Εκδρομή - Στόχος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 93
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160

    Εκδρομή - Στόχος

    Σε μια ιδιωτική συζήτηση που είχαμε σήμερα με την dexa, μας ήρθε η ιδέα να προτείνουμε μια συνάντηση, για όσους/όσες θέλουν να γνωριστούμε μεταξύ μας, κάπου στη μέση της διαδρομής Βόρεια - Νότια Ελλάδα.
    Είπαμε για το Βόλο.

    Λέμε αυτό να γίνει ένα Σαββατοκύριακο, κάπου στα τέλη Σεπτεμβρίου, ώστε να έχουμε γυρίσει όλοι απο τις διακοπές και να έχουμε δρομολογήσει τις οικογενειακές υποχρεώσεις με τα παιδιά. Δηλαδή σχολεία, φροντιστήρια κλπ

    Αλλά θα την κάνουμε ώς στόχο.
    Δηλαδή. Θα δηλώσουμε όλοι οι ενδιαφερόμενοι το στόχο (σε κιλά) που θέλουμε να φτάσουμε μέχρι τις 15 Σεπτεμβρίου.
    Αν δεν τον έχουμε πιάσει, δεν θα έχουμε δικαίωμα συμμετοχής στην συνάντηση. Για τιμωρία!!!!!

    Τι λέτε;
    Πώς σας φαίνεται η ιδέα;

    Δηλώνουμε λοιπόν στόχους;;;;;

    Ο δικός μου είναι τα 68-69 κιλά πάντως.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    63 κιλά λέω αν και υπολόγιζα για λιογότερα μέχρι τότε αλλά είναι και το καλοκαιράκι στη μέση οπότε 63 μέχρι 15 Σεπτεμβρίου

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΘΑ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΟΣΑ ΘΕΛΩ . ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΧΟ . ΦΙΛΙΑ.
    ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΣΑΝ ΑΛΛΗ ΑΠΑΣΤΡΑΠΟΥΣΑ .......ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΔΕΝ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ .

  4. #4
    Εγω δεν καταλαβα!Για εκδρομη προκειται;;Πειτε λεπτομερειες ντε!!Φυσικα και ειμαι μεσα!!

    Στοχος;;Χμ...70!Αν ειμαστε λιγοτερα μπορουμε να ερθουμε;;χιχιχι

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athina
    Posts
    27
    Εγώ δεν είμαι καιρό μαζί σας, αλλά μου αρέσει η ιδέα, μόνο που με τα παιδιά δεν ξέρω πως μπορώ να έρθω.....θα προσπαθήσω πολύ.... Είμαι 90 και βάζω στόχο τα 84.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Πολύ καλή η ιδέα σας παιδιά! Αλλά αυτό το "δε θα έχουμε δικαίωμα συμμετοχής για τιμωρία" δεν είναι λιγάκι αγχωτικό;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Originally posted by marou_laki
    Εγω δεν καταλαβα!Για εκδρομη προκειται;;Πειτε λεπτομερειες ντε!!Φυσικα και ειμαι μεσα!!

    Στοχος;;Χμ...70!Αν ειμαστε λιγοτερα μπορουμε να ερθουμε;;χιχιχι
    Αν είμαστε λιγότερα, όχι μόνο μπορούμε να έρθουμε... αλλά επιβάλεται να φάμε διπλή μερίδα μεζεδάκια και να πιούμε διπλά τσίπουρα στην παραλία του Βόλου !!!
    χα χα χα χα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Originally posted by smoke08
    Πολύ καλή η ιδέα σας παιδιά! Αλλά αυτό το "δε θα έχουμε δικαίωμα συμμετοχής για τιμωρία" δεν είναι λιγάκι αγχωτικό;
    Αυτό, δεν το είπαμε στα σοβαρά. Για πλάκα το βάλαμε για να γελάσουμε λίγο. Ποιός θα μας ζυγίσει άλλωστε;;;;;

    Αλλά δεν είναι κι άσχημη ιδέα, να βάλει η κάθε μία / ο κάθε ένας απο εμάς ένα "στοίχημα" με τον εαυτό του. Είναι ωραίο να έχουμε κίνητρα στη ζωή.
    Χαλαρά όμως και χωρίς άγχος, γιατί αν μας πιάσει άγχος, θα πάρουμε κιλά αντί να χάσουμε.

    Και ΔΕΝ θέλουμε να πάρουμε κιλά.... στο Βόλο έχει φοβερά τσιπουράδικα... έτσι κι αλλιώς θα γυρίσουμε με πρόσθετα κιλά απο τα τσίπουρα!!!!!
    χα χα χα χα χα

  9. #9
    Mιλαμε για ημερησια συναντηση;Καταλαβα καλα;Εγω αν και ειμαι Ρεθυμνο και εχω και το πανεπιστημιο,θα προσπαθησω!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Η δική μου σκέψη ήταν για διήμερο. Δηλαδή Σάββατο και Κυριακή. Να βρούμε και κάποιο φτηνό ξενοδοχείο και να διανυκτερεύσουμε (για να μη χάσουμε τα τσιπουράδικα το Σαββατόβραδο και την πάστα φούρνου στην παραλία το πρωί της Κυριακής).

    Αλλά και μονοήμερο απο Αθήνα μπορεί να γίνει νομίζω. Δεν ξέρω αν μπορούν οι πιό Βόρειοι να κατέβουν στο Βόλο για μονοήμερο.

  11. #11
    Αν ειναι 2ημερο ειναι ακομα καλυτερα.Σαν εκδρομουλα.Θα μου ειναι πιο ευκολο 2ημερο!Βλεποντας και κανοντας!!

    Παντως σκεφτειτε!Τελεια θα ειναι!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    αν ηταν ευκολο να το καναμε προς τελη σεπτεμβριου γιατι θα εχω εξεταστικη......αν δεν γινεται θα χρειαστει να προσπαθησω πολυ και θα το ηθελα να ερθω!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Bασικά,λίγο δύσκολο μου φαίνεται να μαζευτούμε εκεί!Αν υπάρξει χρόνος ή συνδυαστεί με τη δουλειά, ενδέχεται να τα καταφέρω.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Καλημερα κοπελιες!!
    Λοιπον η ιδεα φανταστικη ε?!
    Ο Βολος πολυ καλη επιλογη και μιλαμε για 2ημερο ετσι ωστε να προλαβουμε να κανουμε και ενα μουχαμπετι!!
    Μια ημερα ειναι τσα .....και αντε γεια!!
    Ομως αυτο δεν σημαινει οτι και αυτη /αυτος που θα ερθει μονοημερο θα τον διωξουμε!!
    Οχι βεβαια!!
    Για να μην σας πω οτι εγω σκεφτομαι απο παρασκευη βραδακι να κατεβω ετσι για να εγκλιματιστω καλυτερα .....!!!!!
    Και τελικα η ιδεα της Μαρως για τελη σεπτεβριου ειναι παρα πολυ καλη!!
    29/30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ!!ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ!??

    Οσο γιατα κιλα θεωρηστε οτι ειναι ενα κινητρο παραπανω για να χασουμε κιλα και να βρεθουμε στο ΒΟΛΟ για να τα ΞΑΝΑΒΑΛΟΥΜΕ!!!
    Λοιπον ο δικος μου στοχος για τους επομενους 2 μηνες μεχρι τελη σεπτεμβριου ειναι να φτασω στα 125 κιλα!!Δηλ 13 κιλα απωλεια!!

    Αντε φιλες μουουου!!!!Μετην δυναμη του φεγγαριου!!!!
    Καλα να ειμαστε πρωτα ο θεος ,29/30 σεπτεμβριου θα ιδωθουμε, θα γνωριστουμε και θα ειμαστε η καλυτερη παρεα που εχει βρεθει ποτε!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!

  15. #15
    Mια χαρα μου φαινεται εμενα,εκτος και αν προκυψουν εκλογες γιατι ακουσα για 30 Σεπτεμβρη...οποτε βλεπουμε!!

    Εγ παντως το λεω!!Ειμαι μεσα!!!

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •