Ρε παιδια στο site της ανορεξιας εχουμε ξεφυγει τελειως?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    Ρε παιδια στο site της ανορεξιας εχουμε ξεφυγει τελειως?

    Δε μπορουμε να κανουμε κατι?Τρομαξα και ολο αυτο κατι μου θυμιζει...Αλλά νομιζω δε βοηθαμε κανεναν ετσι οπως εξελισσεται εκει μεσα η κουβεντα...Σε λιγο θα λιποθυμαν σαν τα κοτοπουλα και θα αλληλοσυγχαιρονται!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    Ω!ΝΑΙ!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΜΥΡΤΟΥΛΑ!!!!!!!!
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ "ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ" ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΣΥΓΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Ασφαλώς και δεν είναι φαρσοκωμωδία!

    Βεβαίως και πρέπει να είναι ο καθένας προσεκτικός στο τι πρέπει ν ' απαντά σε τέτοια άτομα.

    Η παθολογία της συγκεκριμένης κατάστασης είναι τόσο επικίνδυνη που δε χωρά πειραματισμούς και αστεϊσμούς από εμάς, τους μη ειδικούς.

    Η συλλογιστική αυτών των ανθρώπων, τους υπαγορεύει να πράξουν έτσι και αυτό δεν είναι κάτι που απλά ξεριζώνεται από μέσα τους με μαγικό τρόπο.Θέλει καιρό θεραπείας.

    Φιλικά.

    ΥΓ:Μ' αρέσει που στο θέμα ΒΟΥΛΙΜΙΑ γράφουμε για το τι γίνεται στο θέμα ΑΝΟΡΕΞΙΑ! ( Τα δύο αντίπαλα στρατόπεδα; ) :) :) :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Βασικά, η γραμμή που μας χωρίζει είναι πολύ λεπτή... Πολλά βουλιμικά άτομα έχουν περάσει πρώτα από το στάδιο της ανορεξίας ή έχουν ίδιο σκεπτικό με τα ανορεξικά άτομα. Δε μου φαίνονται και τόσο φαρσκωμωδία αυτά που λένε. Αν διαβάσετε παλιότερα δικά μας post θα δείτε ακόμα πιο παράλογα πράγματα που έχουμε κατά καιρούς γράψει. Επομένως, δεν είμαστε δύο αντίπαλα στρατόπεδα. Στο ίδιο ζουμί βράζουμε...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    "ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ" ΕΝΝΟΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΣΥΖΗΤΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΡΩΝΕ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ Κ.Τ.Λ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΑΝΟΡΕΞΙΑ!!!!!!ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.........ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΙΜΙΑΣ ΕΝΑΣ ΒΟΥΛΙΜΙΚΟΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΒΟΥΛΙΜΙΚΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΚ;;;;;ΜΠΗΚΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ,ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΣΟ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΝΕΟΦΕΡΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.......
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ, ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ............
    ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΡΕΞΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ!!!!!ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ;;;;;;ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ.......

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Δεν επιτέθηκε κανείς σε εσένα Σόφη, ένα αστείο σχολιάκι κάναμε, σαν διαπίστωση. Είμαι σίγουρη ότι ο Κλεάνθης χαριτολογώντας μίλησε για δύο στρατόπεδα και εγώ σχολίασα ότι και τα βουλιμικά άτομα πάνω κάτω το ίδιο κάνουν.

    Έχεις δίκιο ότι κάποια στιγμή καταντάει κουραστικό να προσπαθείς να καθοδηγήσεις κάποιον με αυτό το πρόβλημα και να του πεις ότι πρέπει και να φάει καποια στιγμή... Ίσως κάποιες φορές, όπως λες, να θέλεις να τον αφήσεις μόνο του να συγχαίρει τον εαυτό του για το κατόρθωμά του. Αλλά φαντάζεσαι να ήμασταν κι εμείς μόνοι στο δικό μας λούκι; Η μόνη διαφορά είναι ότι εμείς καταλαβαίνουμε το πρόβλημα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι και τα κορίτσια με ανορεξία δε χρειάζονται βοήθεια...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    19
    Πάντος προσωπικά... έναν μήνα "ανορεξίας" πραγματικά τον χρειάζομαι ! (ελά ελάααααα πλάκα κάνω φυσικά!)

    Δεν έχω διαβάσει ακόμη τίποτε περί ανορεξίας που λέτε... τρέχω.. και τα λέμε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Σόφη αρπάζεσαι πολύ εύκολα. :) :) :) Δεν επιτέθηκα σε σένα.Σχολίασα κάπως καυστικά την αρρωστημένη κατάσταση που υπάρχει και στις δύο περιπτώσεις ( που ουσιαστικά είναι κάπως ίδιες ).Προφανώς επειδή εσύ είσαι σε άλλο "στρατόπεδο" :) δεν κατάλαβες το σχόλιο.:)


    ΥΓ:Γιατί δε δοκιμάζεις να γράψεις με πεζά γράμματα;Δε σε διευκολύνει;Είναι πιο ευανάγνωστα και ξεκούραστα. :)



    Συμπλήρωση:Το να δίνει κανείς συμβουλές από εδώ, είναι κάπως πρόχειρο και επιπόλαιο αλλά ενδεχομένως βοηθητικό, για κάποιους.Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ νιώθω μπαγλαμάς να λέω στους άλλους τι πρέπει να κάνουν, λες και είμαι κανας γιατρός. :) :)

    Μόνο από την εμπειρία μου μπορώ να μιλήσω.

  9. #9
    Αν μιλουσαμε και εμεις για τις καλυτερες και αποτελεσματικοτερες μεθοδους να αποβαλουμε οτι φαγαμε και αντιμετωπιζαμε την ολη κατασταση σαν κατι καλο,τοτε θα μπορουσαμε να συγκρινουμε τα 2 site. Aλλά δεν ειναι εκει το θεμα... Με ανησυχει μηπως τους κανει κακο ολο αυτο τελικα, μηπως τις ενθαρρυνει το γεγονος οτι δεν ειναι μονες, μηπως δυσχεραινει και απομακρυνει στην τελικη την πιθανοτητα να αντιληφθουν το προβλημα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    [quote]Originally posted by Kleanthis
    Σόφη αρπάζεσαι πολύ εύκολα. :) :) :) Δεν επιτέθηκα σε σένα.Σχολίασα κάπως καυστικά την αρρωστημένη κατάσταση που υπάρχει και στις δύο περιπτώσεις ( που ουσιαστικά είναι κάπως ίδιες ).Προφανώς επειδή εσύ είσαι σε άλλο "στρατόπεδο" :) δεν κατάλαβες το σχόλιο.:)
    ΚΛΕΑΝΘΗ ΔΕΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ.........ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΕΙΣ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ"ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ"ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΜΕΝΟΙ ΣΕ 2 "ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ"

    ΥΓ:Γιατί δε δοκιμάζεις να γράψεις με πεζά γράμματα;Δε σε διευκολύνει;Είναι πιο ευανάγνωστα και ξεκούραστα.
    ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE (ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ)ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ GREEKENGLISH ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΗΜΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΙ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ....




    Συμπλήρωση:Το να δίνει κανείς συμβουλές από εδώ, είναι κάπως πρόχειρο και επιπόλαιο αλλά ενδεχομένως βοηθητικό, για κάποιους.Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ νιώθω μπαγλαμάς να λέω στους άλλους τι πρέπει να κάνουν, λες και είμαι κανας γιατρός.

    ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΛΕΑΝΘΗ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ..........ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Ή ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ Ή ΞΕΡΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ 'Η ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Originally posted by Myrto
    Με ανησυχει μηπως τους κανει κακο ολο αυτο τελικα, μηπως τις ενθαρρυνει το γεγονος οτι δεν ειναι μονες, μηπως δυσχεραινει και απομακρυνει στην τελικη την πιθανοτητα να αντιληφθουν το προβλημα...
    Δυστυχώς (ή ευτυχώς) ο κάθε άνθρωπος θα πάει παρακάτω, όταν είναι έτοιμος να πάει παρακάτω.

    Αν ρίξουμε μια ματιά στα του εαυτού μας, θα ανασύρουμε απ τη μνήμη μας πάμπολες φορές όπου προσπαθήσαμε να κόψουμε το τσιγάρο, να χάσουμε βάρος κτλ. Μία μονο φορά όμως τα καταφέραμε. Ηταν η φορά που είμασταν συναισθηματικά έτοιμοι. Οι περισσότερες άλλες προσπάθειες κατέληξαν σε αποτυχία, λίγες μόνο μέρες ή εβδομάδες μετά την έναρξη της προσπάθειας.Πριν και κατά τη διάρκεια αυτών των προσπαθειών, καμία συμβουλευτική, ειδικών, φίλων και συγγενών δεν πέτυχε να μας κάνει να δούμε τον κόσμο με διαφορετικό ζευγάρι γυαλιών.

    Ένας άνθρωπος, αν δε μπορεί ο ίδιος να αναγνωρίσει, συναισθηματικά και όχι εγκεφαλικά τι κακό κάνει στον εαυτό σου, δε θα μπορέσει να προχωρήσει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    εγω παλι νομιζω οτι οταν εμβαθυνουμε στην συζητηση, οπως κι αν αυτη εχει ξεκινησει, φαινεται ολη η αληθεια πισω απο το θεμα κι ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του και παιρνει τις αποφασεις του....
    σας θυμιζω τις περηφανες δηλωσεις με τις οποιες ξεκινησε το θεμα της ανορεξιας το οποιο συζητατε και πως στην συνεχεια στην κουβεντα με ολους μας φανηκαν ολες οι πλευρες της δυσκολης αυτης καταστασης...

    κι αν μετα απο μια πραγματικα πολυπλευρη παρουσιαση του προβληματος αυτου, καποιος αποφασισει να ειναι με το προβλημα αντι με την λυση, με γεια του με χαρα του...

    αυτο που δεν θα θελα με τπτ ειναι να δινονται συμβουλες αυτοκτονιας εδω μεσα...
    δλδ πρακτικες του καθενα και της καθεμιας για τον τροπο που αποφασισε να βλαψει τον εαυτο του...δεν χρειαζονται λεπτομερεις περιγραφες γιαυτα τα θεματα οταν βλεπουμε οτι καποιος εχει ερθει με σκοπο να μαθει αυτες κι οχι να μοιραστει αυτο που τον απασχολει...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Εδω μεσα θεωρω και εαν κατι λεω λαθος να με διορθωσεται σας παρακαλω,ολοι ανεξαρτητου διατροφικου προβληματος ξεκινησαμε να μιλαμε ο καθεναςγια τον ευατο του ,για να ζητησει βοηθεια και συμπαρασταση.
    Στην συνεχεια ανακαλυψαμε οτι ειναι πολλα παρα πανω αυτη η σελιδα για ολους μας.
    Ειναι η βοηθεια ,η συμπαρασταση ,η παρηγορια ,η εμπιστοσυνη,η φιλια πολλες φορες,η ανακουφιση οτι δεν ειμαστε μονοι σε αυτον τον κοσμο...!!!!!

    ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ,ΜΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΛΙΜΙΑ Η ΑΝΟΡΕΞΙΑ Η ΤΗΝ ΥΠΕΡΦΑΓΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΣ ΛΥΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕς ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΥΠΟΥ ''ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΡΕΞΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...'' Η ''ΚΑΝΕΤΑΙ ΕΜΕΤΟ ΚΑΝΕΤΑΙ ΣΩΜΑ'' Η ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙς ΑΝΟΡΕΞΙΚΟς Η ΒΟΥΛΙΜΙΚΟς.

    Το να εχει επιλεξει καποιος για τους δικους του λογους να ειναι κατι απο αυτα ενω γνωριζει συνηδητα τι κανει στην τελικη ειναι δικο του θεμα ,και δεν θα το κανουμε κανεις μας δικο του προβλημα.
    Το να του επιτρεπουμε να το κανει ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΜΑΣ .
    Να μην ξεχναμε οτι δυστηχως η ευτυχως εδω μεσα παρακολουθουν και ανηλικα και παιδια και εχουν κατα καιρους ζητησει συμβουλες και λυσεις.
    Πρεπει να εχουμε το νο μας σε αυτα και να προσεχουμε πολυ καλα τη λεμε και τη συμβουλευουμε οσο αφορα το χασιμο κιλων.
    Δεν εχω την παραμικρη προθεση ,διαθεση οπως θελεται πειτε το να παρω καποιο απο αυτα '' στο λαιμο μου''και θεωρω οτι δεν πρεπει και να το επιτρεψουμε σε κανεναν εδω μεσα να το κανει ειτε ηθελημενα ειτε αθελα του.
    Η αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια εχουν γινει δημοσιευσεις τετοιου τυπου ,και ολοι η οι περισοτεροι με καλη διαθεση θελησαμε να δειξουμε κατανοηση και ειχαμε ολοι την καλη διαθεση να βοηθησουμε.Δεν θελησαν να το καταλαβουν και συνεχιζουν την ιδια ιστορια και μαλιστα το επιπεδο εχει αναβαθμιστει.Καταληξαμε να μην ειναι προβλημα η παχυσαρκια αλλα η βλακεια.
    Δεν νομιζεται οτι φτανει η ''κακοποιηση '' αυτη που συμβαινει και που αφορα ολους μας και τον καθενα ξεχωριστα?
    Πλεον το πραγμα εχει ξεφυγει απο την λογικη αλλα και απο την σφαιρα της φαντασιας.
    Και θεωρω καιτο δηλωνω υπευθυνα οτι εχει γινει τρομερα προκλητικο ,και μας κοροιδευουν καταμουτρα.
    Δεν τιθεται θεμα βοηθειας γιατι κανενας δεν θελει βοηθεια που σχιτιζονται με αυτες τις δημοσιευσεις.
    Θελουν συνχαρητηρια και εγω αρνουμαι να τα δωσω.
    Τελος δεν επιτρεπω σε κανεναν να υποτιμαει την νοημοσυνη μου.

    Νομιζω οτι εχουμε ενα πολυ σοβαρο θεμα και πρεπει να βρεθει λυση πριν συμβει κατι πολυ σοβαρο ......και βρεθουμε υπολογοι πρωτα στους ιδιους μας τους ευατους χωρις καμια δικαιολογια.

    ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Originally posted by ΣΟΦΗ
    [ΚΛΕΑΝΘΗ ΔΕΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ.........ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΕΙΣ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ"ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ"ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΜΕΝΟΙ ΣΕ 2 "ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ"

    ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE (ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ)ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ GREEKENGLISH ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΗΜΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΙ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ....
    Εννούσα στρατόπεδα που έχουν να κάνουν με τα προβλήματα διατροφής, όχι ομάδες ανθρώπων ή κλίκες.Δεν υπάρχει λόγος να θίγεσαι.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •