Kαλως ηρθες Νικο!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047

    Kαλως ηρθες Νικο!!!

    Καλως ηρθες Νικο στην παρεα μας!!!
    Σου ανοιγω το δικο σου θεματακι για να μας πεις καποια πραγματα περισσοτερα για σενα ,ετσι για να γνωριστουμε καλυτερα.
    Η ειδικοτητα σου θα φανει χρισιμη εδω μεσα σε πολλα παιδια ,αλλα ελπιζω και εμεις με την σειρα μας να σε βοηθησουμε μια και οπως αναφερεις εισαι παχυσαρκος και εσυ οπως οι περισσοτεροι εδω.

    Περιμενουμε νεα σου.
    ΦΙΛΙΑ!!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4
    Σε ευχαριστω για τα καλωσορισματα dexa μου και ανταποδιδω τα αναλογα.. Δεν εχω μπει στο forum σας με την ιδιοτητα του διαιτολογου αλλα περισσοτερο με την ιδιότητα ενος ανθρωπου που μπορει να καταλαβει εκ των εσω και των εξω τις πιεσεις που ασκουνται σε ανθρωπους που το βαρος τους αποτελει προβλημα.
    Παρεπιπτοντως δεν εχω κανενα προβλημα με τις λεξεις αλλα υπαρχει διαχωρισμος αναμεσα στους παχυσαρκους και τουσ υπερβαρους..καθαρα αριθμητικη διαφορα..ιδια ψυχοβαση.. Επειδη εχω δει ομως πολλες ανακριβειες σε μηνυματα καλο θα ειναι να δουμε λιγο το Δεικτη Μαζα Σωματος για να ορισουμε λιγο και το ιδανικο βαρος.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΙΔΑΝΙΚΟ ΒΑΡΟΣ !!!!! Υπαρχει ευρος βαρους... Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και ακομα το συγκεκριμενο ευρος ειναι αμφισβητισιμο..Τελος παντων, μην πιασω τα διαιτολογιστικα..
    Φιλια πολλα και σε ευχαριστω και παλι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Και εφοσον εκανς την αρχη καλα ειναι καποια θεματακια πχ οπως το ιδανικο βαρος να μας το εξηγησεις.
    Τελικα το ιδανικο βαρος ειναι αυτο που ελεγαν καποτε ποσο υψος ?10 κιλα κατω απο το υψος ειναι το ιδανικο!!

    Μια και εισαι εδω και εχεις την ιδιοτητα που καλος την εχεις,και μια εχουμε ξεκαθαρισει οτι δεν εισαι εδω προς ανευρεση πελατων,τοτε καλο ειναι να εκμεταλευτουμε τις γνωσεις σου και να μαθουμε σωστα καποια πραγματα μια και μας αφορουν αμμεσα!!!
    Εαν εχεις την καλοσυνη πες μας ηλικια,κιλα υψος ετσι για να σε φανταστουμε λιγο.

    ΦΙΛΙΑ!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    125
    Νίκο καλώς ήρθες! Πολύ καλά έκανες και ήρθες στο forum, υπάρχουν πολλοί διαιτολόγοι που ούτε καν μπαίνουν στον κόπο να καταλάβουν λίγα πράγματα παραπάνω για τους υπέρβαρους.
    Πόσα κιλά θέλεις να χάσεις?

    Φιλιά και καλημέρα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •