Καλημερα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    3

    Καλημερα!

    Λοιπόν εγώ είμαι η Μίνα. Πάντα ήμουν υπέρβαρη και όσο θυμάμαι τον εαυτό μου κάνω δίαιτα ή τρώω το σκασμού και όλοι οι υπόλοιποι μου λένε να κάνω διαίτα. Το Γενάρη του 2005 φτάνοντας για πρώτη φορά τα 106 κιλά αποφάσισα να κάνω ξανά μια προσπάθεια με διαιτολόγο η προηγούμενη σοβαρή απόπειρα ήταν το 1997! Μέσα σε ένα χρόνο έχασα 23 αλλά φτάνοντας τώρα στο τέλος του 2007 είμαι 96! Έχω κουραστεί δεν αντέχω θέλω μια βοήθεια και όχι μόνο ψυχολογική ή της διαιτολόγου. Πριν ένα χρόνο ο ξάδερφος μου έκανε το δαχτυλίο κα τα αποτελέσματα ειναι τόσο εντυπωσιακά που ζηλεύω. Όχι μόνο στην εμφάνιση του ("ήταν 160 και δεν το θυμάμαι λιγότερο από 130) αλλά στην ψυχολογία του. Θυμάμαι την πρώτη φορά που τον είδα με τζιν γνωστής μάρκας και του είπα ότι του πάει, έλαμπε ολόκληρος.Σκέφτομαι λοιπόν να το κάνω αλλά όσο το ψάχνω τόσο διστάζω.

    Δε σας κουράζω άλλο, από εσάς θα ήθελα να μην διστάσετε, να μου πείτε τις εμπειρίες σας και αν μπορείτε ονόματα γιατρών. Εγώ ζω στην Κρήτη επομένως οι επιλογές είναι έτσι και αλλιώς περιορισμένες. Περιμένω τις απαντήσεις σας

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    162
    Γεια σου και από εδώ

    Σου έστειλα U2U...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athens
    Posts
    74
    bambino79 εγω δεν γνωριζω τιποτα για δακτυλιο, ηθελα ομως να σε καλοσορισω. Καλως ηρθες λοιπον και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •