καλημερα! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...........ΚΑΙ ΣΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!
    ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ?
    ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ!

  2. #17
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Life μη σε πιανει το παραπονο, και εγω οποια ωρα μπαινω μονη μου ειμαι, αλλα μετα βλεπω τις απαντησεις στα topics και αναθεωρω.
    Να εχεις μια ομορφη και παραγωγικη μερα!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    χριστινακι ευχαριστω, το ιδιο αισθανομαι και εγω αλλα ας γκρινιαξω και λιγο ............γιατι καποιες φορες χανομαστε!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    Kαλημερα............οσο μπορει να ειναι ..............κρυωσα χαλια μαυρα!! καλη αρχη!
    και δεν μπηκε ο χειμωνας!

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    στον πάτο αλλά με προοπτικές σύντομης μετακόμισης.
    Posts
    13
    περαστικάααα

  6. #21
    Καλημερα! Κανω τόση μεγαλη προσπαθεια να προσαρμοστω στο νεο μου προγραμμα, που ερχομαι ενα ρακος στο σπιτι και ειναι αδυνατον να μπαινω συχνα.....Να ειστε ολοι καλα....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    καλημερα ...................τωρα που την ειδα αλλα τελος παντων! μαυρα χαλια ! με αντιβιωση που δεν κανει τιποτα !

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    13
    Originally posted by Life!
    καλημερα ...................τωρα που την ειδα αλλα τελος παντων! μαυρα χαλια ! με αντιβιωση που δεν κανει τιποτα !
    Καλημέρα Life!
    Κάνε λίγο υπομονή! Όλος ο κόσμος με την αλλαγή του καιρού ταλαιπωρείται. Πολλά υγρά, βιταμίνη C και κανένα αντιπυρετικό αν ανεβάσεις πυρετό. Αααα!!! και ένα χαμόγελο ακόμη κι αν δεν το έχεις όρεξη.
    Περαστικούλια γρήγορα!!

  9. #24
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Περαστικα life, ειμαστε ομοιοπαθεις. Και εγω κρυωσα και τρεχω και σε interviews για δουλεια. Μια ελαφρια κοτοσουπα θα βοηθησει, να'σαι σιγουρη. Δεν τη λενε αδικα Εβραικη πενικιλινη.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    Eυχαριστω κοριτσια .............η αληθεια ειναι οτι μονο κοτοσουπα δεν εφταξα ...........να μην χαλασω και το προγραμμα ..........και η αντιβιωση ακομα δεν εχει βοηθησει καθολου...................το μονο οτι με κραταει με δεκατα αντι να κανω πυρετο! ΑκομΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ............ισως αν εκανα πυρετο να ξεσπαγα τα δεκατα ..........με εχουν κανει χωμα.............
    την πηρα για καλυτερα .......αλλα δεν βλεπω διαφορα ..........μονο ενα στομαχι που διαμαρτυρειται!
    και σε ολα αυτα ............εχω να διαβασω και να γραψω εργασια και υστερα απο 20 χρονια .............δυστυχως δεν ειναι ευκολο...(για να μην απορειται περασα ανοικτο πανεπιστημιο και μου φαινεται βουνο! τι θελει η αλεπου στο παζαρι !)......και με εχει πιασει και εκει ενα αγχος αλλο πραγμα ..............
    Και ολα πηγαιναν τοσο καλα! αχ ! να περασει και αυτο !
    νοιωθω σαν τη λερναια υδρα ενα κεφαλι κοβω δεκα εμφανιζονται!
    πανω που τα παω καλα με το βαρος...........αρρωστησα........... αγχωθηκα ..................τι τρελλα και αυτη!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Τωρα τι να πω???
    Καλημερα η καλυνηχτα???
    Λεω και τα δυο λοιπον και διαλεγεται!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!! ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

  13. #28
    kallia
    Guest
    KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΩΣ ΝΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ

    ΚΑΛΛΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, MSc, MBA, SRD
    KΛΙΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
    www.somaygies.gr

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    LIFE ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ,ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΒΩ ,ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΗΝ ΔΥΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΗς ΚΑΛΙΑ ,ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΑΠΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ....!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    220
    dexaki , απο το πρωι τα εχωπαρει ! σου εχω στειλει e-mail! to eida πρωτη!!!!!!!!! με το πρωινο καφε!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •