φόβος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39

Thread: φόβος

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    για να τη βρίσει! εκείνη δεν το δικαιολογεί...

  2. #32
    Φίλε ονειροπόλε, έχω να σου πω πως χτες είχα έναν άγριο τσακωμό με το φίλο μου, ακριβώς για τον ίδιο λόγο!

    Είχα μια σχέση η οποία τελείωσε πριν οκτώ χρόνια. Ο πρώην φίλος μου δεν ξεπέρασε ποτέ τον χωρισμό. Κατά διαστήματα λοιπόν μου στέλνει διάφορα μνμ, αλλά δεν ασχολούμαι πέρα από μια ευγενική απάντηση. Αυτό που σου λέω συμβαίνει σπάνια. Χτες το βράδυ λοιπόν είχα μια κουβέντα με τον φίλο μου γι αυτή την κατάσταση και με τα πολλά του λέω, \"για να μη με πρήζεις κάθε φορά έχω αλλάξει όνομα στο κινητό του και απλά δεν ασχολούμαι\".
    Περιττό να σου πω πως έχουμε γίνει @@@@@!

    Εγώ δεν τρέφω το παραμικρό συναίσθημα γι αυτό το άτομο και ο μονδικός λόγος που του απαντώ είναι γιατί πέρασα τρία χρόνια μαζί του και είναι ένα κομμάτι της ζωής μου.
    Ο φίλος μου δεν μπορεί να το καταλάβει με τίποτα αυτό.
    Μήπως και η δική σου περίπτωση είναι η ίδια?

    Να σημειώσω πως όταν είχαμε χωρίσει πριν κάτι αίώνες, με έπαιρνε επί μήνες και με έβριζε, μέχρι που με έψαχνε ένα χρόνο μετά στο νησί που έκανα διακοπές.
    Μήπως είναι τέτοια η περίπτωση της φίλης σου και δεν πρέπει να ανησυχείς άδικα?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    τέτοια δείχνει να είναι...ελπίζω να τα βρείτε όπως κάναμε κι εμείς χθες! ;)

  4. #34
    Χα χα!!!! Τέλεια!

    Το ελπίζω, γιατί είναι πραγματικά άδικο μιας και δεν τρέχει τίποτα!

    Η θεία Θεοφανία έπεσε τελικά έξω....(Ευτυχώς).....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    όταν είσαι σωστός απέναντι στον άλλον, η σχέση θα σε δικαιώσει...είμαι σίγουρος για αυτό!

  6. #36
    Ξέρεις τι γίνεται?
    Μερικές φορές είναι δύσκολο, όσο και να θέλουμε, να δειξουμε στον άλλον τα αισθήματα μας, για τους πρώην εννοώ. Μπορεί σε μας να έχει τελειώσει, αλλά ο άλλος από φόβο και ανασφάλεια να μην το καταλαβαίνει.
    Μόνο και μόνο λογικά να το σκεφτεί κάποιος, καταλήγει πως αν εγώ ή η κοπέλα σου στην προκειμένη, μας είχε απομείνει κάτι από τους πρώην θα είμασταν εκεί, (στην περίπτωση που ο άλλος είναι διαθέσιμος όπως φαίνεται......)

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    τα ίδια λέτε! :P

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    σωστός! ;)

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    τώρα που τα ξανασκέφτομαι:

    1) Mένουνε στην ίδια γειτονιά

    2)Αυτή έχει ένα δικό τoυ playstation οπότε κάποια στιγμή πρέπει να βρεθούνε για να του το επιστρέψει

    3)Κι όταν της λέω να του πει ότι είναι με άλλον, μου τα μασάει και μου λέει ΘΑ το ξεκαθαρίσω, δωσε μου χρόνο.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •