ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΟΙ!!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 75
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    η μελουσα κουνιαδα μου λοιπον ειναι ενα αντηπαθητικο πλασμα αν και παχια γιατι εμεις φημηζωμαστε η παχουλη για την ευεσθησια μας και την καλοσηνη μας αυτη λοιπον βγηκε αναποδα.δηλ ειναι 130 κιλα και κατι εχει λευτα και αυτο την εχει κανη να μην φερετε σωστα ειναι υπεροπτηκη ψιλομητα και με τον παρα μου που λενε γαμ..... και την κυρα μου ειχα την πεθερα η κουνιαδα μου ελυπε τα πηρα στο κρανιο εγω την δεχτηκα με ανηχτες αγκαλες αλλα οταν ξεκινησε η συζητηση απτην αρχη αρχησε να με μιονη και να το παιζη υπερανο το μπαζο.και ναχε και τιποτα αλλο εκτος απ λευτα να πω ενταξη δεν κανη δουλιες μανηκιουρ πεντηκιουρ κομοτιριο μινι και το πστευοτης οτι αν ειμαστε χοντρες χωρις λευτα ειμαστε για φουντο και για κλαματα και οτι ειμαστε αχρηστες ακου να δεις τα πηρα και της εκανα ερωτησης πχ τι εχει κανη στην ζωη της εκτος απτο να τα βρη ετοιμα και να την ταιζουν η αλλη φυσηκα τιποτα εγω τουλαχιστον πρην παντρευτο ειχα μια αξιολογη δουλια γραφειου λογηστηκα βοηθος ενταξη δεν ειναι κατι το ιδιετερο αλλα κατι ειναι ξεροαγλικα ιταλικα ντηνομαι βαση τον κιλων μου και οχι να βγαλο της πατσες μου στο δρομο με εξαλα μπλουζακια κολητα και φουστητσες φορεματακια που φορανε οσες ειναι 50 κιλα και εχω καλο χαρακτυρα ολοι λενε τα καλυτερα για μενα και θα θελαν πολυ να ειναι ταιρι μου ακομα και παντρεμενη που ειμαι .το θεμα ειναι τι με ειπε αχρηστη ανηκανη χωρις λευτα και οτι δεν εχω τα κοτσια να αδυνατησο καθος ειμαι αχρηστη μου χει δοση στα νευρα μεχει πιαση μανια να αδυνατησω οχι για να της μπω στο ματι αλλα στην μυτη αν ειναι δυνατον εχω μια φοτο της και την κοιταζω τον αλλο μηνα θα ερθη και θελω να χω χαση κιλα εστο και λιγα να την κανο να σκαση .δεν ειμαι κακος ανθρωπος εχω βοηθηση πολυ κοσμο και πολα παιδια με προβληματα κιας μην ειμαι πλουσια με οτι εχω αλλα βαρεθηκα να ειμαι απο κατο να με πατανε και ποσο μαλον μια φαντασμενη που μουρχετε ολο τουπε και σαν σπασμενη καρεκλα λιγηστη το μοντελο που ο κολος της παει πλατεια κολιατσου και ξναρχετε σε καθε λικνησμα .και μεις ειμαστε παχουλες κανουμε τα σκερτσα μας αλλα οχι να ξεφτηλησουμε κιολας περπαταει και γελανε γυρο γυρο 3 φορες βγηκα μαζι της και εγινα ρομπα που λενε .τα ειπα και ξεθημανα κιαν με παρεξηγησατε σας ζητω συγνωμη .φιλια super

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    super καλως ηρθες!
    τι λες βρε παιδακι μου! γινονται τετοια πραγματα????
    μη δινεις καμια σημασια στην κακια, κοιτα μονο την σχεση σου με τον αντρα σου να ειναι καλα, κι ασε τη μανα του να λυσσαει...
    ο γαμος διασκεδαστικος παντως! ελπιζω τωρα να τα σκεφτεσι και να γελας :)
    προτεινω να κορνιζαρεις την φωτο που σε κοιταει στραβα και να την κοτσαρεις στο καθιστικο, αντι για αλλη φωτογραφια γαμου, να βλεπεις τα μουτρα της οταν τη βλεπει και να γελας..

    αν προκειται το πεισμα για την κουνιαδα να σε κανει να χασεις κιλα, μια χαρα μου φαινεται!
    και το πεισμα ειναι ενα κινητρο!αν ειναι για σενα αρκετα ισχυρο για να σε παρακινησει, θα της χρωστας και χαρη..

    ενα πραγμα δεν καταλαβα απο την διηγηση σου.
    γιατι μας λες οτι μιας και δεν μπορεις να κανεις παιδια αποφασισες να αδυνατισεις?εχεις την εντυπωση οτι δεν μπορεις να χανεις κιλα οταν προσπαθεις να κανεις παιδι?δεν ισχυει αυτο, να το ξερεις! μπορεις να τρως οτι θελεις ,δεν μειωνεται η γονιμοτητα σου.
    και παιδια θα κανεις οσα θελεις, μην ανησυχεις. δεν υπαρχει σχεδον κανενα προβλημα που δεν λυνεται πλεον,,,,οποιος το θελει και επιμεινει στις προσπαθειες του, κανει παιδι! τελος!

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    .[/quote]

  4. #49
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    σε ευχαριστω που μου απαντησες το ξερω οτι καλυστα μπωρουσα να μηνο εγκυος και να πηγενο ακομα σε διατροφολογο αλλα τι γηνετε οτι το προσπαθο 2 χρονια τωρα να μηνο εγκυος και εν γυνεται τιποτα μεχρη σπερματενχυση εκανα που ειναι παρομοιο με την εξοσωματικη εχω παρη ολον τον ειδον τα χαπια και τελευταιυς 3 μηνες ενεσης ορμονον αλλα δεν εχω καταφερη να μηνο εγκυος φιλια super

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    super kai xara μηπως σας εχουν φτυσει μαζι????Ρωταω εγω τωρα γιατι οι ιστοριες δεν θα μπορουσαν να ειναι πιο ιδιες!!!!
    Παρ'ολα αυτα κοντα στις δικες σας η δικια μου πεθερα ειναι θεα κοριτσια!!!
    ΕΝΑΝ ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ ΙΣΩΣ????Νομιζω οτι εναν εξορκισμο τον χρειαζεσται και απο πεθερα και απο συνηφαδα!!!
    Αλλο κακο να μην σας βρει κοριτσια!!!

    Super μου μην στεναχωριεσαι και σου ζητω να μην σκεφτεσαι αρνητικα σε σχεση με την εεγκυμοσυνη.Ειμαι σιγουρη οτι οταν αφησεις τον ευατο σου να ειναι ελευθερος χωρις σκοτουρες ,και να μην το σκεφτεσαι συνεχεια θα κανεις οχι ενα αλλα και δυο και τρια παιδακια αρκει να σκεφτεσαι θετικα και να εισαι σιγουρη απο μεα σου οτι ''εγω ειμαι καλα και θα αποκτησω μικρα souperakia''!!!!!

    Oλους τους αλλους πολυ απλα θα τους απανταται καταλληλα ,δεν θα τους αφηνεται να παιρνουν ανασα οταν ριχνουν τις κακιες τους και θα λετε τελειωνοντας''ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΡΚΑ ΜΑΣΣΣΣ''!!!!!!!!!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!!

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    dexa μου,πρέπει να πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο.Απ' ό,τι είδα έχουν και την ίδια μέρα γενέθλια...
    Πάντως,απίστευτες οι ιστορίες σας,κορίτσια!Θαυμάζω την υπομονή σας!Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο είναι σύμμαχός σας...
    Σέβομαι το οιδιπόδιο σύμπλεγμα,αλλά ποτέ δεν κατάλαβα αυτές τις συμπεριφορές...Ωστόσο υπάρχουν και σας βασανίζουν..
    Τη θέση κλειδί έχει σ'αυτες τις περιπτώσεις το ενδιάμεσο πρόσωπο,ο σύζυγος-γιός.Ποιά είναι η στάση του απέναντι σ'όλα αυτά;

  7. #52
    Με τρομάξατε κανονικά με τις εμπειρίες σας....μήπως καλύτερα ο μέλλων γαμπρός να είναι ορφανός και μοναχοπαίδι???????Λέω τώρα....

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    Παιδια μην μασατε σκιστε τη γατα απ'την αρχη..εμενα μου εκανε πολλες τσαχπινιες στην αρχη (νεοτατη,χηρα και μοναχοπαιδι ο δικος μου)2 κουβεντες της ειπα οχι πολλα και αφου την εστειλα στο κεντρο υγειας με 21 πιεση τωρα βαραει προσοχες..Ετσι θελει μια μαλακια θα πεταει αυτη 10 εμεις απο πισω..να δεις τι καλα που στρωνουν ολες..

  9. #54
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια ειμαι η super kai xara ειμαι το ιδιο ατομο απλα στην αρχη λογο που ειμαι καινουργια εδω ψιλο μπλοκαρα μεχρη να δω πως γραφουν και πως κανουν την εγραφη .γιαυτο σας ζητω συγνωμη αν σας μπερδεψα λιγο.dexa μου εχεις δικιο για το θεμα εκυμοσηνης απλα εχω κανη τα παντα ως τωρα και τιποτα βεβαια ειναι και το ψυχολογηκο .ο αντρας μου ειναι μαμακιας και εκτος το οτι ανεχομαι ολους τους αλους εχω και τους τσακομους μαζι του διοτι πρεπει να καταλαβη οτι δεν μπωρει να κανη κουμαντο η πεθερα μου και η κουνιαδα μου ,του εκανα ενα χουνερη και εφυγα απτο σπιτι για να σκευτη και μου ελεγε θα αλαξω θα αλαξω το εχω ακουση εκατομιριο φορες αφου ωραις ωραις σκευτομαι οτι αυτο που ειπε η κουνιαδα μου οτι εχει μι φιλη πλουσια να του γνωριση σκευτομαου το ποσο θα κρατηση αυτος ο γαμος δεν λεω τον αντρα μου τον λατρευω με τα καλα του και τα κακα του αλοστε και γω δεν ειμαι τελοια απλα μου την δινη να ανακατευονται τοσο πολυ στην ζωη μου.εχω τον πονο μου και την στεναχωρια μου να χω και της αλες να μου τα πριζουν .σας ευχαριστω παντος για την συμπαρασταση δεν πιστευα οτι υπαρχουν ακομη ανθρωποι με συναισθηματα.να ειστε καλα σας ευχαριστω super

  10. #55
    super μένετε κοντά με την πεθερά σου και την κουνιάδα σου?

  11. #56
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    moonbear γεια σου δυστηχως ναι με την πεθερα μου μενη απο πανω μας χωριζη ενας διαδρομος με την κουνιαδα μου ευτηχως ειναι ποιο ακρια αλλα δεν παραληπη να ερχετε που και που για να κουτσομπολευη με την πεθερα μου.αλλα η πεθερα μου ελενχη την καθε μου κηνηση .

  12. #57
    Δε νομίζω να έχει τα κλειδιά του σπιτιού σας να μπαινοβγαίνει όποτε θέλει.....

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ε...όχι δα! ΕΛΕΟΣ!

  14. #59
    Κι όμως....υπάρχουν πολλά ζευγάρια τύπου "Μπαμπα μην τρέχεις"...

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ʼλλο δράμα δε θα ζήσω,φτάνει αυτό το τωρινό...

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •