ΑΤΑΚΕΣ...!!!! - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 229
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Nαι θυμαμαι σμαρτακι,μου το ειχες ξαναπει εμενα αυτο.
    Αλλα να σου πω κατι;Εγω η ηλιθια γιατι ΠΟΤΕ δν εχω απαντησει οπως πρεπει;Και κοιταω απλα σαν χανος;Ουτε εχω κριτικαρει κανεναν για τα κιλα του οπως μου εκαναν εμενα κ μου κανουν ακομη συγκεκριμενα ατομα χωρις να το θελω!

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by smart
    εγω παιδια μερικες φορες αναρρωτιεμαι τι νοημα εχουν οι ατακες μας...
    φοβαμαι οτι κανουμε διαγωνισμο ποιος θα πληγωσει περισσοτερο τον αλλον...
    κ αυτο το σκεφτηκα βασικα μετα απο κατι που μου συνεβη πριν χρονια κ μ εκανε να "σταναχωρηθω"..
    ημουν σε φαση διαιτας (παλι...!!!) κ καθε μερα μου λεγε μια που μου φερνε τον καφε στη δουλεια (κ η οποια ηταν το πολυ 48 κιλα!!)
    -"πωπω αδυνατισες!!!εγω παχυνα!! πρεπει να χασω"
    ε εγω της ελεγα τα κλασικα, "τι λες βρε, μας δουλευεις, πλακα κανεις" κτλ
    οποτε μια μερα μου γυρισε το μυαλο κ της λεω (αφου την κοιταξα στην περιφερεια με κριτικο ματι)
    -"ναι , η αληθεια ειναι οτι εχεις παρει λιγο τελευταια!!"
    (ψεμματα, απλα μου την ειχε βαρεσει)

    ε, αλλαξε 800 χρωματα κ νομισα θα μου μειενι στα χερια... τελιακ το θεμα της δεν ηταν να μου την πει οπως νομιζα.. ειχε προβλημα το ατομο!!
    Εχουν το νοημα να αποστομωσουν τους αγενεις.Γιατι το πληγωμα να ειναι μονομερες;και γιατι επιτελους τοση αγενεια με ευκολο στοχο;

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by onelifeonechance
    Nαι θυμαμαι σμαρτακι,μου το ειχες ξαναπει εμενα αυτο.
    Αλλα να σου πω κατι;Εγω η ηλιθια γιατι ΠΟΤΕ δν εχω απαντησει οπως πρεπει;Και κοιταω απλα σαν χανος;Ουτε εχω κριτικαρει κανεναν για τα κιλα του οπως μου εκαναν εμενα κ μου κανουν ακομη συγκεκριμενα ατομα χωρις να το θελω!
    Θα σου προτεινα ωσπου να περασει ο πρωτος αιφνιδιασμος να ρωτησεις ''πως ειπατε;''Αυτο θα σου δωσει χρονο να σκεφτεις κ θα τους κομπλαρει απο μονο του.

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    ΣΜΑΡΤΑΚΙ μαλακωσαμε τελευταια η μου φαινεται; :bigsmile:ΣΚΛΗΡΗ Κ ΑΝΕΛΕΗΤΗ στους αγενεις κ αναισθητους :flaming::flaming:σταχτη κ μπουρμπουρη ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    :flaming::flaming::flaming::regan:ΚΛΙΚ που εισαι;

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Η κλικλικου ειναι Κερκυρα ακομη, ειχε παει κ Αθηνα..
    Σε μερικες μερες νομιζω γυριζει στη βαση της!

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by lessing
    ΣΜΑΡΤΑΚΙ μαλακωσαμε τελευταια η μου φαινεται; :bigsmile:ΣΚΛΗΡΗ Κ ΑΝΕΛΕΗΤΗ στους αγενεις κ αναισθητους :flaming::flaming:σταχτη κ μπουρμπουρη ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    :flaming::flaming::flaming::regan:ΚΛΙΚ που εισαι;

    καταραμένο πνεύμα των χριστουγέννων!!!

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Φαινόμαστε ότι είμαστε ο εύκολος στόχος, αλλά δεν είναι πάντα αλήθεια. Ας τους διαψεύσουμε! Ας μετανιώσουν την ώρα και τη στιγμή που άνοιξαν το στόμα τους να πουν την κοτσάνα τους! Αν δεν μας έρχεται πρόχειρο να πούμε κάτι καλό, ας σιωπήσουμε. Ένα ειρωνικό βλέμμα αρκεί να τους κάνει να αναρωτηθούν πού απευθύνθηκαν.

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Μια γνωστη που (ευτυχως) δεν τη βλεπω συχνα,εχει πει τα εξης:

    Απο 100 --> 85 : "Εχασες 2-3 κιλακια,ε;"

    Απο 85 --> 75 : " Αδυνατισες κι αλλο, ε;"

    Χθες με ξαναειδε, απο 75 --> 69+ : "ΠΩΣ ΕΛΙΩΣΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ;"
    :crazy:

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    χαχαχαχα...εγω στα 56 προσφατα ακουσα το εξης απο μια φιλη μου που εχουμε το ιδιο υψος και αυτη ειναι στανταρ 65-66 κιλα(απ`οσο λεει).."πω πωωωω μπουταρες"...φορουσα κολαν και εκεινη το ιδιο, δεν αντεξα και τις λεω "ειδες,εισαι το προτυπο μου και προσπαθω να γινω σαν εσενα"....

  10. #190
    Originally posted by absolute
    χαχαχαχα...εγω στα 56 προσφατα ακουσα το εξης απο μια φιλη μου που εχουμε το ιδιο υψος και αυτη ειναι στανταρ 65-66 κιλα(απ`οσο λεει).."πω πωωωω μπουταρες"...φορουσα κολαν και εκεινη το ιδιο, δεν αντεξα και τις λεω "ειδες,εισαι το προτυπο μου και προσπαθω να γινω σαν εσενα"....

    Καλά δεν είναι απίθανες μερικές???Πολύ πολύ σωστά της απάντησες...ΘΕΑ!!!!

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    ε μα ημαρτον!!!με εκνευριζουν απιστευτα οι κομπλεξικοι ανθρωποι και δε μπορω να μην αντιδρασω!

  12. #192
    καλησπερα πριν λιγες μερες μου ειπαν κ μενα κατι που με χαλασε πολυ .το εχω ξαναγραψει, σκονταψε καποιος σε ενα σκαλακι στο πεζοδρομιο κ μετα με κοιταξε κ αν κ ημουν μακρια του αρχησε μωρη... που δε χορας στο πεζοδρομειο... λες κ ημουν η αιτια για την βλακια του.να σας πω κ ενα καλο! χιχι εχουν περασει χρονια αλλα ακομα το σκεφτομαι κ γελαω.λοιπον ημουν 19 κ δουλευα στην αθηνα σε μια βιοτεχνια σαν πωλητρια.ημουν απο τοτε χοντρουλα κ ακουγα διαφορα για τα κιλα μου κ για το ντυσημο μου αρκετες φορες. λοιπον μια μερα ερχεται μια γυναικα να ψωνησει κ ενω την εξηπηρετουσα με χαμογελο κ καλοσυνη με φτυνει!!!! ναι με φτυνει!!!! κ μετα μου λεει φτουσου κοπελα μου μη σε ματιασω! τι ωραιο προσωπο που εχεις? τι καθαρη επιδερμιδα? κ τι εγενικο κοριτσι που εισαι? χιχι εγω εμεινα κ την κοιταγα για αρκετα λεπτα.εχοντας συνηθησει να με κατακρινουν για τα κιλα μου κ οταν με εφτυσε!!!! μου ηρθε να βαλω τα κλαματα, σκεφτηκα καλα τοσο αγενης ειναι? τι της εκανα? κ μετα που ακουσα ολα αυτα τα καλα λογια εσκασα στα γελια

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    141
    ύψος 1.73

    στα 82 κιλά ακούω από τον μπαμπά μου( με φανερή ειρωνεία, υφάκι, απότομο και σκληρό στυλ): βλέπω έχεις φουσκώσει πολύ τελευταία, έχεις παχύνει (και κάνει και την κίνηση με τα χέρια περικυκλώνοντας το σώμα του για να δείξει τον όγκο μου)

    στα 65 κιλά από τον ίδιο: δέσποινα, γιατί δεν τρως; αν δε φας αυτό το τοστ δεν σαφήνω να πας διακοπές! θα μου μείνεις πουθενά και θα τρέχουμε (με περιπαικτική διάθεση, ευχαριστημένος που ήμουν πλέον αυτό που ήθελε)

    στα 57 κιλά ξυπνάω ένα πρωί και ο μπαμπάς μου έχει ένα απαίσιο ύφος θλιμμένο, σοβαρό ένα πράγμα σαν να ήταν έτοιμος να καταρρεύσει: πόσα κιλά είσαι παιδί μου; (άρχισε να ωρύεται) θες να σε πάω σε νοσοκομείο; δεν κοιμάμαι πια τα βράδια,ανησυχώ για την υγεία σου δεν το καταλαβαίνεις; πώς είσαι έτσι;

    εντωμεταξύ ούτε όταν ήμουν 80+ κιλά έδειχνα κανένα τέρας ώστε να χρειάζεται να νιώθω τόσο χάλια όσο ήθελε να με κάνει να νιώθω ο μπαμπάς μου, ούτε στα 57 φαινόμουν περίεργη. όλοι μου λέγανε ότι είμαι αρκετά αδύνατη αλλά δεν έδειχνα ούτε άρρωστη ούτε κανένας άλλος ανησυχούσε για μένα τόσο έντονα και τόσο ΤΡΑΓΙΚΑ.
    τώρα είμαι 59 και 600 :-Ρ
    θέλω να τονίσω ότι:
    στα 80 κιλά η αντίδρασή μου: "δεν νομίζω ότι έχω παχύνει τόσο πολύ, εγώ με βλέπω κανονική!!! (τρομάρα μου και μένα)"
    στα 65: "ναι, ναι εντάξει μπαμπά" (γελώντας και το έτρωγα το ριμαδοτόστ μπας και πάω διακοπές)
    στα 57: "μπαμπά, ΑΣΕ ΜΕ" (με την καρδιά μου να βαράει σαν τρελή, αγχωμένη που τον έβλεπα έτσι και αγχωμένη μήπως όντως είμαι άρρωστη. γιατί έτσι με έκανε να νιώθω. άρρωστη)
    τι να πει κανείς.
    τώρα με βλέπει και θα κάνει κανένα σχόλιο τύπου βάλε κανένα κιλό ή έφαγες σήμερα αλλά εντάξει δεν έχω παράπονο...δεν φτάνει σε ακραίες συμπεριφορές

  14. #194
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    5
    Η μαμά μου όποτε με βλέπει: (είμαι 77 κιλά απο 91) να τρως παιδάκι μου μην πάθεις καμιά ασιτία:lol:

  15. #195
    Καλημερα και καλομηνα σε ολους!
    Τοση ωρα διαβαζω τις ατακες σας,με αλλες γελασα με αλλες θυμωσα,ειναι πολυ κακος ο κοσμος οταν αρχισα να διαβαζω ελεγα εγω δεν εχω καμια να γραψω οχι μονο εχω τελικα,αλλα ποια να πρωτογραψω.
    Ξεκιναω με το τελευταιο,την Παρασκευη στο κομμωτηριο της ξαδελφης μου,οπου ως κομμωτριαπηγα να την βοηθησωμπαινει ενας καθαριστης του δημου(μολις ειχε τελειωσει η λαικη εκει και ειχαν ερθει νακαθαρισουνε)γυρω στα 50 ψηλος ,αδυνατοςφαφουτηςετσιμπηκ� � να πει τηνμπιπ του και να φυγειειχα κι εγω μια γναικα σαν εσενα μουλεει(δεν τον ειχα ξαναδει)τοσοομορφη του λεω και τι απανταει?140 κιλα το εναβ...ιγιατι ειχες του λεει η ξαδεκφη μου?ε θα την χωρισω τι να την κανω?Αμπραβο τουλεω ειναι καταπληκτικο αυτοπολυ σωστομπραβο σας καιμετα αλλαξε κουβεντα τοπηγε στην εγγονητου.
    Εχω παειμε τον κουμπαρο και ξαδελφο του ανδρα μου στο μαγαζι της αδελφης τουοπου μας περιμενει και ο γιος της μολιςμεβλεπει τιλεει?αυτη ειναι η Αδαμαντια?αυτη ειναιβαρελιπως εννοιωσα τι να σαςπω?
    Ευτυχως τον περιποιηθηκεο κουμπαροςμου.
    Ο αδελφος του μικρου αλλη φορα στο σπιτι μου εκει που τον κουρεβα, γιατι η Αδαμαντια εχει τοσο μεγαλο οκ...ο?
    Ο πεθερουληςμου σε παρακαλω αδυνατησε νακανετε εναπαιδακι(εμεις ουτε καν προσπαθουσαμε κι αυτος νομιζε πως δεν μπορουμε)
    Ο πατερουλης μου αν ησουν αδυνατη θα μπορουσα να σε παρω να παμε για καφε.

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •