ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303

    ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

    Μια και αυτη η περιοδος ειναι περιοδος αδειων και ολο και καπου θα παμε,ισως θα βοηθουσε να προτεινουμε μερη που εχουμε παει μπας και ξεκουνηθουμε μια ωρα αρχιτερα!!!!!!!
    Περιμενω προτασεις,μπας και αποφασισω........!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    162
    Έτσι ξερά; :P

    Πες μας τι θες, βουνό, θάλασσα, να τα συνδυάζει και τα δύο; Καλοκαιρινές, χειμωνιάτικες διακοπές; (Πήρα φόρα).

    Λοιπόν, τα 3 μέρη που έχω πάει μέχρι στιγμής και θα είναι για πάντα στην καρδιά μου είναι:
    1) Μήλος. Παραλίες για όλα τα γούστα: Σαρακήνικο για βουτιές και τέλειες φτέρνες, Χιβαδόλιμνη για πιο ήρεμες καταστάσεις -προτείνεται για μαμάδες- και ταβλάκι στο beach bar, Θειορυχεία για πραγματική ηρεμία -αν και είναι λίγο δύσκολο στην πρόσβαση-, Πλάκα για βολτίτσες και το πιο εκπληκτικό ηλιοβασίλεμα και φαγητό στον Σάββα!

    2) Μέτσοβο. ʼπειρο πράσινο, χιλιάδες πάρκα, φοβερά ψητά και μην ξεχάσετε να πάτε στο Αρχοντικό του Τοσίτσα.

    3) Κρήτη γενικά κι αόριστα. Μένω εδώ και μου αρέσουν όλα!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    5
    κερκυρα το πιο πρασινο νησι με ωραιες καθαρες παραλιες για ολα τα γουστα .περισοτερες πληροφοριες εδω ειμαι ακομα μπορω να βοηθησω στο να βρειτε οικονομικα αλλα καθαρα δωματια παντα στην διαθεση σας απλα φωναξτε τρελλοκερκυραια και θα εμφανιστω σαν τζινι
    πλακα εκανα γιατι απλα δεν χωραω σε ενα λυχναρι με τιποτα
    φιλια σε ολους οτι θελετε εδω ειμαι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    noucaki ή γλυκακι που σε λεει και η dexa μας,ηταν μια ωρα δυσκολη οταν εγραφα το θεμα και εχεις δικιο δεν ημουν σαφης...Λοιπον εγω ψαχνω για οικογενειακες διακοπες και βεβαια σε συνδυασμο με θαλασσα.Σκεφτομαστε για Κερκυρα ή Χαλκιδική,αλλά δεν εχουμε αποφασισει ακόμη.Κολλάμε για την Κερκυρα γιατι εχουμε ξαναπάει και οσο για την Κρητη δεν θα αντεξω τοση ωρα στο καραβι να κυνηγαω τα παιδια.
    Συμφωνω για το Μετσοβο ,ειναι υπεροχο ,αλλα το προτιμω για χειμωνα!!!
    Οσο για σολο διακοπες ,χωρις παιδια,εχουμε συγκεκριμενο αγαπημενο προορισμό........παμε καθε χρονο στη Μυκονο με τον καλο μου και γεμιζουμε μπαταριες!!!!Φετος θα παμε στις 3/8 για ενα τετραημερο.
    Τρελοκερκυραιαααααααααααα !!!!!!!!!Βγηκες καλε απο το λυχναρι;;;;;;Σε φώναξα!!χα!χα!χα!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    5
    γλυκια μου σοφη συγμωμη που αργησα να βγω αλλα δεν χωρουσα να δω τωρα πως θα ξαναμπω μολις τωρα εφαγα και ενα εκμεκ κανταιφι αστα να πανε .
    το χειροτερο ειναι οτι απεναντι απο το μαγαζι μου και λιγο πιο διπλα ειναι 2 ζαχαροπλαστεια.
    φιλακια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    162
    ʼμα πάρεις το γρήγορο ΣΟΦΗ, θα είσαι στα Χανιά σε 6 ώρες και στο Ρέθυμνο σε 5. Για Ηράκλειο δε σου λέω γιατί οι Χανιώτες τους μισούν κι εγώ σέβομαι τον τόπο που μου δίνει ψωμί. :P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    Κι αν ειναι να ρθω στα Χανια ,για σενα θα ρθω παλι,
    να σε γνωρισω απο κοντα ,να'ναι η χαρα μεγαλη!!!!!!!!!!!!!χα!χα!(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ,ΑΡΚΕΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ).ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΝΙΩΤΙΣΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    γεία σας!
    λοιπόν κι εγώ με την σειρά μου προτείνω.
    1. Κύπρος -Πάφος (αν δεν παινεψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει και εκτός αυτού είναι απλά πανέμορφη)
    2. Θάσος μικρό νησάκι παρθένες παραλίες και όχι πολλή βαβούρα. ρομαντζάδες κτλ κτλ και καλό ψαράκι χταποδάκι στα κάρβουνα
    3. καστελόριζο η πλήρης απομόνωση αλλά έχει πολλές μυσικές γωνιές να ανακαλύψει κανείς και είναι και κοντά η ωραία ρόδος.
    4. άνδρος για ατελίωτο ποδαρόδρομο και ουζακι και φαγητό

    αυτά προς το παρόν
    καλές τσάρκες
    φιλιά

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •