Detox ΨΝΘ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: Detox ΨΝΘ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2

    Detox ΨΝΘ

    Καλησπέρα σε όλους . Θα ήθελα την γνώμη σας αν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία είδε από τον ίδιο είτε από κοντινό του άτομο από το τμήμα detox του ΨΝΘ που διαρκεί 21 μέρες και αγορά στην σωματική απεξάρτηση. Όσον αγορά το περιβάλλον την μεταχείριση των χρηστών και τον τρόπο εισαγωγής σε τέτοιο τμήμα . Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!

  2. #2
    δεν εχω τετοια εμπειρια αλλα σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να τα καταφερεις στην απεξαρτηση..μακαρι να βρεθει καποιος απο το φορουμ να σε βοηθησει

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by psycous View Post
    δεν εχω τετοια εμπειρια αλλα σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να τα καταφερεις στην απεξαρτηση..μακαρι να βρεθει καποιος απο το φορουμ να σε βοηθησει
    Ευχαριστώ πολύ μακάρι να βρεθεί κάποιος να μου πει προσωπική άποψη ..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by bk24 View Post
    Καλησπέρα σε όλους . Θα ήθελα την γνώμη σας αν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία είδε από τον ίδιο είτε από κοντινό του άτομο από το τμήμα detox του ΨΝΘ που διαρκεί 21 μέρες και αγορά στην σωματική απεξάρτηση. Όσον αγορά το περιβάλλον την μεταχείριση των χρηστών και τον τρόπο εισαγωγής σε τέτοιο τμήμα . Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !!
    Καλησπέρα...

    Κοίτα, δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει αυτό που θα πω αλλά κακό δεν θα κάνει νομίζω οπότε ας κάνω μια προσπάθεια... Δεν έχω εμπειρία από απεξάρτηση αλλά έχω μια μικρή εμπειρία απ' το ΨΝΘ... Ήταν Σαββατοκύριακο και βραδάκι κι ένιωθα πολύ χάλια ψυχολογικά λόγω κατάθλιψης κι άγχους, τόσο χάλια που δεν θα με βοηθούσε μια σύντομη συνομιλία με το γιατρό μου και για να μην τα πολυλογώ πήγαμε εκεί με τους γονείς μου εφόσον εφημέρευαν και μίλησα αρκετή ώρα με γιατρό... Η αντιμετώπιση ήταν πολύ ανθρώπινη αλλά επειδή ήμουν πολύ ταραγμένη (δεν επεκτείνομαι άλλο για να μη σε ζαλίζω με τα δικά μου) μου έκαναν και μια ηρεμιστική ένεση...

    Δεν ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου αλλά σε κάθε περίπτωση εύχομαι να σου πάνε όλα καλά κι αν θέλεις καμία διευκρίνηση για όσα είπα, ρώτησε με ελεύθερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. detox center
    By dodaki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 0
    Last Post: 18-01-2010, 13:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •