O,TI NANAI!! - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 166 to 180 of 188

Thread: O,TI NANAI!!

  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    Εβελυν καλως ορισες ! δεν μου λες σου περασε η μεσηκαι βαλθηκες να σπασεις ρεκορ καθριοτητας .............προσεχε ! το οτι σηκωθηκες δεν σημαινει οτι δεν θελει ακομα προσοχη!!! Σιγα σιγα ολα θα γινουν!
    Εστειλε μηνυμα και το Λινακι .............για το ΣΟΦΑΚΙ δεν ανησυχω ...............εχει βαλει πλωρη για το στοχο του Οκτωβριου! εμαθε οτι και η media strom εχει προσφορες ...........οποτε...........μας βλεπωνα μας περναει στη στροφη !
    φιλακια σοφακι ........μ΄αρεσει να σεπειραζω και ειδικα με το στοχο που εβαλες!!!!!
    εβελυν μην αγχωνεσαι οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε ...............και το κυριοτερο ..................μεσα στην ημερα παντα να βρισκεις χρονο για τον εαυτο σου .............δεν εννοω να γραφει απαριτητα εδω ............αλλα χρονο για την εβελυν..............γιατι δηλ. για ολους τους αλλους πρεπει να εχουμε , ακομα και για τα παιδια μας και οχι για τον εαυτο μας?
    αν εμεις ειμαστε καλα................ειναι ολοι καλα!!!!!!!!!!!! ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΟ!

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    btw προσέξατε το καινούργιο LooK της αρχικής σελίδας??? Καλέ ανανεωθήκαμε!!!!

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Originally posted by elpida
    btw προσέξατε το καινούργιο LooK της αρχικής σελίδας??? Καλέ ανανεωθήκαμε!!!!
    Θα εκτιμούσα πάρα πολύ ένα feedback, με τα καλά, με τα στραβά, με τις ελλείψεις κτλ./

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Ωραιο ειναι το καινουριο look.. Αυτο που μοιαζει σαν τριφυλλι δε μου πολυαρεσει..Ειναι σαν διαφημιση ιρλανδικων αερογραμμων

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Ναι εχουμε κανει τα πανω πανω και η ουσια μενει η ιδια!!!!
    Το chat nido,to CHAT!!!!
    Διορθωστε το επιτελους!!!
    Εχουμε χασει την επικοινωνια μας !!!
    Τι καλα ειμασταν πιο παλια.Καθε μερα μιλουσαμε ολοι απο το πρωι μεχρι το βραδι εβρισκες κοσμο μεσα στο chat ,τωρα τιποτα!!!
    Η κωδικοποιηση χαλια!!!Αλλος τα βλεπει ρωσικα,αλλος κινεζικα μονο ελληνικα δεν γινονται!!!
    Θελουμε το chat πισω!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Μαριναααααα
    μπες στο τσατ

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    heloooo άδειο το chat.... και χάρηκα

  8. #173
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    kammene,υπερμαχε των σουβλακιων, νομιζω πως σε ταραξα αθελα μου. Να με συγχωρεις. Και που θελω δεν προκειται να γινει, ασε που σε λιγους μηνες που θα "τα χασω" δεν μπορω να φανταστω να το γιορταζω καπου αλλου.

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    ΧΕΧΕΧΕΧ Αντε χαστα και παμε σε καμια μπουτικ σουβλακιων

  10. #175
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Και θα δοκιμασω ολα τα ..."μοντελακια" της μπουτικ.

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Σε καμια μπουτικ δεν θα πατε !!!
    Απαγορευεται!!!
    Εχεται επισημη προσκληση να ερθετε κατευθειαν στην παραγωγη !!!
    Θα επισκεφτειται εμενα που εχω κρεωπολειο και χοιροστασιο ,και κανω και μαγειρευω οτιδηποτε εχει σχεχη με το κρεατακι και θα ειμαστε ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ!!
    ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ!!!
    ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩ!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!

  12. #177
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Πλακα μου κανεις. Αν ζεις μες στον πειρασμο πως να μην αμαρτησεις; Οχι οτι μ'ενδιφερει αλλα φτιαχνεις κ απο εκεινα τα ρολα τυπου εξοχικο;

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Απ'ολα χριστινα εχει ο μπαξες!!!
    Οτι μπορεις να φανταστεις σε ρολο!!
    Οτι μπορεις να φανταστεις σε σνιτσελ η σουβλακι η μπιφτεκι ,εξοχικα ,σταμνατα,στιφαδα,με διαφορες σως ,μανιταρια,κτλ!!
    Εαν χρειαστειται ιδεες για τραπεζωμα να μου πειτε!!
    Νομιζω οτι καποια στιγμη θα σας δωσω την συνταγη του ρολου λαχανικων!!
    Μεγαλη μου επιτυχια!!!Και προπαντων διαιτης!!!Οσο μπορει να γινει ενα ρολο ,αλλα σιγουρα αρκετα απαχο!!
    Εσεις μονο παρτε το αποφαση και εδω ειμαι εγω!!!
    Οχι να το πενευτω αλλα........!!!!
    Κανω και καταπληκτικες σαλατες!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!!!

  14. #179
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Και εγω λατρευω την μαγειρικη απο παιδακι. Εφτιαχνα φαγητα κ δεν πιστευαν οτι τα εκανε παιδακι του δημοτικου. Ακομα κ οταν δουλευω με ξεκουραζει να βαλω 1 ποτηρι κρασακι, μουσικουλα και να δημιουργισω...Παντα με κρεας, τελευταια ομως εχω παθει ψυχωση με τα θαλασσινα και τα ψαρικα. Καπου καπου μετανιωνω που δεν το σπουδασα, το ξερω πως ειναι δυσκολη δουλεια αλλα και ποια δεν ειναι; Τουλαχιστον ας μας ευχαριστει.
    Θα χρειατω τις γνωσεις σου σιγουρα γιατι οταν χειμωνιαζει ολο και μαζευομαστε μεσα. Και αν καταφερω νανεβω προς τα πανω θελω πολυ να επισκεφθω το βασιλειο σου.

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΜΕΤΑ ΧΑΡΑΣ!!!!
    ΦΙΛΙΑ!!!

Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •