Καλώς σας βρήκα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    Καλώς σας βρήκα!

    Γεια σας κι από εμένα!
    Πολύ χαίρομαι που ανακάλυψα την ιστοσελίδα και πιστεύω οτι είναι κάτι το οποίο θα με βοηθήσει αρκετά.
    Για να συστηθώ λοιπόν! Είμαι 21 ετών και από πάντα ήμουν υπέρβαρη. Έχω κάνει δίαιτα (με διαιτολόγο κλπ κλπ) τρεις φορές μέχρι τώρα, με σχετικά καλά αποτελέσματα, αλλά τελευταία στιγμή κι ενώ είχα φτάσει σχετικά κοντά στον στόχο μου πάντα τα παρατούσα. Τώρα είμαι στην 3η φορά που κάνω δίαιτα. Ξεκίνησα το Νοέμβρη, έχασα μέχρι το Φλεβάρη γύρω στα 10 κιλά κι από τότε έχω μείνει στάσιμη. Ελπίζω οτι θα τα καταφέρω αυτή τη φορά να ολοκληρώσω τη δίαιτά μου!
    Αλλά να μη σας κουράζω γιατί είναι αρχή ακόμη!
    Ελπίζω να μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω τα μέλη της κοινότητάς μας

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    ΚΑΛΩς ΗΡΘΕΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΝ LINE ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΑΣ ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΨΑΧΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ .
    ΕΙΜΑΙ Η ΧΑΡΑ 36 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Καλως ηρθες κουκλα!!!!!
    Σου ευχομαι να ειναι η τριτη και φαρμακερη!!!!!!!!
    Αυτην την φορα να τελειωνεις και να μην χρειαστει να ξαναμπεις σε αυτη την διαδικασια ποτε ξανα!!!!!!!!!!1
    Οτι χρειαστεις ειμαστε ολοι εδω!!
    ΦΙΛΙΑ!!!1

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    CHANIA-CRETE
    Posts
    3

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΜΕ

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑ 3Η ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΣΤΗ ΙΣΩΣ ΦΟΡΑ? ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ,ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ...ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    12
    καλως ηρθες! και εγω μολις χθες ανακαλυψα το φορουμ και εγινα μελος και ειδη νιωθω πολυ καλυτερα.. οι συμβουλες που θα ακουσεις και οι συζητησεις εδω θα σε κανουν να νιωσεις τοσο ανετα και καλα με τον εαυτο σου που ειμαι σιγουρη πως θα σου δωσουν την δυναμη και το κουραγιο να ολοκληρωσεις το στοχο σου αυτη τη φορα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    καλως ηρθες..ολα θα πανε καλα αρκει να πιστεψεις σε σενα!..φιλια

  7. #7
    Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!
    Καλή μας επιτυχία λοιπόν!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    5
    Καλώς ήρθατε...! Εγώ από καιρό επισκέπτομαι το side και διάβαζα με προσοχή όσα έγραφαν τα μέλη και συνειδητοποιώντας ότι πολλές από τισ περιπτώσεις τυτίζουνται με τη δική μου, και γνωρίζοντας ότι 20 περιττα κιλα δεν είναι λιγα, αποφάσισα να γίνώ μέλος για να μοιράζομαι μαζίσας τισ σκέψεις και προβληματισμο΄θς μου αλλά και να βοηθώ όποθ μπορώ να φανώ χρήσιμη...! Εύχομαι καλή αρχή και καλή δύναμη σε όλους για ένα αποτέλεσμα που θα εντυπωσιάσει...! Μαζί μπορούμε να καταφέροθμε περισσότερα πράγματα...

  9. #9
    Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    εδώ γύρω
    Posts
    39
    Γειά σας! Πριν απο λίγα λεπτά έγινα και εγώ μέλος. Και ανακάλυψα την ιστοσελίδα πριν απο μιση ώρα!Γρήγορη στις αποφάσεις μου ετσι?Μακάρι να ήμουν το ίδιο αποφασιστική και για τα περιττά κιλά μου...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    93
    Γειά σου αδέσποτο!!

    Καλή επιτυχία και από μένα!! Να τα ξεφορτωθείς μια για πάντα τα κιλάκια που δεν βαραίνουν το σώμα σου τόσο, όσο την ψυχή σου!

    Πες μας κι άλλα για σένα. Πόσα θέλεις να χάσεις περίπού;

    Και μια συμβουλή: Μην τον εγκαταλείψεις το διαιτολόγο, είναι ο πιο εύκολος δρόμος για να μην παραστρατείς. Και από άποψη ελέγχου και πείνας, ίσως και ψυχολογικής υποστήριξης. Με την προϋπόθεση φυσικά ότι δεν μιλάμε για κανένα απατεώνα... (με τόοοοσα που ακούγονται)

    Φιλάκια

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6
    πωπω!! και να φανταστείς οτι πριν γραφτώ κ εγώ εδώ έλεγα ποιός κάθεται να διαβάζει τον πόνο μου!!! αλλα ήμουν πολύ λάθος!!! καλωσήρθες κ εσυ κ πρήξε μας για το παραμικρό!!! φιλάκια και καλή δύναμη!!!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    New York
    Posts
    86
    Καλημερα και καλως ηρθατε στο eating disorders!!!
    Καλη διαμονη και καλη επιτυχια σε ο,τι κι αν κανετε!
    πολλα φιλια....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΑΣ ΣΤΟ FORUM ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ "ΛΥΤΡΩΤΙΚΗ"ΜΕ ΜΕΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Καλημερα παιδια!!!!
    Μηπως η nicole kai h christina να ανοιγαν ενα θεματακι και να μας ελεγαν λιγα πραγματα για τον ευατο τους?
    Κοριτσια απλα για να καταλαβουμε για το προβλημα σας.

    ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

  15. #15
    Καλώς ορίσατε κορίτσιαααα....

    Μην σκέφτεστε ότι πρήζετε κάποιον και δε μιλατε!!! Για αυτό είναι το φόρουμ! για να.. αλληλοπρηζόμαστε! και μέχρι τώρα όλοι μας το χαιρόμαστε καλή διαμονή σας εύχομαι και καλη επίτευξη των στόχων σας.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •