δεν ξερω απο τί πάσχω ... αλλά σίγουρα δεν είμαι φυσιολογική - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    athens
    Posts
    30
    καλημερα..(ας ελπισουμε να ειναι)..λιγο ασχημα ξεκινησαμε σημερα.ειναι που ειναι κυριακη και το μεσημερι τρωμε ολη η οικογενεια μαζι..δεν μου αρεσει καθολου αυτο..απο την τεταρτη ειχε κατσει πανω μου μισο κιλο που δεν ελεγε να φυγει..η ατοιμη η ζυγαρια..πηγαινοερχοταν στα 47,3-47,8..ειχα τρελαθει.. (για μισο γαμωκιλο που κανονικα πρεπει να το παρω μαζι με αλλα 5)..σημερα με εδειξε παλι 47..χαμογελασα, αλλα μετα σκεφτηκα οτι το μεσημερι παλι θα αναγκαστω να φαω κανονικα.και ξενερωσα.χαλασε ολη η διαθεση μου.δεν εφαγα πρωινο για να περιορισω τις θερμιδες.
    δεν θελω να μου συμβαινει αυτο γαμωτο!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Αυτήν την κυριακή κάνε μια μικρή αλλαγή στη ρουτίνα των εφιαλτικών κυριακών.
    Όποια σου είναι πιο προσιτή,πιο κοντά σ'εσένα και τα βήματα που προχώρησες...
    Δημιούργησε μια μικρή ρωγμή στο φααύλο αυτό κύκλο,άλλη μία την επόμενη και ούτω καθεξής...
    Όχι υπερβολικές απαιτήσεις,όχι πίεση...Βρες κάτι να απολαύσεις και να χαλαρώσεις όσο μπορείς...

  3. #33
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    athens
    Posts
    30
    nadine μου αυτο εκανα..η κυριακη εχει εξελιχθει σε πολυ ηρεμη..εφαγα χωρις να νιωσω ενοχη..λιγο ψαρι και σαλατα...ομως εφαγα χωρις ενοχη..ειμαι πολυ χαρουμενη!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    μπραβο σου hairbandou!
    σιγα- σιγα....ενα βηματακι την φορα, πιο κοντα στην ζωη που σου αξιζει να ζησεις...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Μπράβο,χαρά μου!ʼντε να ελαφρύνουν οι Κυριακές μας,να λάμψουν και πάλι τα χαμόγελα στα χείλη! :)

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •