ΑΤΑΚΕΣ...!!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 229
  1. #16
    Η μητερα μου ειπε στον αντρα μου (πισω απο την πλατη μου) πως παχυνα ετσι!!! και να φανταστειτε πως ειμαι 1,70 με 72 κιλα.....και τον τελευταιο καιρό που "παχυνα ετσι" πηρα 2 κιλα στο ταξιδι του γαμου μας....
    Και δεν με πειραζει αν παχυνα ετσι.....με πειραζει που 30 χρόνια με απορριπτουν για τα 3-5 παραπανω κιλα που εχω, κυρίως η μητερα μου και που τολμαει να μιλησει τοσο απαξιωτικα στον αντρα μου για μενα.....
    Ηταν μεγαλη πληγη για μενα, αλλα ορκιστηκα στον εαυτο μου πως ηταν και η τελευταια που επετρεψα να με ριξει.....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Εβελυν πανω της !!!Οι μητερες μπορει να ειναι οι καλυτερες φιλες αλλα οι χειροτεροι εχθροι!!!
    Οσο θυμαμαι μια πατατα που μου ειχε πει η δικη μου τον πρωτο καιρο που αρραβωνιαστηκα......γκρρρρρ.. .....
    Εκανε 1 μηνα να με δει......
    Και καταλαβε.....!!!!


    Στα πρωτα 9-10 κιλα τωρα που χαθηκαν με τον δακτυλιο η μητερα μιας φιλης...
    ''ΜΑΝΑ ΜΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΥΡΙΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ..!!!!ΠΩΣ ΚΟΠΗΚΕΣ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..!!!!''
    Φανταστητε στα επομενα 10....!!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!

  3. #18
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41
    Τι λέτε τώρα... η μέλλουσα πεθερά μου δεν είναι άνθρωπος των λόγων, είναι άνθρωπος των έργων. Μία περίοδο πήρα 5 κιλά σε ένα μήνα μετά από τρομερό άγχος και άθλια διατροφή. Με το που με βλέπει με τραβολογά στο μπάνιο και με έβαλε να ζυγιστώ...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Μηπως πρωτα να γνωριζαμε τις πεθερες και μετα να διαλεγαμε τους αντρες μας????
    Μηπως λεω???
    Για να το σκεφτουμε λιγακι!!!
    Δεν ειναι κακο!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    12
    μου φενεται δεν ειμαι η μονη τελικα που εχει καει απο την πεθερα της
    καλο κουραγιο σε οσες δυνοπαθουν

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    GLITER ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΕΙς ΕΤΣΙ .....
    Θα πεις περιστατικο!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    12
    το καλοκαιρι που μας περασε ημουν εγω με την αραβωνιαστηκια του αδερφου του αντρα μου και ειμασταν ετοιμες για να παμε για μπανιο μολις εφτα μηνες μετα που ειχα γεννησει και τα κιλα ηταν αρκετα τοτε μπαινει σφηνα η πεθερα και λεει μπα θα πας και εσυ? και τοτε μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι και της απανταω΄΄ τι φοβασαι μην με πιασει η greenpeace
    και συνεχιζω και δεν χαιρεσε που θα γινεις διασημη θα ερθουν τοσοι δημοσιογραφοι να σου παρουν συνεντευξει για το σπανιο ειδος μου ετσι αφου ειδε που το αντιμετωπισα με χιουμορ κλειστηκε στην κουζινα της

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Εγραψες gliter!!!
    Eπανελαβε στο αντιστοιχο θεματακι!!!

    ΦΙΛΙΑ!!

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    12
    δεν καταλαβα που?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΟΙ!!
    ΦΙΛΙΑ!!

  11. #26
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    41
    ʼλλη μία φορά με είχε πλησιάσει ένα κακομαθημένο ξαδερφάκι μου, 7 ετών. Μου λέει: «το ξέρεις ότι είσαι χοντρή;» και η μάνα του αντί να του πει τίποτα, άρχισε να γελάει. Οπότε του απαντώ: «εσύ το ξέρεις ότι είσαι κοντός;». Από τότε δεν μου ξαναμίλησε η μάνα του.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΙΟ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗΣ....ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ!!!!!!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΧΤΕΣ(14/7).
    ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΟΥ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ:
    -ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΣ(ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΤΕ),ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ 95 ΚΙΛΑ,ΣΑΝ ΤΕΡΑΣ ΗΜΟΥΝΑ(σημ.εγω ειμαι 95 τωρα)!!!!!!
    ΕΝΩ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΠΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ:ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΙΣΤΟΡΩ ΕΝΩ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
    ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΜΑΛΑΚ.. ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ :-ΕΓΩ ΣΤΑ 95 ΗΜΟΥΝ ΤΕΡΑΣ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΙΩΣ(σημ.ειμαστε τι ιδιο υψος και εχουμε σχεδον το ιδιο σωματοτυπο).
    ΑΣΤΟ ΤΗΣ ΛΕΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΜΑΣ,ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ!!!!
    ΚΑΙ ΡΩΤΩ:ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΕΓΩ;;;;;;;;;;;;ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΚΟΥΛΟΤΡΑΒΗΧΤΗ!!!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by Maria-Eleni
    ʼλλη μία φορά με είχε πλησιάσει ένα κακομαθημένο ξαδερφάκι μου, 7 ετών. Μου λέει: «το ξέρεις ότι είσαι χοντρή;» και η μάνα του αντί να του πει τίποτα, άρχισε να γελάει. Οπότε του απαντώ: «εσύ το ξέρεις ότι είσαι κοντός;». Από τότε δεν μου ξαναμίλησε η μάνα του.

    ομολογω οτι το διασκεδασα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    110
    σοφη αυτο το χω παθει πολλες φορες. πχ μιλαγα μια φορα με καποιον και μου λεει <σημερα πηρε για δουλεια το αφεντικο μια χοντρη μπλα μπλα..>ΣΥΓΓΝΩΜΗ στην ζιζέλ μιλας?
    εγω ας πουμε δεν θα λεγα σε καποιον κοντο <ειδα σημερα ενα κοντο,ταπα ασε 1.20.>
    εχω καταληξει οτι μαλλον δεν το κανουν επιτηδες..απλα τους ξεφευγουν...

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •