tavor και διακοπη!ταχυκαρδιες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38
  1. #16
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    61
    Φοβήθηκα τώρα με αυτά που άκουσα. παίρνω ταβόρ εδώ και δύο εβδομάδες και κοιμάμαι σαν πουλάκι, πριν έπαιρνα στεντόν και δεν με έπιανε.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    λοιπον εγω σου λεω κοψτο τωρα με το γιατρο σου μαζι και παρε αλλο αγχολυτικο γιατι το ταβορ μου κατεστρεψε τη ζωη!!!!!!!!!!Αν δε το παρω ειμαι σαν τους ναρκομανεις και χειροτερα!!!!!!!Μακρια αυτο το πραγμα δε το χω δει στη ζωη μου με κατεστρεψε!!Ενας φιλος μου επαιρνε ηρωινη και τον βοηθησα να την κοψει και η σωματικη εξαρτηση το πολυ να ηταν 10 μερες και πολυ σου ειπα .Εγω αν δε το παιρνα γιατι προσπαθησα να το κοψω για 3 η 5 μερες δε θυμαμαι και αυτα που απαθα με αυτα του φιλου μου καμια σχεση μα καμια ειλικρινα.

  3. #18
    εχω τρελλο εθισμο σε αυτο το χαπι
    πως να το κοψω ?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    posa mg tavor pairneis?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    παιδια ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΒΕΝΖΟΔΙΑΖΕΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ TAVOR .Το διαβασα σε ενα ψυχολογικο site.Tραβαω αυτα τωρα να σκεφτομαι τι θα γινει αμα παω να κοψω το ταβορ καλυτερα να το αφησω γιατι θα φουνταρω.Σε αυτον τον γιατρο θα του κανω μηνυση τεραστια!!!!!!!!Πηγα στον καινουργιο τον καλο και τρελλαθηκε σου εδωσε serequel μου ειπε?του ειπα να παρω zanax και μου πε τρελλαθηκες θελεις να παθεις χειροτερα απο το tavor? Λοιπον οι ψυχιατροι που ΔΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ .Θα το περασω και αυτο και σε 2 χρονακια να με βοηθησει ο ΘΕΟΣ να απεξαρτηθω απο τα κωλο φαρμακα εεε sorry αλλα ειναι την αληθεια λεω και να στραφω στην ομοιοπαθητικη στη φυση.ΑΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ μακρια απο δηλητηρια παιδια και ουτε να το συζητατε αν δεν εχετε αρχισει τετοια χαποια ΜΑΚΡΥΑ.Ναρκωτικα ειναι.ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ ,Η ΦΥΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ και αλλα πολλα και μη ξεχναμε εννοειται η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ.Για μενα η φαρμακοβιομηχανια της ψυχιατρικης ειναι ανυπαρκτη και δεν την αναγνωριζω ως νομιμη.Ειναι σα να παραγουν ναρκωτικα εοχι θα τα κοψω το ξερω θα μου παρει καενα χρονο αλλα σε θα πτοηθω .Κοψτε τα οσο ειναι νωρις .Φυτα πρεπει να μαστε?κουραγιο σε ολους

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    38
    afrula seroquel κ zanax τα παίρνω πολλά χρόνια μαζί με άλλα είναι για βραχυπρόθεσμη θεραπεία κ όταν το είπα μου είπε σώπα μωρέ στην αμερική έχουν όλοι ενα κουτί στην τσέπη.εγώ είμαι εξαρτημένη πια κ δεν με παίρνει.έχω τάσεις αυτοκτονίας κ δε θέλω να πεθάνω.θα μου πεις κ που ζεις τι έγινε;ζωή είναι αυτή;εχω κάνει ομοιοπαθητική.κ όσο για το γιατρό άκρη δεν θα βγάλεις κ ούτε ο άλλος θα πει όσα είπε σε σένα κατιδίαν γιατί ως γνωστόν κόρακας κοράκου μάτι δενβγάζει.ξύλο θέλει.έχουν κάποια ποσοστά από τα φάρμακα.ο δικος μου με αγαπάει κ στους κυκλους των γιατρών έχει την καλύτερη φήμη.τα οικονομικά είναι περιορισμένα.για αλλους τρόπους θεραπείας.να σου δώσει ο Θεός δύναμη να μας γράφεις νέα για την πρόοδο.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Το μονο π μπορουμε να κανουμε εινε ιπομονη στις ασχημες μερες μας και να χερομαστε αγρια τις καλες.Αυτο κανω και γω.Και ψυχοθαραπεια το κλειδι.......

  8. #23
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? (ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ) Η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΚΟΜΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

  9. #24
    αμα μπλεξεις με βενζοδιαζεπινες εισαι με το ενα ποδι στο λακο
    ειναι ποιο σκληρα ναρκωτικα απο την ηρωινη.

    Οι γιατροι που τα δινουνε για πανω απο 2 εβδομαδες ειναι εγκληματιες

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    beat 20 τι εννοεις οτι τα στερητικα του μπορει να διαρκεσουν και χρονια.Μηπως το διαβασες καπου ?Δε γινεται αυτο αντε βαλε το πολυ ενα εξαμηνο.Χρονια γιατι?Αν κανω ομοιοπαθητικη στο διαστημα αυτο πιστευω θα βοηθηθω?Εχεις σκεφτει να κανεις?Εγω σε 6 μηνες τα κοβω ολα και θα κανω μονο ομοιοπαθητικη,βιοθεραπειε� �,φυτοθεραπεια ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ .ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΧΗΜΕΙΑ.και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    32
    ρε παιδια μην λέμε ότι θέλουμε... λιγη προσοχή σε οσα λεμε και μην υπερβάλλουμε γιατι τα διαβάζει και κόσμος.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    παιρνεις βενζοδιαζεπινες πανω απο ενα χρονο ?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    αν δε παιρνεις αστο κοριτσι μου το θεμα.Παιρνεις και μερος.:oΝαι ειναι χειροτερα και απο ηρωινη!!!!!!!τωρα ψυχολογοι ψυχιατροι και οσοι εχουν σχεση με τα φαρμακα αυτα, για το οφελος τους τα ευρουλακια λενε μην υπερβαλλεις.:D Πιστευω οι ομοιοπαθουντες καταλαβαν τι εννοω .φιλακια

  14. #29
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    32
    ειμαι αγορακι :P

  15. #30
    τα στερητικα μετα απο χρηση ετων μπορει να κρατησουνε και χρονια με σταδιακα μειουμενη ενταση.
    Παντος σιγουρα κρατανε αρκετους μηνες και σε ξεγελανε γιατι την 1 μερα μπορει να μην εχεις στερητικα και να εχεις την αλλη.

    Η λοραζεπαμη το tavor δηλαδη ειναι η μεσα στις 3 ποιο εθιστικες
    βενζοδιαζεπινες ειναι παρα πολυ εθιστικο οταν εχεις παθει εξαρτηση και δεν το πινεις νιωθεις ανυσηχια ταραχη αυπνια δεν ξερεις τι εχεις εντονο αγχος και πολλα αλλα συμπτωματα ακομα και επιληψια μπορει να παθεις μετα απο αποτομη διακοπη.
    Το χαπι αυτο επιτρεπετε να το περνεις συνεχομενα το πολυ 3 εβδομαδες.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •