενω οταν το παταω για να μου δειξει το post του μελους αυτου,μου εμφανιζει το δικο μου post.Nα ανησυχησω γιατρε μου?(τωρα τελευταια κατι υποψιες για διπλη προσωπικοτητα τις εχω,LOL).

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πανταχού παρούσα και τα πάντα πληρούσα,sabe,τους έχεις επισκιάσει όλους!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    49
    SOS ΣΗΜΑ ΚΥΝΔΥΝΟΥ !!! Δεν μπορω να μπω στο site απο το σπιτι μου.Μου λεει "oops the link is broken" Χθες προσπαθουσα μεχρι το βραδυ.Απο τη δουλεια μπορω να μπω.Βοηθηστε με σας παρακαλω!!!.Δεν μπορω να ρωτησω κανεναν καταλαβαινεται το λογο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    223
    αν καταλαβαινουμε λεει....
    δyστυχως εγω δεn μπορω να βοηθησω. πιθανον η Katherine?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    Καλησπερα,
    εαν πας να μπεις απο καποιο λινκ που ενδεχομενος να εχεις κανει copy-paste μαλλον λειπουν γραμματα, εαν πας μεσα απο το site επευθειας και στο λεει αυτο τοτε μπες απο αλλο η/υ μεσα στο forum κανονικα και κανε copy τη διευθυνση και paste σε ενα email και στειλε το στο δικο σου mail οταν πας σπιτι ανοιξε το email και προσπαθησε να μπεις απο εκει, εαν εχεις παλι προβλημα κανε ενα ελεγχο το anti virus σου κλειστο και ξαναπροσπαθησε ή μεσα απο το πινακα ελεγχου του η/υ στις επιλογες internet εαν το επιπεδο ασφαλειας ειναι υψηλο κατεβασε τα ολα στο μεσαιο και ξαναπροσπαθησε!!
    GOOD LUCK

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •