ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΟΙ!!! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 75 of 75
  1. #61
    Γλυκια μου super..Εχεις δοκιμασει να της τριξεις τα δοντια?Να της πεις οτι εκει που θελει να κανει κουμαντο ειναι το σπιτι ΣΟΥ?Το παιδι ΣΟΥ?Ο αντρας ΣΟΥ?

    Τωρα που ειπα αντρας σου,αληθεια,διαβασα και το αλλο ποστ σου και βρισκω οτι πρεπει να κανεις μια συζητησουλα και με αυτον..

    Γενικα πιστευω οτι εμεις οι ανθρωποι ειμαστε κακοι..Πολλοι καβαλανε αυτους που ειναι καλοι κι ευγενικοι..Εχει κλειδια?Παρτης τα!Ερχεται μεσα στο σπιτι σου και αρχιζει να λεει?Πετα την εξω!
    Τι θα κανει?Θα θυμωσει?Θα τα πει στον ανδρα σου??Ας τα πει!Χρειαζεστε ενα ξεκαθαρισμα επιτελους..

    Δε γινεται να εχεις τη φροντιδα του παιδιου,την αδιαφορια του ανδρα σου,την πεθερα και την κουνιαδα στο κεφαλι σου και να προσπαθεις να χασεις και κιλα..Ε οχι!Πιστευω οτι σε εχουν βρει πολυ καλη..
    Για δειξτους και την αλλη πλευρα σου..
    Ετσι..για δοκιμη..για το γαμωτο..για να μην πεις οτι κατεθεσες ετσι απλα τα οπλα..

  2. #62
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    κοριτσια καλησπερα οχι δεν εχει κλιδια του σπιτιου μου και δεν προκητε να αποκτηση ποτε διοτι μια φορα μου εκανε νιξη ο αντρας μου και καλα αν λυπουμε να κοιτζη το σπιτι και του ειπα οτι αν καταλαβο οτι εχει συμβη κατι τετοιο θα γηνη χαμος.και του επα και κατι αλλο αν δωσης εσυ κληδια στην μανα σου θα δωσο και γωστην δικια μου και θα γινεται εδομεσα μπαχαλο αν θες δοστα.σωστη ουτε που το σκευτηκε και ειπε εχεις δικιο κανης κλιδια.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τελικά η σίγουρη μέθοδος για να καταλάβει ο άλλος πώς νιώθεις είναι να του αντιστρέψεις την κατάσταση...
    Κι ακόμα καλύτερα,όχι στη θεωρία αλλά στην πράξη...Εκεί,τα λόγια είναι περιττά...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Ρε παιδιά έχω χάσει 12 κιλά και δεν μου έχει πει η πεθερά μου ότι αδυνάτισα. Βέβαια και στο γραφείο μόνο ένας το κατάλαβε. Και ο άντρας μου, μου λέει ότι μου φαίνονται αλλά όχι για τόσα. Οταν παχαίνω όμως η πεθερά μου, μου λέει άρχισες δίαιτα ?

  5. #65
    Xα χα χα..Κατι τετοιες τσουχτρες ειναι να τις φοβασαι!εγω μικρη ειμαι ακομη,20,αλλα εχω δυο χρονια και κατι μηνες σχεση με εναν σχεδον συνομηλικο!Και ειχα ηδη αναλογη εμπειρια!

    Εχω υψος 1.60 κατι ψιλα.Κατω απο 56 κιλα ειμαι σαν ψεμα,καθως εχω εντελως ομοιομορφο σωμα ευτυχως και πολυ σφιχτο..Και μεχρι 65-66 ειμαι φυσιολογικοτατη-οπως μου λενε!

    Εντωμεταξυ το αγορι μου ειμαι 1.88 και 90 τοσα κιλα,δλδ κανονικος προς γεροδεμενος-οποτε ετσι κι αλλιως φαινομαι κοριτσακι διπλα του!!

    Οταν γνωρισα τη μητερα του,ημουν 64 κιλα,φορουσα και τακουνι ψηλο,οποτε και φαινομουν πιο λεπτη!

    Το σχολιο της ηταν αφου εμεινε μονη με το γιο της: "Βλεπω το τρωει το φαγακι της!Ειναι κ αυτη κοντουλα και στρουμπουλουλα σαν την αρραβωνιαστικια του αδερφου σου !Μην κοιτας που της εδινε χαρη το ψηλο παπουτσι..Αλλα συμπαθητικη!"
    (αχ τι γλυκιααααααααααααααααα καλεε)

    ΣΗΜΕΙΩΣΗ:H αρραβωνιαστικια του αδερφου του ειναι λιγο πιο ψηλη απο μενα,δλδ μια χαρα για γυναικα,κουκλα,κι ειχε το πολυ 5-7 κιλα παραπανω απο το κανονικο,που της εδιναν απλα πιο εντονες καμπυλες.Η "μητερα" δε,ειναι στο υψος μου-χωρις τακουνι φυσικα...- και με ανομοιομορφο σωμα ,πολυ ευσωμη και με μια περιφερεια τεραστια..

    Κι οταν καποτε πηγαμε ολη η παρεα σπιτι της,με πιεζε να φαω γλυκο και μου ελεγε οτι ειμαι σκελετος κι οτι αδυνατισα (απο 64 ειχα παει οντως 62,5..κι αυτο επειδη ημουν με γριπη!Σιγα δηλαδη!!)Και μου ειπε την ατακα "ΠΩΣ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΣ ΕΤΣΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑ??ΠΟΣΟ ΕΧΑΣΕΣ?10 ΚΙΛΑ?"

    ΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΚΑΠΩΣ??
    ομολογω βεβαια,οτι η γυναικα δε μου δημιουργει κανενα προβλημα,ουτε που ανακατευεται..

    Και τωρα που εχω παχυνει ευτυχως ειναι μακρια και μεχρι να με ξαναδει...θα μαι σωματαρα..!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Τα 12 κιλά φαίνονται. Μπορεί να μη φαίνονται τόσα σε κάποιον που σε βλέπει κάθε μέρα αλλά φαίνονται. Είναι πολλά κιλά.
    Αν η πεθερά σου ανήκει στο γνωστό είδος petherika μην περιμένεις και πολλά...

  7. #67
    alalumaki μου,καλα,στραβοι ειναι??
    Οπως και να το κανεις,12 κιλα φαινονται!εγω εχασα 2,5 κιλα σχεδον και μου ειπαν οτι φαινεται λιγο στο προσωπο μου..Οτι ξεφουσκωσε!
    Αναλογισου λιγο ποσο λιπος ειναι τα 12 κιλα και σκεψου οτι εχει χαθει απο πανω σου..
    Δε φαινεται στην κοιλια,στις κλειδωσεις,στο προσωπο??
    Απορω..Τα ρουχα σου δεν τα βλεπουν?
    Γεγονος ειναι παντως οτι στα 16 μου πηγα απο 65 κιλα στα 54 και η τοτε "κολλητη " μου με ρωτησε "αν εχασα κανενα κιλο κ οτι της φαινομαι πιο λεπτη..Και ναι,σιγουρα οτι εχω χασει 2-3.."

    Τα συμπερασματα δικα σου..

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    χα, χα.... δεν με νοιάζει πια τι λέει ο κόσμος, αφού ο άντρας μου με αγαπάει και με στηρίζει.... τον γιο μου δεν ξέρω τι θα κάνω που μου λέει ότι έχω μεγάλο πωπούλι και θα του κάνει ανεσούλα να μικρύνει....

  9. #69
    Πες του να βλεπει το "πωπουλι" οσο μπορει,γιατι η μανουλα συντομα θα απαλλαγει απο αυτο!χιχιχι

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    αλαλουμακι δεν παιρνεις το αγορακι σου να ερθετε κατα δω να με πλακωσει και μενα στις ενεσουλες?

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κι από δω! Κι από δω! Φοβάμαι όμως τις ενέσεις... Τίποτα σε χάπι δεν έχει; Ή σιρόπι,ακόμα καλύτερα...

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Mπα παιδιά δεν έχουν κάνει τίποτα οι ενεσούλες του, αν είχαν με τόσες που μου έχει κάνει θα είχα τους γλουτούς της Τζένιφερ.....

  13. #73
    Εχω μεινει αφωνη με τις ιστοριες σας!!!
    Ευτυχως μπορω να πω πως επεσα σε καλη "πεθερα"!!! Και ελπιζω να μην αλλαξει στο μελλον!!!!!!
    (δεν ειμαι παντρεμενη ακομα...απλα συζω με το αγορι μου)

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Εχω χασει 60 κιλα.Απο 155 εγινα 95 κιλα.
    Ο συζηγος απο 112 κιλα εγινε 105κιλα.
    Η πεθερα..κοιτα τον ,κοιτα τον χαλια εγινε πεφτουν τα πεντελονια απο πανω του!!!
    Εγω..καλα μαμα ,εγω δεν αδυνατισα??
    η πεθερα..Εσενα τα παντελονια σου ακομα δεν πεφτουν.....

    Τι να πει κανεις για το ........της αλληνης?!!
    Εαν δεν ταιριαζεις δεν ταιριαζεις ρε παιδι μου!!!
    Οσα χρονια και κιλα να περασουν δεν ταιριαζεις ,τελειωσες!!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Γενναω το δευτερο μωρο ,το οποιο τωρα ειναι 7 μηνων.
    Θελει απο την μια να μου δηλωσει οτι ειναι ιδιο ο γιος της και μοιαζει μονο αυτους και απο την αλλη προσπαθει να το σωσει ετσι....
    Ιδιο ειναι βρε ο κωστας ιδιο...τοσο ιδιο..!!!
    Καλα δεν μοιαζει μονο στον κωστα...οταν γελαει κανει βουλιτσες...(γυρναει σε μενα)εσυ κανεις βουλιτσες???
    15 ΧΡΟΝΙΑ ΝΥΦΗ!!!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩς ΓΕΛΑΩ!!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •