Συγκλονιστικά βίντεο!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226

    Συγκλονιστικά βίντεο!

    Πραγματικά ανατρίχιασα!Μου δημιουργήθηκαν τόσα πολλά συναισθήματα...

    http://www.youtube.com/watch?v=nvSxfc8rqR4


    Σχολιάστε κι εσείς αν έχετε διάθεση...


    Θ' ακολουθήσουν κι άλλα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Κλεανθη τι εκανες παλι ?
    Σε χριζω μαγο Μερλιν!!!!!!!
    Θα εισαι ο δικος μας μαγος..
    Οσο για τα βιντεο ,τι να πεις και πως νατο πεις.
    Πρεπει να μιλαμε γιατα αυτονοητα και τα ευλογα??

    Μην παλευεται τα 5 κιλα παραπανω!!!
    Δεν ειναι προβλημα!!Ειναι πολυ πιο ομορφα και υγειοι απο τα 5 κιλα πιο κατω!!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!!!!1

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Nicosia
    Posts
    3
    Ειναι τραγικο και ανατριχιατικο να πηγαινεις προς το θανατο με τετοιο τροπο γι'αυτο ειναι καλυτερα να μιλαμε.και να ζηταμε βοηθεια οταν νιωθουμε αδυναμοι.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    7
    sigxaritiria filtate kleanthi orea epilogi video. tolmo na po pos ime siglonismeni me auta pou ida!!!!ine tromero pos enas anthropos eno prospathi na veltiosi ton eauto tou gia na ine apodektos stin ousia kataligi na autokatastrefete!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Στο youtube κυκλοφορούν άπειρα τέτοια βίντεο. Δε φαντάζεστε πόσα άτομα θέλουν να μοιραστούν τον πόνο τους με αυτό τον τρόπο. Τελικά η μελαγχολία και η παράνοια σε κάνουν πολύ δημιουργικό...Γράφεις ποιήματα, ζωγραφίζεις, γυρνάς βιντεάκια... Πάντως εγώ ευχαρίστως ανταλλάζω αυτή τη δημιουργικότητα με μια πιο φυσιολογική και πιο ευτυχισμένη ζωή!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    και εγω εχω δει πολλα τετοια video...οταν επαιρνα ιδεες για να γινω ανορεκτικη(!!!)..τελοσ[αντων..πονεμενη ιστορια...να ξεραμε ποσο κακαο κανουμε!..

  7. #7
    Υπάρχουν πολλά τέτοια video...αλλά δυστυχώς τα μοντέλα ειδικά παθαίνουν ανορεξία απο τουσ stylistes είτε το πιστεύετε είτε όχι!
    έχω έναν φίλο που δούλευε σε πρακτορείο μοντέλο και αυτός που τις έντυνε τις έλεγε χοντρές....και πώς είσαι έτσι και τα σχετικά....ενώ πιστεύω πως τα μοντέλα έχουν πολύ ωραίο σώμα..!!!
    ύστερα ακούγοντας τον ξεκινάει η ανορεξία...!!!!και φυσικά φτάνουν σε ακραία σημεία...δυστυχώς!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    πραγματικα συγκλονιστικο το βιντεο...
    μου γεννηθηκε ομως μια απορια βλέποντας το...
    επειδη μου ειναι πολυ μακρια το περιεργο χαρακτηριστικο των ατομων με ανορεξια, να μην βλεπουν την πραγματικοτητα που βλεπουμε εμεις αλλα μια αλλη δικη τους, οπως επισης και να θεωρουν οτι δεν ξερουν οσοι προσπαθουν να τους μεταπεισουν προς μια φυσιολογικη διατροφη, δεν ξερω λοιπον εαν και κατα ποσο μπορουν να τους επηρρεασουν τετοιου ειδους βιντεο και συζητησεις η απλα κλεινουν για αλλη μια φορα "τα ρολα"...
    μηπως αυτοι που επηρρεαζονται βρισκονται ηδη στη φαση της αποδοχης του προβληματος τους και εχουν αφεθει στην βοηθεια των ειδικων ενω οι αλλοι μενουν ανεπηρρεαστοι? δεν ξερω...

  9. #9

  10. #10

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    sweet καπως ετσι το κοβω κ εγω,,,πιστευω πως οπως μια παΧυα κοπελα δεν εχει παντα την ιδια πληρη συναισθηση του πως ειναι και νιωθει και τη μια λεει <Θεε μου πως παχυνα, θαδυνατισω, δε μπορω ετσι, δεν αντεχω κτλ> και την αλλη πλακωνεεται στο φαγητο, τη μια νιωθεει καλα με τον εαυτο της κ λεει ε και δεν ηρθε η συντελεια του κοσμου και την αλλη θελει να ανοιξει η γη να την καταπιει (ετσι ημουν εγω στα 103 κιλα, δε το λεω για να προσβαλω κανενα) ετσι και καποια κοπελα που ειναι στο αλλο ακρο κιλων ξυπναει το πρωι, βλεπει τον εαυτο της και ισως λεει αχ καλη ειμαι δε πρεπει να χασω αλλο, κ μετα δε τρωει τιποτα γιατι κοιταζεται στον καθρεφτη και ελει πως ειμαι ετσι... ομως ολα εχουν ενα τιμημα σαυτη τη ζωη...αμα περασουμε την λεπτη κοκκινη γραμμη δεν εχει ευκολα γυρισμο...ειτε προκειται για υπερβολικα πολλα ειτε για υπερβολικα λιγα κιλα...

    κλεανθη τα βιντεο ηταν τουλαχιστον σοκαριστικα...στεναχωριεμα� � πολυ οταν τα βλεπω κ γιαυτο ταποφευγω...αν εχεις για την παχυσαρκια θα μου αρεσε να τα δω. ευχαριστω!

  12. #12
    Originally posted by smoke08
    Στο youtube κυκλοφορούν άπειρα τέτοια βίντεο. Δε φαντάζεστε πόσα άτομα θέλουν να μοιραστούν τον πόνο τους με αυτό τον τρόπο. Τελικά η μελαγχολία και η παράνοια σε κάνουν πολύ δημιουργικό...Γράφεις ποιήματα, ζωγραφίζεις, γυρνάς βιντεάκια... Πάντως εγώ ευχαρίστως ανταλλάζω αυτή τη δημιουργικότητα με μια πιο φυσιολογική και πιο ευτυχισμένη ζωή!
    Ειναι τυχαιο που εγω εχω ταλεντο σε ολα οσα ανεφερες παραπανω.....?? Ζωγραφιζω, γραφω ποιηματα, τραβαω φωτογραφιες και τωρα τελευταια φτιαχνω και βιντεο.....Δεν το νομιζω....και πραγματικα εχω συνειδητοποιησει οτι οι περισσοτεροι που εχουν ταλεντο σ'αυτες τις τεχνες (οπως επισης και της μουσικης την οποια δεν κατεχω ) ειτε εχουν πονεσει πολυ στη ζωη τους ,ειτε η ψυχολογια τους ειναι μαυρη και αραχνη, ειτε εχουν ψυχολογικα τραυματα....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    πω πω..........τραγικα τα 2 πρωτα βιντεο,το 3ο δεν το παρακαταλαβα γιατι δεν το μιλαω και καλα το αγγλικο!(στο 2ο αρκουσε η εικονα..........)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    athens
    Posts
    258
    Δεν ξέρω τι να πω το ξέρω πως θα έπρεπε να με σοκάρει αλλά κατά βάθος ζηλεύω αυτές τις κοπέλες. Όχι όλες... αλλά να είναι ίσως και η αισθητική μου αυτή και μου αρέσουν σε νέα κορίτσια να φαίνονατι τα κόκαλα και να μη περισεύει τίποτα.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •