ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΟΛΟΙ??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1

    ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΟΛΟΙ??

    ΓΙΑ ΣΑΣ!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ!!ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!!!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΣΤΑΝΟΜΑΣΤΕ??ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΠΕΙΔΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ!!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    4
    Αγγέλα, μη δίνεις τη χαρά σε κανένα να σε πειράζει και να σου καταστρέφει τη ψυχολογία!Ο ρατσισμός είναι στην κουλτούρα όλων μας, έστω και αν δεν το καταλαβαίνουμε. Αυτοί που δε μπορούν τουλάχιστον να περιορίσουν τις εκδηλώσεις του, είναι σίγουρο ότι έχουν προβλήματα πολύ σημαντικότερα του πάχους και πρέπει να τους λυπάσαι.

    Την επόμενη φορά που θα σε πειράξει κάποιος αγνόησε τον. Μην τον αφήνεις να σου χαλάσει την ημέρα!

    Η αν δε μπορείς κάνε όπως εγώ: απλά πάτησε τον (και είμαι πραγματικά βαρύς)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182
    δυστυχώς έτσι είναι η παιδεία των ελλήνων μηδενός εξαιρουμένου.....απο τον μικρότερο εως τον μεγαλύτερο....

    είτε σε αντιμετωπίζουνε με λύπηση είτε με κακοήθεια....

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    -
    Posts
    1
    ~~~~~

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Λοιπον......Ολοι ειμαστε ρατσιστες γιατι αυτη ειναι η ''δουλεια ''μας !!!Ολλονων!!!!
    Οποτε Αγγελακι μην εκνευριζεσαι αδικα των αδικων ,γιατι πολυ απλα και εσυ καποια στιγμη το εχεις κανει,ισως ασυναισθητα και για αλλους λογους ,αλλα ειναι σιγουρο οτι το εχεις κανει.
    Απλα ειναι στο αιμα μας και στο αιμα των περισσοτερων λαων!!
    Το θεμα ειναι κατα ποσο δινει εσυ το δικαιωμα να ασχολουνται μαζι σου κακοτροπα η κατα ποσο εχεις το χαρισμα με μια ματια η με μια κουβεντα να κοβεις μαχαιρι καθε διαθεση απο τον απεναντι να ασχοληθει με το προβλημα σου η επιλογη σου ,οπως θελει χαρακτηρισε το εσυ.
    Αλλωστε μανα μου αυτο που εχω ξαναπει ειναι οτι η παχυσαρκια οπως τοσα αλλα πραγματα μπορει να ειναι και επιλογη ,και σε συγκριση με τοσους αλλους χαρακτηρισμους η επιλογες ζωης εγω προσωπικα προτιμω χιλιες φορες να ειμαι χοντρη παρα τοσα ''αλλα.......''πραγματα!!!

    ΦΙΛΙΑ!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    για να απαντησω στο αρχικο ποστ, η γνωμη μου ειναι οτι αν υπηρχε η καταλληλη παιδεια και μια σωστες αρχες σε μια οικογενεια, δεν θα ηταν ετσι τα πραγματα. επειδη ομως αυτα στην ελλαδα του 2008 ειναι μια ουτοπια, προσαρμοζεσαι σε τετοιες καταστασεις αλλιως δυσκολα επιβιωνεις. ο ανθρωπος δεν θα κριθει απο τα κιλα του αλλα απο τις πραξεις του. δηλαδη οταν καποιος ειναι 60 κιλα ειναι καλος και οταν ειναι 100κιλα δεν ειναι καλος? ο ιδιος και αυτος? δεν στεκει...
    οταν καποιος ειναι ρατσιστης δεν ειναι λαθος απο μονο του? εχει λυσει ολα τα προβληματα του και ασχολειται με τους παχουλους συνανθρωπους του? εγω αυτο το λεω κακια. αρα και κακος και ρατσιστης. ας κοιταχτει στον καθρεφτη, λεω εγω. δεν ειναι δυνατον να περνουμε στα σοβαρα καθε ανοητο που κυκλοφορει ελευθερος εκει εξω. ηρεμια παιδια! ο καλος και ο κακος υπαρχει απο τα πρωτα χρονια υπαρξης του ανθρωπου.

  7. #7
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!!ΕΧΩΑΚΟΜΑ 1 ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ CHAT??

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    να κανονισουμε μια ωρα που να μπορουν αρκετα ατομα...

  9. #9
    BLISS MOY TI ΛΕΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΙΣ 4:30???

  10. #10
    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΗ ΑΓΓΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΩΡΑ.ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΣΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΝΕ.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    οκ μεσα και εγω.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    .....Καποτε γινοταν στο chat........τωρα πια.......τιποτα......

    ΦΙΛΙΑ!!!!

  13. #13
    BLISS ΚΑΙ AGGELA19 ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ.ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜE ΣΤΟ CHAT ΟΛΟΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΣΤΕ ΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ.

  14. #14
    loipon paidia ego tha permeno na moy steilete pote thelete den exo problhma perimeno!!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    δεν πειραζει heart, κανονιζουμε οποτε θελετε παλι...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •