Συνάντηση στην Αθήνα; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 54
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Κυριακή 11 / 3 στις 17 συνάντηση στο Θησείο!

    Έξω από το σταθμό του ηλεκτρικού.Στο επάνω μέρος,αφού ανεβούμε στα σκαλιά, προς την κατεύθυνση του πεζοδρόμου.

    Έχουμε μαζευτεί τέσσερα άτομα, μέχρι στιγμής.Αναμένουμε για περισσότερο ενδιαφέρον.Μέχρι αύριο το πρωί μπορείτε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας για να συννενοηθούμε - καθότι αύριο φεύγω για Αθήνα.

    Όποιος θέλει λοιπά προσωπικά μου στοιχεία για να βρεθούμε πιο εύκολα, μπορεί να στείλει u2u.

    Eυχαριστώ.

    ΥΓ : Dress code ----> Ελάτε όπως νιώσετε. :) :) :) Με φόρμα, με πανοπλία, με τουαλέτα, με τσόκαρα...:)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Σε περίπτωση που ο καιρός είναι βροχερός, η συνάντηση θα γίνει! :) :) :) Πάρτε ομπρέλες και αδιάβροχα! :)

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Παιδιά, λυπάμαι πραγματικά πάρα πολύ αλλά δε θα μπορέσω να παραβρεθώ σήμερα...Δυστυχώς, λόγω του επαγγέλματος χρειάζεται μερικές φορές να δουλεύω εκτάκτως και τις Κυριακές.Ήθελα πάρα πολύ να έρθω και ελπίζω να ξανακανονίσουμε κάτι τέτοιο.Ελπίζω να περάσετε τέλεια και περιμένω εντυπώσεις!!!

  4. #34
    πως περασατε?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Γεια σας από την Αθήνα!Τελικά...μιας και προέκυψε κώλυμα για τους υπόλοιπους,βρέθηκα εγώ με την Jasmine και πήγαμε για καφεδάκι στο Θησείο.

    ( Η sofia δεν ξέρω αν ήρθε - εμένα δε μου μίλησε καμιά άλλη κοπέλα.:) :) :) )

    Περάσαμε ένα δημιουργικό δίωρο με συζήτηση για κοινά θέματα και προβληματισμούς.Η δε Jasmine γλυκύτατη,όμορφη και επικοινωνιακή!

    Τα υπόλοιπα δε σας σας τα λέω, για να μάθετε να μην έρχεστε! :) :) :)

    Οψόμεθα...για μια νέα συνάντηση στο μέλλον...

  6. #36
    Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    40
    Κρίμα που δεν ήρθατε... Ήταν καλά και ήταν η πρώτη μου φορά που μίλησα με κάποιον για αυτό και ένιωσα πολύ καλύτερα!! Σήμερα νιώθω πολύ καλά

  7. #37
    Παιδιά χαίρομαι που έγινε τελικά η συνάντηση παρόλο που δεν ήρθα.
    Όλη την προηγούμενη εβδομάδα έλλειπα εκτός Ελλάδας και δεν μπόρεσα να έρθω.
    Ελπίζω σε μια δεύτερη όμως

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Την επόμενη εβδομάδα ( μετεκλογική ) θα ανέβω στην Αθήνα.Αν κάποιος/α έχει διάθεση και χρόνο ν' ανταλλάξουμε απόψεις μπορούμε να κανονίσουμε μια συνάντηση.

    Ευχαριστώ.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    μετεκλογικά θα είμαι σχετικά πιο χαλαρά... λιγότερη δουλειά αλλά και πάλι όχι 8ώρο και κάτι σεμιναρια... κανονίστε αν είναι πότε βολεύεστε και πείτε που και πότε

  10. #40
    Kammene?
    Τί γίνεται εδώ?Που είναι οι τελευταίες μας συσζητήσεις?Καλά εγώ σήμερα το πρωί έγραψα και εξαφανίστηκαν?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Παιδιά, εγώ είμαι μέσα για συνάντηση!
    Αυτή τη φορά θα έρθω Ο Π Ω Σ Δ Η Π Ο Τ Ε !!! (Αρκεί να μη δουλεύω σαββατοκύριακο, πάντα...)

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Εφη μου μπορει να μην εγραφες σε αυτο το θρεντ...Μηπως ηταν αλλο το θεμα?

  13. #43
    Μπορεί..
    Δεν ξέρω πως αλλάζω θρεντ? Δε θυμάσαι καμμένε που λέγαμε για την εκπαίδευση στις ΔΔ κτλ και που σε είχα παρεξηγήσει.. και μετά μπήκαμε στο τσατ? Πού είναι όλα αυτά?Σορρυ καλέ μου που σε ταλαιπωρώ, ενώ όλοι γράφετε για συναντήσεις κτλ αλλά δε τα ξέρω και τόσο καλά..Πριν ένα χρόνο απέκτησα mail και με τους υπολογιστές δεν είμαι τόσο καλή..Και δεν θέλω να ξέρουν στο σπίτι μου ότι γράφω εδώ για τη βουλιμία κτλ..ήδη παθαίνουν με τη θεραπεία!!Προτιμώ αυτό εδώ να είναι για μένα, μυστικό..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Στο τσατ τα λεγαμε αυτα εφη μου...Δε θυμαμαι για τα υπολοιπα

  15. #45
    θα ήθελα και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά... Θέλω να μιλήσω σε κάποιον και ντρέπομαι να μιλήσω στους δικούς μου ανθρώπους. Είχα και παλαιότερα γράψει αλλά μετά εξαφανίστηκα για 2 μήνες. Δεν ξέρω αν δέχεστε και τόσο νέα μέλη...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •