O,TI NANAI!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 188

Thread: O,TI NANAI!!

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599

    O,TI NANAI!!

    λέω να ξεκινησουμε ενα θρεντ επικοινωνιας εκτος θεματος, για να μη κανουμε ολα τα θεματα ανω- κατω ολη την ωρα και μας βαζει ο αντμιν να σφουγγαριζουμε μετα..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥΙΤ ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!
    ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΩ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΓΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ,ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!
    ΥΓ.ΣΟΥΙΤ ΕΔΩ ΔΛΔ ΘΑ "ΘΑΒΟΥΜΑΙ "ΤΟΝ ΚΑΜΜΕΝΟ!!!!!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    ΕΔΩ, ΕΔΩ!
    λεγε τωρα που λειπει και δεν μπορει να αντιδρασει!

    ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

    ταιριαζεις στα γουστα με τον Κλεανθη επ αυτου, Σοφη...
    εμενα το φθινοπωρο μαρεσει χωρις τις βροχες του...
    δλδ οσο εχει καλοκαιρια και ειναι τελεια στις αδειες παραλιες, με φυσιολογικη και οχι φριχτη ζεστη...
    η βροχη με ψυχοπλακωνει και ειδικα εδω πανω που εχουμε τοσο πολλη...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΕΑΝΘΗ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ.........
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΨΑΛΙΣΜΕΝΟ(ΜʼΡΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!)ΤΙ ΝΑ ΠΩ???????ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.......ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ,ΤΑ ΦΤΥΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΓΡΙΑ!!!!!!!ΔΛΔ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ????ΤΣ!ΤΣ!ΤΣ!ΝΙΑΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Ποιος ειναι ο καμμενος κοριτσακια;Ελειπα ενα μηνα και εχασα επεισοδια νομιζω!

    Καλο μηνα κοριτσαρες!Καλη κατηφορα στα κιλακια μας!!


  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Καλα ρε τσουπρες...Δε ντρεπεστε λιγακι? Να σας ακουσει και κανενας να σχηματισει ασχημη εικονα.. Μην τους ακους μαρουλακι...Με συκοφαντουν...Οσο για τα 5 χρονια που θα φτασω την ηλικια της Σοφης.....ουδεν σχολιον...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    τσα

  8. #8
    Originally posted by kammenos
    Καλα ρε τσουπρες...Δε ντρεπεστε λιγακι? Να σας ακουσει και κανενας να σχηματισει ασχημη εικονα.. Μην τους ακους μαρουλακι...Με συκοφαντουν...Οσο για τα 5 χρονια που θα φτασω την ηλικια της Σοφης.....ουδεν σχολιον...
    Ωραια λοιπον,για να μην σχηματιζω λαθος αποψη,αυτοσυστησου ρε αρχοντα :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    μη μας ακους, μαρουλακι
    το καψαλισμενο ειναι εξαιρετικο παιδι

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Γεια σου Μαρουλακι.. Με λενε Νικο κι ειμαι ενταξει..χαχαχαχα Οπως προανεφερε η γλυκια μου σουιτ (πλεονασμος αυτο το γλυκια μου λογω νικ?) ειμαι ενα εξαιρετικο παιδι..Κατοικοεδρευω στας Αθηνας και παλευω κι εγω οπως πολυ κοσμος με το βαρος μου και τους γυρο μου.. Τωρα για να σου πω την ιστορια μου την καψαλισμενη (λες να αλλαξω το καμμενος σε καψαλισμενος τελικα? ωραιο ακουγεται!!!) θελουμε καποιες ωριτσες και σιγουρα οχι σε ενα θρεντ.. Εσυ? Εχεις κατι πιο συμπυκνωμενο που το ονομαζεις ιστορια σου?

  11. #11
    Καλως ηρθες Νικολακη!

    Εγω τι να πω....αθλητρια στερημενης φαγητου ημουν,στα ορια της ανορεξιας μεχρι που ενα ατυχημα μου αλλαξε τη ζωη...τα σταματησα ολα και πηρα ουτε λιγο ουτε πολυ σε χρονο dt 30 μαζεμενα κιλακια!Περασα και μια φαση βουλιμιας ομως τωρα θεωρω πως ειμαι καλα,καθαρη αν μπορω να πω χεχε!Παλευω να χασω και τα τελευταια μου κιλακια και ολα καλα!

    Εισαι σε φαση διατροφης;Κανεις κατι;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    απιθανο επεισοδιο "7 θανασιμες πεθερες", στο μεγκα, τωρα!
    ΠΟΛΥ γελιο..(κρητικια πεθερα με ελενη καστανη)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    209
    Εκτος απο εντυπωση, θραυση και υπομονη κανω και το μα....κα με μεγαλη επιτυχια!! χαχαχαχα
    Το παλευω κι εγω με τη διατροφη Μαρουλακι αλλα ειμαι σε ρυθμους ενα γ....μενο κιλο αν 3 βδομαδες...Μιλαμε για μεγαλη προοδο...Κατα τα αλλα καλα.. Δουλεια κι αγιος ο Θεος...Ξεκιναμε σημερα...Ολοι τα κεφαλια μεσα κι αλλα τετοια ωραια...Παρεπιπτοντως χθες ολο θα εβρεχε και βροχη δε βλεπαμε..Μονο το αμαξι εγινε κωλος.. Χαιρομαι που τα καταφερνεις και εισαι καθαρη Μαρουλακι... Παντα τετοια..!!!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    59
    ΦΙΛΕ ΚΑΜΜΕΝΕ Η ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΨΑΛΙΣΜΕΝΕ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΟΠΟΥ ΕΡΙΞ ΧΑΛΑΖΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ

  15. #15
    Nα σαι καλα....και μην μασας...και γω ενα μηνα κολλημενη ημουν και προσεχα κιολας!Καυτερα να χανεις 1-2 κιλα το μηνα παρα να τα παιρνεις η να μενεις σταθερος.

    Με επιμονη και επιμονη ΟΛΑ γινονατι γιατι ειναι στο χερι σου!

    Αντε μωρα μου καη μας δυναμη και να μην αφησουμε κανενα μ*λακα να νομιζει πως μας τη λεει παιζοντας το ξερολας και ιδιοφυια!

    Φιλια!

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •