Συνάντηση στην Αθήνα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Μυρτώ τι ώρα σε βολεύει, νωρίς, το απόγευμα;

  2. #17
    δυστυχως εγω θα δουλευω τελικα το Σαββατο και πρεπει να διαβασω την Κυριακη. αν ειστε στο mall υπαρχει περιπτωση να περασω για λιγο. πως θα γνωριστουμε?

  3. #18
    και εγω την κυριακη πρεπει να φυγω σχετικα νωρις τελικα για να ειμαι απογευμα-βραδυ πισω οποτε δε θα μπορεσω... κριμα...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Για το πως θα γνωριστούμε, δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα.Θα μιλήσουμε μέσω u2u για τα περαιτέρω.Το θέμα είναι να κανονίσουμε κάποια ώρα που τους βολεύει όλους.

    Μυρτώ ευκαιρία είναι να περάσεις μια βόλτα! :) Ας είναι και μεσημεράκι ή ότι άλλο...
    Angel sky ούτε για λίγο δε μπορείς; :)

    Δεν ξέρω,προτείνετε κι εσείς τι ώρα θέλετε. :)

  5. #20
    Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    New York
    Posts
    86
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΙΦΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΤΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Φίφη γεια σου κι εσένα.Το θέμα εδώ έχει να κάνει με τη συνάντηση που θα γίνει το ΣΚ στην Αθήνα.Είσαι ευπρόσδεκτη ασφαλώς.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    New York
    Posts
    86
    ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    New York
    Posts
    86
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ,ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Ευχαριστώ πολύ που το σκέφτηκες!Να περνάς καλά και καλή επιτυχία αν κάνεις κάποια προσπάθεια.Φιλιά. :)

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Κι επειδή εγώ ετοιμάζομαι ν' ανέβω στην πρωτεύουσα προτείνω:

    Κυριακή κατά τις 5.( αν κάποιος δε μπορεί το εξετάζουμε )

    Μέρη: Θησείο,Μοναστηράκι,Mall ή ότι άλλο θέλετε.( προσωπικά με βολεύει κέντρο, αλλά μπορώ και αλλού )

    Αν υπάρχει ακόμα η διάθεση, το κλείνουμε και δεν το κουράζουμε άλλο.Αν όχι...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Εγώ είμαι μέσα!!Μπορώ Κυριακή κατά τις 5.Και μένα με βολεύει κέντρο, αλλά θα μπορέσω και για Mall.

  12. #27
    Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    40
    Και εγώ άνετα μπορώ στις 5 την Κυριακή. Και μένα με βολεύει κέντρο, αν κάποιος δεν μπορεί για Θησείο-Μοναστηράκι ας το πει τώρα... Πώς θα αναγνωριστούμε..? 0.ο

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Λοιπόν. Κυριακή κατά τις 5 στο Θησείο!

    Έξω από το σταθμό του ηλεκτρικού.Στο επάνω μέρος,αφού ανεβούμε στα σκαλιά, προς την κατεύθυνση του πεζοδρόμου.

    Λογικά, επειδή είμαι ο μόνος άνδρας καλύτερα να ρθειτε να μου μιλήσετε για να σας γνωρίσω κι εγώ. :) :) :) Συνήθως φοράω τιράντες και μάλλον θα το κάνω κι εκείνη την ημέρα για με πάρει κανείς χαμπάρι!Μην ξεροσταλιάσω ο χριστιανός!

    Αν κάποια θέλει τηλ. για να νιώθει πιο ασφάλεια μπορεί να μου στείλει u2u.Επίσης ίσως και να ήταν καλή ιδέα ν' ανταλλάξουμε τηλ ανα δυο, κι ό ένας να ειδοποιήσει τον άλλον.Ότι επιθυμείτε.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Τελικά τι θα κάνουμε;Θέλετε να την αφήσουμε την πρόταση για συνάντηση;Υπάρχει η διάθεση;Συμφωνείτε με το μέρος και την ώρα;Αν δεν υπάρχει συμμετοχή ας το αναβάλλουμε...

    Ας απαντήσουν αυτοί που είχαν εκδηλώσει ενδιαφέρον...

    ʼντε γιατί το κουράσαμε το θέμα και βρώμισε...:) :) :)

  15. #30
    εγω τελικα δεν θα μπορεσω αν και θα το ηθελα πολυ

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •